21

Re: Merginų futbolas

svarbu atiduoti viska ka gali treniruotems ir sunku tikrai nebus.sunkiause yra treniruotis .o treniruojiesi tam kad varzibu metu butu lengviau=)   (as taip manau)

22

Re: Merginų futbolas

man tai patinka mergicku fule tokios pupos laksta:)

23

Re: Merginų futbolas

Mylesiu tik ta mergina kuri zais futbola! big_smile

24

Re: Merginų futbolas

oij, Aleksandras man patiko. big_smile šiaip žinokit, Suomijoj, Švedijoj merginos pasinešusios ant futbolo. šiaip futbolas - labai smagus komandinis žaidimas. kašio žiūrėt nemėgstu, nes ir apranga man kliūna, o ir šiaip tos merginos rembo tokios.

25

Re: Merginų futbolas

Sav, 17 parašė:

nušvilpsit? kodėl? o šiaip kas smagiau futbolas ar krepšinis? visom 4 už futbolą !!!

Jo tau ir Volvo patinka ir fule..tai gal ir alaus prigerus riaugeji ir kasaisi klyna?:)

26

Re: Merginų futbolas

Sav, 17 parašė:

oij, Aleksandras man patiko. big_smile šiaip žinokit, Suomijoj, Švedijoj merginos pasinešusios ant futbolo. šiaip futbolas - labai smagus komandinis žaidimas. kašio žiūrėt nemėgstu, nes ir apranga man kliūna, o ir šiaip tos merginos rembo tokios.

Jos todel pasinesusios kad tik fotbola joms ir zaist..Skandinaves gi pusiau vyrai..:)

27

Re: Merginų futbolas

man tai irgi patinka futbolas... bet tik zhaisti... smile ir kur mazhesne aikshtele... nes kol nubegi iki kitos puses tai jau ir pavargsti norm... tongue

28

Re: Merginų futbolas

Tomas, 26 parašė:
Sav, 17 parašė:

nušvilpsit? kodėl? o šiaip kas smagiau futbolas ar krepšinis? visom 4 už futbolą !!!

Jo tau ir Volvo patinka ir fule..tai gal ir alaus prigerus riaugeji ir kasaisi klyna?:)

deja, suklydai. Volvo - šeimyninė mašina, svarbu didelė ir kaip tankas kelyje vietos užima. šiaip ji tokia gamtinė, kaimo keliukams važinėti. o kašio žiūrėt negaliu. futbolas labai mielas. ;] alaus nekenčiu, o klyno irgi nesikasau. ;] deja ... ;]

29

Re: Merginų futbolas

Tomas, 26 parašė:
Sav, 17 parašė:

oij, Aleksandras man patiko. big_smile šiaip žinokit, Suomijoj, Švedijoj merginos pasinešusios ant futbolo. šiaip futbolas - labai smagus komandinis žaidimas. kašio žiūrėt nemėgstu, nes ir apranga man kliūna, o ir šiaip tos merginos rembo tokios.

Jos todel pasinesusios kad tik fotbola joms ir zaist..Skandinaves gi pusiau vyrai..:)

nevaryk ant skandinavių - pačios gražiausios moterys. o "bobų su kiaušais" visur pilna.

30

Re: Merginų futbolas

shejp tai dazhniausiai visi futbolistai buna ilgais plaukais, nesuprantu kodel..? :V

31

Re: Merginų futbolas

geras pastebėjimas. ;]

32

Re: Merginų futbolas

ka ce nusisnekate?!?! kad visi futbolistai buna su jilgais plaukais?!?! man pasakykite 10 futbolistu kurie ...yra su jilgias plaukais...nors uzteks ir 6 .... ne atrasite...nei tiek.....aisku jei pradesite...nuo...ten..kur kieme zaidzia vaikai..tai gal ir rastumete...
beje pazesime per pasaulio championata...kaip ten bus....

33

Re: Merginų futbolas

o sav....tu esi nors viena karta futbola zaidus......ar ce sneki....tik ,jauciu  kokoj knygoj skaitiai..kaip ten losti reike ir tiek...?!?
beje...merginu futbolas...yra nelabai grazus as skaitau...ir kaip skaiciau...apie kase buvo..kalbos..ir ten nejoms losti taip pat kaip ir rankini...

34

Re: Merginų futbolas

Tomas, 17 parašė:

o sav....tu esi nors viena karta futbola zaidus......ar ce sneki....tik ,jauciu  kokoj knygoj skaitiai..kaip ten losti reike ir tiek...?!?
beje...merginu futbolas...yra nelabai grazus as skaitau...ir kaip skaiciau...apie kase buvo..kalbos..ir ten nejoms losti taip pat kaip ir rankini...

žn ką, mielasai, vat tokio pažiūrio aš nekenčiu. futbolą žaidus esu ir nesvaigstu, o tu, beje, išmok lietuviškai rašyt, nes klaidų dah***. krepšinis, mano manymu, nemoteriškas žaidimas, o dėl rankinio nžn, nes nebandžiau, ne itin turiu apie jį supratimo. ir jau patikėk, nesu tokio žemo mentaliteto ir neskaitau nei komiksų, nei knygų apie futbolą. ačiū už dėmesį. ;]

35

Re: Merginų futbolas

prasau panele...uz ta demesi...
ir...kur esi zaidus ta futbola?
na o kas liece mano klaidas...tai ce is pradziu mano reikalas...ir dziauguos..as kad ir taip..kiek galiu rasau...nes nesimokines esu lietuviu kalbos(mokykloje) ir negivenes lietuvoj
na o nuo kada komikai su sije su...Futbolu..?!? ir ...ka tu ce norejiai pasakyt su tom klaidom juk snekame apie futbola....

36

Re: Merginų futbolas

visų pirma klaidos ypačiai rėžia akis, taigi labai kliūna. na, bet jei tu gyvenęs ne Lietuvoje ... tiek jau to. ;] futbolo nežaidžiu rimtai, t.y. komanda, varžybos, užsienis ... bet tenka per treniruotes ar kokiu kitu metu ar būdų pažaist stadione. ;]

37

Re: Merginų futbolas

gerai kad pabreziai stadijone..dar wink
o del klaidu...sry...o jei trugdo skaityti ir esi toke lele kad tau...jau taip blogai...tai nzn...panele...

38

Re: Merginų futbolas

prie ko čia lėlė? nereikia būti lėle, kad merginai patiktų raštingi, inteligentiški, išsimokslinę ir t.t. vaikinai.

39

Re: Merginų futbolas

niu man tai nepatinka ziuret kaip kase zaidzia ir fule panikes.(ir paciai teko kase varzybose dalyvauti tai teko nagus nusikirpti gaila kad visos taip nepadare nes gryzau rankom subraizytom)

40

Re: Merginų futbolas

aš sudraskytomis rankomis grįžau iš krepšinio treniruotės (kadaise lankiau) - irgi nieko gero.