61

Re: Merginų futbolas

kasbek vienaskaitos,pirmu asmeniu.
visiskai nusispjaut ant graziu futbolininku(man).
ir sporto klubuose rezultatai tokie patys,kaip ir zaidziant fule.tik sporto klubuose vargsti prie treniruokliu(arba su aerobika ir k.t.),o zaidziant futbola daugiau veiksmo.
traumos...kuo toliau,tuo ju maziau.

62

Re: Merginų futbolas

futbolas man atrodo patinka dauguma waikinu ir merginu,na nematau ce nieko blogo jei mergina zaidzia futbola...
o tu traumu turim wisi neswarbu kokioj sporto sakoj wisur ju pilna smile))))))

63

Re: Merginų futbolas

labai grazios futbolistes po aikste laksto big_smile net seile tysta i jas beziurint: http://forumas.ieskok.lt/imgload/1006  wink

64

Re: Merginų futbolas

futbola zhajdzhiu nuo 8 metu,,, ir wiskas chiki! ir neishkyla tokiu klausimu kajp kamuoly su krutine susistabdyt :DDD sustabdaj ir wiskas big_smile niekas nebeskauda :DD

65

Re: Merginų futbolas

tai aisku!:D

66

Re: Merginų futbolas

ir kas ten dar sake kad mazhaj futbolininku ilgajs plaukajs ? ? ?zhinau keleta big_smile henry, christiano ronaldo, ronaldinho, tik gajla bechkamukas mano nusikirpes :DDD  :DDD ju yra labaj daug tik 10 gal neishwardinchiau, isijunkit shendien LTV deshimta walanda ir zhiekit pasaulio futbolo chempionata! ir skajchiuokit wishtos big_smile o shejp taj labaj daug yra plikagalviu big_smile zidane, ronaldo, robinho... ir t.t...

67

Re: Merginų futbolas

cia geraij paware "ir kas ten dar sake kad mazhaj futbolininku ilgajs plaukajs ? ? ?zhinau keleta ronaldo";o shejp taj labaj daug yra plikagalviu ronaldo...

68

Re: Merginų futbolas

taj jej che prie to ronaldo prikibaj taj yra christiano ronaldo kuris zhajdzhia uzh portugalus o kitas  ronaldo luiz nazario de lima
uzh brazilus smile))))))

69

Re: Merginų futbolas

as megstu futbola ir krepsini.Si savaitagli dalyvauju varzybose sestadieni futbole sekamdieni krepsinyje......

70

Re: Merginų futbolas

man futbolas labiau patinka nei krepsinis.. o kazkur girdejau kad moteriskems dave pasirinkti kokia sporto saka joms seksualiausia.. pirmoje vietoje buvo  futbolas!!! antroje boksas berods!!

71

Re: Merginų futbolas

Gabrielė, 12 parašė:

taj jej che prie to ronaldo prikibaj taj yra christiano ronaldo kuris zhajdzhia uzh portugalus o kitas  ronaldo luiz nazario de lima
uzh brazilus smile))))))

ech mergos mergos..
nuo kada...C.Ronaldo su jilgais plaukais?!?! na jei jau taip rasote..ce ir..kritikuojat kitus..tai bukit teisus..ka sakote!!!
Thierry Henry gyvenime nera turejes..jilgu plauku....

bet su fantasia..viskas imanoma!!:-D

72

Re: Merginų futbolas

cha...su fantazija viskas imanoma...;D;D;D;D
nukrypom nuo temos...biski...;D;D
o man tai futbolas kaip saves isbandymas.ne kiekvienas gali pusantros valandos pralakstyti.su kamuoliu...;D;D;D;D;D;
jega zadimas..!!!!

73

Re: Merginų futbolas

dievinu futbola ... noreciau zaist kokios profesionalu lygoj ... bet kaip bebutu taip merginu fulia nera populiari .. gausiu tenkintis ir gatves futbolus ... bet ir tai nera blogai ;D man su vaikinais netgi labiau patinka zaist smile)

74

Re: Merginų futbolas

jo jo...tarp vaikinu daugiau greicio,veiksmo...

75

Re: Merginų futbolas

raminta o tu lankai futbola ?

76

Re: Merginų futbolas

iki vasaros lankiau...kai prasedes mokslo metai vel reiks pradet...o kas?

77

Re: Merginų futbolas

ale taip paklausiau smile .. norejau ir as ait... bet pradejau kita lankyt sporta o db jau laiko nebera pradet ait ;] ...

78

Re: Merginų futbolas

o man yra...as jau pries treniruote tieeeek prisilakstau...tai i muzikalke,tai dar kur...
o as tai seniai pradejau...nu nelabai palyginus..pries...3 metus mazdaug.

79

Re: Merginų futbolas

pasakyk tavo mamai kad as sakiau kad ji yra kvaile

80

Re: Merginų futbolas

man tai nepainka kai merginos fule zaidzia baisus vaizdelis,bent jau man...kai visos apsiskuta plaukus(dazniausiai kuo tumpiau) dar vaiksto kaip bernai isizergusios