61

Re: Ar yra drąsių merginų?

OK wink vaikiukai, dabar pasakykit man seniui, kiek iš Jūsų yra pasidarę tatuiruotes. Nes man bent labai gražus ir seksualus baltas merginos kūnas? Na, tai... Aš, beje, neturiu nė vienos tatuiruotės big_smile

62

Re: Ar yra drąsių merginų?

Audrius, 24 parašė:

suvare mane sad big_smile big_smile:D
na gaila man taves ingrida nu gal ir negaila gal tik cia tu tokia o gyvenime gal humora supranti smile?????


suprantu as ta humora, tik turbut takart kazkas netaip buvo :Dzodziu, viskas liuks :po manes gailet nereikia smile

63

Re: Ar yra drąsių merginų?

Ingriduliauski big_smile big_smile Atgailauk ir tau bus atleista ;D

64

Re: Ar yra drąsių merginų?

Ech jus... sad

65

Re: Ar yra drąsių merginų?

seis laikais visko yra smile

66

Re: Ar yra drąsių merginų?

ir pasipasakokite, ka drasaus mokate daryti wink

67

Re: Ar yra drąsių merginų?

kiek merginu vazineja su mocu ??:::104

68

Re: Ar yra drąsių merginų?

Auris, 21 parašė:

Ingriduliauski big_smile big_smile Atgailauk ir tau bus atleista ;D


oi oi oi big_smile

Giedrius, 27 parašė:

ir pasipasakokite, ka drasaus mokate daryti wink

zyzti ;D


Aida, 30 parašė:

kiek merginu vazineja su mocu ??:::104

tu? big_smile tada viena big_smile

69

Re: Ar yra drąsių merginų?

AS DRASI :d

70

Re: Ar yra drąsių merginų?

as lb svelni katyte,ir jau tikrai sunkiai prarandu savitvarda,bet taip nutikus galiu ispirt i galva (kuria nors)...

71

Re: Ar yra drąsių merginų?

zinau ko noriu,ir tai turiu..nekenciu fifu tokiom galiu ir kablus nulauzyt big_smile stoviu uz savo nuomone,kaip tu pavadinai magdalenas saudyt reikia big_smile kaip sakoma "but paprosce i liudi patianutsa k tebe" o litetuviskai tai skambetu "buk paprastesnis ir zmones links prie taves"

72

Re: Ar yra drąsių merginų?

yra ir manau,kad pakankamai:)

73

Re: Ar yra drąsių merginų?

ira drasiu panikiu dar lietuvoj as pasiekiu ko nuoriu visa sawo gyvenima....:}

74

Re: Ar yra drąsių merginų?

Yra yra dar ir kokiu (mm)

75

Re: Ar yra drąsių merginų?

Galiu atsakyti klausimų į klausimą, ar šiais laikais liko džentelmenai ar mergišius garsiai visiems pasakys taip aš toks ir aš tiek moterų turėjau, ar vyras pasakys tiesa žmonai kai jis pažiurėjo į dailios šalia praeinančios blondinės užpakalį(oho kaip gražu), ar vyras flirtuodamas su kita bet turėdamas mergina prisipažins kad na taip buvo, manau atsakymas akivaizdus:)

76

Re: Ar yra drąsių merginų?

merginu drasiu yra.....bet ne butinai jos turi sakyti- taip as taves noriu...nes ne visis vyrukai ta supras, bet kiekviena savaip ta drasu poelgui parodo....na aisku sas nekalbu apie drasa ir istverme kazkur keliaujant po dykuma ar dziungles. :::822

77

Re: Ar yra drąsių merginų?

ka gali NIOLIKINEs kalbet apie zinojima??? big_smile nejuokinkit brangutes
tokiuose metuose dar tik vyksta ieskojimas ir pazinimas, viso to ko dar gyvenime nepatyrei.
o atsakant y temos klausima, aisku kad yra.
ne pas visas moteris yra noras daugintis, ir gyvent vardan vaiku save pamirsus. o daryti tai ko kitos net nedrysta pagalvoti wink

78

Re: Ar yra drąsių merginų?

pasaka, 36 parašė:

merginu drasiu yra.....bet ne butinai jos turi sakyti- taip as taves noriu...nes ne visis vyrukai ta supras, bet kiekviena savaip ta drasu poelgui parodo....na aisku sas nekalbu apie drasa ir istverme kazkur keliaujant po dykuma ar dziungles. :::822

teisingai pastebeta, yra vyru kurie bijo drasiu moteru ir merginu wink
o tada lieka arba juoktis arba sleptis, kai pamatai issigandusy vyra big_smile

79

Re: Ar yra drąsių merginų?

o kame ta drasa,tiesos sakyme,ar poelgiuose ar darbuose,ar isvaizdoje,kame?:::402

80

Re: Ar yra drąsių merginų?

Ok tada tegul laimes upe teka ir dziaugias ishtroshkusios sirdys aistru bangose…
Viskas aplink kui yra dalis taves oras, vanduo, zeme ir tu pati esi dalele visumos . Vienintelis kas tau maisho buti laimingai, tai tikejimas  jog esi vienisha.
Zmones jie tokie panashus…   jei mylesi pakankamai save  tai to uzteks ir kitam patiketi jog esi verta buti mylima.