1

Tema: Rankdarbiai

niu va.. noriu paklaust.. ar dar yra siais laikais merginu kurios siuvineja, neria, mezga savo noru.. savo malonumui o ne tarkim "mokytoja liepe tai ir darau"..? ar tai jau Jums atrodo tik tuscias laiko leidimas..?

2

Re: Rankdarbiai

kartais pamezgu... bet labai tokiems dalykams trūksta laiko... o gaila:V

3

Re: Rankdarbiai

Seniau tai viską darydavau. Ir megzdavau, ir siuvinėdavau, ir piešdavau, ir klijuodavau visokias nesamones. Dabar tam neatrandu laiko. Bet jei rasčiau, tikrai užsiimčiau tokiais dalykais. Juk galima nusimegzti ar nusinerti būtent tokį megztinį/bliuskę, kokios labai nori ir nei viena daugiau būtent tokio neturės. Nešioju mamos megztą megztinį, nertą sijonėlį. Negaliu atsidžiaugt smile O dabar specialiai pagal mano užsakymą ji išsiuvinėjo mano kambario sienai gražų, didelį paveikslą su arkliu. Labai tokio norėjau. Gerai, kad nors ji atranda laiko tokiems dalykams :-]

4

Re: Rankdarbiai

O as noreciau kokios dovaneles is paneles,pvz tokios kaip salyko arba kepure:))mmm super butu:))

5

Re: Rankdarbiai

noreciau moket megzt nes tokiu laiku baisia silto megztuko norisi o parduotuviu pasiulos tai neduok dieve. bet nemoku nei megzt nei nert nei dar ko nors.

6

Re: Rankdarbiai

Gabrielius, 21 parašė:

O as noreciau kokios dovaneles is paneles,pvz tokios kaip salyko arba kepure:))mmm super butu:))


tai graziai paprasyk.. esu karta savo vienam draugui nerusi apyranke tokia spalvota.. nes pati turejau tokia ir jam labai prireike..:)

7

Re: Rankdarbiai

Jurga, 19 parašė:

noreciau moket megzt nes tokiu laiku baisia silto megztuko norisi o parduotuviu pasiulos tai neduok dieve. bet nemoku nei megzt nei nert nei dar ko nors.

juk galima ismokt.. svarbu noret;)

8

Re: Rankdarbiai

Gabrielius, 21 parašė:

O as noreciau kokios dovaneles is paneles,pvz tokios kaip salyko arba kepure:))mmm super butu:))

Aš savo vaikinui praeitų Kalėdų proga padovanojau pačios megztą šaliką (ryškiai orandžinės spalvos, nes ji jo mėgstamiausia). Manau, puiki dovana :-]
Užsiimink apie tai savo draugei, gal ir Tau padovanos smile

9

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:
Jurga, 19 parašė:

noreciau moket megzt nes tokiu laiku baisia silto megztuko norisi o parduotuviu pasiulos tai neduok dieve. bet nemoku nei megzt nei nert nei dar ko nors.

juk galima ismokt.. svarbu noret;)

24val per para man ir taip neuztenka big_smile

10

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:
Jurga, 19 parašė:

noreciau moket megzt nes tokiu laiku baisia silto megztuko norisi o parduotuviu pasiulos tai neduok dieve. bet nemoku nei megzt nei nert nei dar ko nors.

juk galima ismokt.. svarbu noret;)

teisybe!

11

Re: Rankdarbiai

Jurga, 19 parašė:

24val per para man ir taip neuztenka big_smile

niu tai kai kai vaikus pradesi augint ar jau anukus tada gal ir atsiras to laiko:D

12

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:
Jurga, 19 parašė:


24val per para man ir taip neuztenka big_smile


niu tai kai kai vaikus pradesi augint ar jau anukus tada gal ir atsiras to laiko:D

siais laikais jau mamos prie kompu sedi kai nera ka veikti ir vaikai miega big_smile xixi

13

Re: Rankdarbiai

  Sakyčiau, labai nebloga idėja valentino dienos proga:
[url=http://www.7ya.ru/photos/showphoto.aspx?rubrid=182&photoid=570318&ob=0]PirÅ

14

Re: Rankdarbiai

Daiva.. eina sau cia tai nerealiai.. noriu tokiu..:D nusimegzciau jei butu kas kartu su manim nesiotu..:[

15

Re: Rankdarbiai

ir moku ir megstu megst... taciau dazniausiai nera laiko, bet neper seniausiai suradau laiko ir nusimezgiau sau kepuriuka ir pirstines, draugas pamates irgi uzsimane, tai ir jam numezgiau ir db labai smagiai nesioja tongue

16

Re: Rankdarbiai

megstu megsti ir as... dabar kaip tik salika mezgu.. wink bet suliukai gana ploni tai letai mezgasi..:) na gal dar suspesiu numegsti kol Lietuveleje dar ziema:)

17

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:

Daiva.. eina sau cia tai nerealiai.. noriu tokiu..:D nusimegzciau jei butu kas kartu su manim nesiotu..:[

O aš turiu su kuo nešiot, bet neturiu laiko nusimegzt
neutral

18

Re: Rankdarbiai

niu vat , kad buna noras, bet kadangi zinau, kad noresiu greitai per kelias dienas baigti megzti ( kas neymanoma, nes tenka ir  isardyti  ir per nauja daryt ) tai  jau nebeimu virbalu i rankas smile bet jai nori originalaus ir butent kokio nori, o ne kokius siulo drabuzius, tai puijkiausias dalykas paciai jy nusimegzti big_smile

19

Re: Rankdarbiai

as ir jei jau uzeina noras megzti tai jis trunka neilgai.. tai dabar jau kai zinau kaip man buna pradejus ka megzt stengiuos kuo greiciau uzbaigt..:D nes zinau jei liks nors ir vienos dienos darbo o as jau nebenoresiu tai taip ir liks megztas nedamegztas spintoj ilgam gulet..:D arba pasisakau mamai kad mezgu ka tai ji tada mane ir uz ausu tempia kad tik pabaigciau:D

20

Re: Rankdarbiai

Tadai, tu irgi rasai cia, taigi gal irgi megsti daryt rankdarbius kokius..?! big_smile :V