41

Re: Merginų futbolas

ce juk sportas...ir normalu (; kad...be traumu ar be..meliniu negrisi namo..

42

Re: Merginų futbolas

bet traumos nepasitaiko ištįsai. galbūt aš bloga sportininkė, jei grįžtu retkarčiais gyva sveika? ;]

43

Re: Merginų futbolas

man ir futbolas ir krepsinis patinka negaliu vieno dalyko vertinti geriau....man abu patinka

44

Re: Merginų futbolas

bloga ar ne bloga gali tik kiti nuspresti kurie mate...tave kaip zaidi...o kas liece traumas aisku ne per kiek viena trenke...susi traumuoji..bet....tikrai ...gauni per trenke...nesmagu koki smugi..ar tai futbole ar rankini(aisku netice bet gauni ir) o per varzibas tai dar baisiau...

45

Re: Merginų futbolas

heh, noretusi toky dalyka pazaisti...taciau vien pagalvojus kas atsitinka kojoms po ilgo futbolo zaidimo laiko.. kazkaip jau ir nebesinori.. ir traumos, melynes, luziai.. ir t.t.

46

Re: Merginų futbolas

manau, kad merginos zaidzia ne taip astriai ir agresyviai kaip vyriokai big_smile o tu melyniu buvo ir bus...

47

Re: Merginų futbolas

na man futbolas patinka smile nors gauni traumu bet nieko:) seip lankau fule ir lankysiu nes ji mane weza smile:):):)

48

Re: Merginų futbolas

greta 15.
luziai-1 is simto(jei zaisi tarp merginu).
melynes...praeina-nebelieka...galu gale,daugiau zaisi,nebus tu griuvimu,bus maziau melyniu...
o kas liecia traumas...mano klasioke zaisdama fule abi rankas susilauze...;)
bet gyva ir sveika.garantuoju,zais ir toliau.
jei patinka koks sportas,tai pasekmes nelabai rupi.

49

Re: Merginų futbolas

smile Na jus ir uzviret diskusija. smile
Pirmiausia tai sportai jau senai nebeskirstomi i vyrishkus ar moterishkus.!
Antra, betkuris sportuojantis zmogus nusipelno pagarbos! smile juolabiau jei tai mergina ir uzsiima sportu rimtai tai ishvis super! smile
O visiems ir visoms kurie pasisake kad baisu del traumu ar melyniu galiu pasakyti tik viena, ranka ar koja suslauzyti gali ir namie nakty eidamas atsigerti... griudamas lauke uzlipes ant savo batu raishteliu ir t.t. taip kad nera cia ko verkti... joks sportas neapsieina be traumu! Ir tai shventa tiesae! Bet ir zinant tai sportuoti betkokiu atveju yra geriau nei sedeti namie ir neko neveikti! smile

Sportas jega! big_smile

50

Re: Merginų futbolas

Nu bet vistiek pasaulio futbolo chempionate 2006 metu zhaidzhia vyrai, o moteru pasaulio futbolo chempionato nemanau, kad ishvysyme ...  Vat ka pasaulis mano apie moteris ir futbola big_smile

51

Re: Merginų futbolas

gal tiesiog moteru futbola butu nuobodu ziureti.... net neisivaizduoju.... aisq jei rodytu tikrtai ziureciau big_smile

52

Re: Merginų futbolas

mano klasiokas buvo futbolo stovykloje...tai ten yra futbolininkes...sake kad kojos grazios ir liaskes dideles big_smile

53

Re: Merginų futbolas

tai aisku,kad grazios!..;D

54

Re: Merginų futbolas

o tu ka futbolininke ???

55

Re: Merginų futbolas

na sakykim...per kuno visada zaidziam...

56

Re: Merginų futbolas

kuno ir treniruotes po 2 valandas tai visai kitas dalykas...

57

Re: Merginų futbolas

neseniai dar vaiksciojau...i tresa fules...bet va tik isvaziavau ir pasibaige viskas...:(

58

Re: Merginų futbolas

Siaip tai linksmas zaidimas tada buna... Siokia tokia maisalyne... Kiekviena pana du kamuolius ir taip nesiojas, o trecia spardo ar dauzo su ranka... Juokinga smile

59

Re: Merginų futbolas

tuos du kamuolius?;D

60

Re: Merginų futbolas

Mazai merginu kurios isvis domisi fule,o jei ir domisi tai tik del graziu futbolininku...
Merginos geriau renkasi koki lauko tenisa ar sporto kluba,nes futbolas toks dalykas,kad be traumu neapsieisi,o merginos juk nori buti grazios;) ...kas dar...daug lakstyti reikia ir dar daugiau treniruociu...