1

Tema: merginos,ar yra teke susidurti...?

Sweikutes. Pries daugiau nei metus susipazinau su labai fainu,sauniu vaikinu...pradejom draugauti..viskas faina...tik kai jau isimylejau suzinojau kad jis ruko zole.daznai.dar veliau supratau kad jis yra narkomanas...labai liudna.aisku isimylejusi naivuole patikejau jo pazadais mesti....vasara...jis jau turejo buti metes.as dabar isvaziuoju i uzsiei,jis atvaziuos vasara,ir jau zada kad kita vasara tikrai bus metes.as juo nebetikiu...nes zinau kad ruko nuo manes paslapciom,o man meluoja kad tik tada kai as tai zinau
Jua ne karta buvau pasiruosusi skirtis,bet gal esat susidurusios ir duosit patarima kaip galima butu isgelbeti vaikina?

2

Re: merginos,ar yra teke susidurti...?

Yra teke buti panasioj situacijoj... bet viskas priklauso nuo vaikino. Jeigu ne durnas tai galbut uztektu su juo apie tai rimtai pasisneketi, bet jei jau nuo taves slepia tai kalbos gali nieko neisspresti. Meluodamas ir slapstydamasis jis ne tik sau bloga daro bet ir taves negerbia. Kaip supratau visa tai tesiasi jau gana ilgai taigi akivaizdu, kad del taves jis nemes. Mes jei tik pats to nores. Taigi geriau negadink sau gyvenimo ir bek kuo toliau... Jei nepaliksi jo ateity gali skaudziai nukenteti.

3

Re: merginos,ar yra teke susidurti...?

Kam dar viena tokia tema sukurei?:>

4

Re: merginos,ar yra teke susidurti...?

tikriausiai is naturejoimo ka ceikti ;D

5

Re: merginos,ar yra teke susidurti...?

Aleksanda 17  rask mane per anketa nenoriu to aptarinet cia o siaip yra apie ka pamastyt. Laikykis. Sekmes.