21

Re: vaikinai beglai

tiesiog BIJO. bijo pasakyt tiesiai i akis kad viskas baigta, kad nebenori but kartu ar nori kazko kito... arba yra ir toks variantas kad turi kita mergina. as jau turejau tokia situacija neseniai.... tai dar gerai kad si karta parase sms big_smile ir paaiskino kaip viskas yra nes pirmaji karta tai dingo kaip i vandeni big_smile mano akyse toks vaikinas iskart smunka zemyn. jau geriau tiesa i akis kad ir kokia ji butu skaudi...

22

Re: vaikinai beglai

pritariu kad jau geriau bet kokia tiesa negu melas...

23

Re: vaikinai beglai

na bet man vistiek atrodo kad tai visai kita sitaucija,jai bijottu pasakyt kad turi kita,tai mazdaug po men ar dvieju vel nepradetu  rasyt...o kai paklausyk kodel tada tilyjo jis pats nezino kodel...na sakau vaikinai tai fenomenas!!!

24

Re: vaikinai beglai

tai ko cia dabar varot ant vaikinu jus lygiai tokios pacios skirtumo beveik nesijaucia

25

Re: vaikinai beglai

visai neseniai sita tema kalbejau su vienu baxureliu. sakau, kodel jus taip elgiates? jis atsake: taip paprasciau. nereikia nieko aiskintis, ir pan. tipa sako kodel as turiu eit, susitikinet, gaist laika aiskinant i akis, jeigu galiu tiesiog neberasyt ir nebeskambint.
tai va toks pokalbis buvo.

26

Re: vaikinai beglai

Jei rimtai myli nedinks ir taip nepasielgs. Bent aš taip manau smile

27

Re: vaikinai beglai

man atrodo kartais pats vaikino/merginos dingimas iskalbingesnis uz visus santykiu aiskinimusis. tik ne visi tai supranta arba nenori suprasti. nesakau, kad tai gerai, bet kartais taip yra tiesiog paprasciau.

28

Re: vaikinai beglai

kokios  jus mergynos ziaurios ant tu vaikinu,o kaip jus pabegat ir nieko nesakot del ko?
tai ir vaikinai bega nuo jusu

29

Re: vaikinai beglai

nepyk kad taip sakau bet tai yra ir bus kol nerasi tos tikros puses

30

Re: vaikinai beglai

patarimas mergynom veskit vaikinus :::817:::833

31

Re: vaikinai beglai

Karolina, 19 пишет:

visai neseniai sita tema kalbejau su vienu baxureliu. sakau, kodel jus taip elgiates? jis atsake: taip paprasciau. nereikia nieko aiskintis, ir pan. tipa sako kodel as turiu eit, susitikinet, gaist laika aiskinant i akis, jeigu galiu tiesiog neberasyt ir nebeskambint.
tai va toks pokalbis buvo.


na jo.... gal cia ir atsakymas i mano klausima.. manyciau tas vaikinas lygiai toks kaip ir mano situacijoj...:[

32

Re: vaikinai beglai

Dedasi tas kad nori pasilakstysi,arba jis tik norejo pazaisti su tavimi...Ne tas vaikinukas pasitaike tavo kelyje

33

Re: vaikinai beglai

Dora, 18 пишет:

Na as ir mergina budama esu keleta kartu taip padarius. Nors nezinau ar mano priezastys tokios pat kaip vaikinu.

o kokios tavo priezastys buvo?  teko ir man kelis kart taip pasiplaut big_smile

34

Re: vaikinai beglai

Diana, 19 пишет:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

musu psihika labai paprasta nori sexso arba atsibodai

35

Re: vaikinai beglai

Mantas, 23 пишет:
Diana, 19 пишет:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

musu psihika labai paprasta nori sexso arba atsibodai


zinai po tavo zodziu man visai pasidare negaila tu vaikinu kuriuos as meciau...

36

Re: vaikinai beglai

nium as patylesiu ... nemaniau kad taip ziauriai vaikinai masto ,, tikejausi kazko kito .

37

Re: vaikinai beglai

Mantas, 23 пишет:
Diana, 19 пишет:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

musu psihika labai paprasta nori sexso arba atsibodai

Kas tie jus? Apie kieno cia psichika taip ydomiai issireiskiai?

>>Diana, matomai ne VISKAS buna gerai, kad ima ir dingasta vaikinai... juk niekas nevyksta be priezasties... Galvoje suktis gali taippat daug yvairiu minciu, tad norint kazka konkreciai pasakyti, reikia zinoti bent kazkokia konkrecia situacija... big_smile

38

Re: vaikinai beglai

taip pat auksinis patarimas : kalbetis su antraja puse kad butu supratimas tarpusavio jei nebus pasitikejimo nebus ir draugystes bei siltu jausmu ...

39

Re: vaikinai beglai

Mnau kad rado geresni varijanta ... buna su vena nes kitos paneles  tuo metu nera o kai atsiranda deda i padus ir soka i kita glebi :V
< kodel pakeicia :? tikriausiai kazkuo nebuvo patenkintas ar patenkinta,  panos ir taip daro:D

40

Re: vaikinai beglai

as tai pabegau nes nebegalejau:::036 dabar jau nauja turiu :::036