1

Tema: Merginų futbolas

nušvilpsit? kodėl? o šiaip kas smagiau futbolas ar krepšinis? visom 4 už futbolą !!!

2

Re: Merginų futbolas

na nezinau man moteriskas nei futbolasd nei kasis nelabai patinka nes kai pripranti kai vyrai zaidi tai tikrai pvz kasi nei dejimu nepamatisi. na bet jai joms patinka tai puiku svarbu kad tik butu zmoniu kurie palaiko jas ir eina i rungtines

3

Re: Merginų futbolas

kažko ne visai tokio tikėjausi. bet kodėl visi taip kritiškai žiūri į sportuojančias merginas? netikiu, kad vaikinams nepatinka, nemalonu ar net šlykštu žiūrėti į paneles, vaikančias kamuolį. mano manymu, tai turėtų būti vienas malonumas, kai matai aplink zujančias vos ne pusnuoges merginas. :::139;P:)

4

Re: Merginų futbolas

aha ir kaip jus kamuoli krutine susistabdot...man tas klausimas kiekviena kart kai pamastau apie zaidziancias merginas ishkyla:D

5

Re: Merginų futbolas

šiaip turėtų smagiai atrodyti, bet žinok - susistabdo.

6

Re: Merginų futbolas

kaip ten sako uzmirsau apie futbolininkes..  kad joms tarp koju turi tilpti kamuolys.. ;D ar kzks panasaus.. big_smile

7

Re: Merginų futbolas

neverta juoktis is moteru futbolo. JAV merginos yra del jo crazy, ten labai daug merginu zaidzia futrbola

8

Re: Merginų futbolas

deja cia ne JAV sad

9

Re: Merginų futbolas

hm... zinau zinau pazeisiu lygias teises.. wink nu bet tai.. krepsinis, mano nuomone, ne merginoms.. o futbolas irgi...  :::138

10

Re: Merginų futbolas

nu manau visi sportai beveik sugalvoti vyru tai...kaskokie dalykai va ir neatitinka po to ir ne kaip atrodo...pvz mergu kasi man slykstu ziuret...:D

11

Re: Merginų futbolas

nej slykshtu nej ka smile kiekwienas renkasi ka nori.. man wisaj smagu pastebeti kaip emrginos krepsini zaidzia smile

12

Re: Merginų futbolas

koks skirtumas kas zaidzia wyrai moterys ar babajai, wistiek tai yra krepsinis futbolas ar kas dar, atsiprasau uz sawo lietuwiu neutral

13

Re: Merginų futbolas

nu amn nepatinka vienas varzybas esu ziurejes lietuvos telekomo priewsh rusojos komabnda ten norm buvo...turbut del to kad sale pilna buvo ryto...net banga dare...ir sheip

14

Re: Merginų futbolas

Sav, 17 parašė:

kažko ne visai tokio tikėjausi. bet kodėl visi taip kritiškai žiūri į sportuojančias merginas? netikiu, kad vaikinams nepatinka, nemalonu ar net šlykštu žiūrėti į paneles, vaikančias kamuolį. mano manymu, tai turėtų būti vienas malonumas, kai matai aplink zujančias vos ne pusnuoges merginas. :::139;P:)

na kokios vos ne pusnuoges man pvz nera grazu kai panos apsivilkusios krepsinio apranga bent jau kas nors moteriskesne apranga sukurtu,o seip kaip ir sakiau kad nesu pries svarbu kad jom patinka

15

Re: Merginų futbolas

Europa yra futbolo zemynas ir nematau nieko cia blogo jei merginos zaidzia futbola. Bet.. neisivaidzuoju kaip jos ten ji pazaidzia big_smile

16

Re: Merginų futbolas

viskas lengva kai treniruojiesi=)))

17

Re: Merginų futbolas

Mykolas, 19 parašė:

viskas lengva kai treniruojiesi=)))

nepasakyciau.

18

Re: Merginų futbolas

as manau kad merginu futbolas yra geras dalykas! mano univere net nera vyru futbolo o panu komanda yra!!!! ir jos gerai zaidzia jomajo! cia aisku usa... as net nustebusi kad lietuvoj vis dar nera...:(

19

Re: Merginų futbolas

joa as sutinku big_smile

20

Re: Merginų futbolas

Aura, 15 parašė:
Mykolas, 19 parašė:

viskas lengva kai treniruojiesi=)))

nepasakyciau.

as taip nemanau !!!:D:D:)