21

Re: Rankdarbiai

Manau, kad dar yra tokiu merginu, kurios uzsiima rankdarbiais, kiekvianais metais nusimezgu nauja salika, kartais ir pirstines, bet mezgu tik kai ateina ikvepimas, tokio dalyko daryti neprisiversi...

22

Re: Rankdarbiai

jop darau...nes man idomu

23

Re: Rankdarbiai

oi yra ir dar kaip yra:)
siaip labai faina su savo sedevrais vis kur nors sudalyvaut:)

24

Re: Rankdarbiai

o man su savo sedevrais jokio fainumo mano issiuvina arkly ireminta tik be stiklo parodoje su sokoladu isdirbo ranku pirstai liko

25

Re: Rankdarbiai

Siaip labai jau megztu megzti,pinti dirzus...Daug kam tai atrodo kvaila,keista bet manau tai tiesiog raminanciai veikianti veikla.Kai tik turiu laisva minute tai numezgu ar megztini,ar siaip ka sumastau,kazka vistiek darau.. Tik va siuvineti tai gal nemoku,nors ir traukos nera...
Nerti su vaseliu tai vienas malonumas,kai gime sunus tai prineriau visko kas tik sove i galva:):):)

26

Re: Rankdarbiai

<vaiva 17>
cia kur taip buvo?kokia paroda?

27

Re: Rankdarbiai

o beto as kalbedama apie dalyvavima kazkur su savo sedevrais as omeni turejau rimtesnius darbus, o ne nerima, mezgima,siuvinejima:)

28

Re: Rankdarbiai

nebeturiu tam laiko...tik siuvineju kai laisva esu..mezgimo nemoku man tai kaskoks kosmosas kurio nesuprantu...o siuvinet megstu ypac ant drabuziu kokius vaizdelius susikurt...

29

Re: Rankdarbiai

na as tai megstu ir siuti ir megzti..man tikras relaxas...sedim su mamyte abi ir mezgam.ir mano drauges mezga.mmm...smagu smile) o dar kai usikuri kazka tokio ko nerasi parduotuvese wink

30

Re: Rankdarbiai

kai laiko atrandu-tai ka nors panasaus butinai pasiimu daryt smile wisu pirma-antro tokio dalyko tikrai niekas netures,ir gali pasidaryt tai,ko niekur nerasi isigyt...bet man svarbiausia,kad tai bus wienetinis darbas smile

31

Re: Rankdarbiai

noreciau megsti ismokt-nesuprantu to meno man neiseina nei rastu sukurt kaip kad kitiems uztenka siulo turet jau mintyse pinasi kaip turi atrodyt ant kokio drabuzio.....as voz paprasta rasteli sugebu atsiminti kaip ten narplioti virbala tarp pirstu su siulu....

32

Re: Rankdarbiai

merginos siulau ikurti rankdarbiu megeju kluba, juk saunu kai jauni zmones nori originaliai atrodyti, as asmeniskai ir siuvineju kryzeliu ir paprastai ir neriu ir mezgu ir ivairius rankdarbius darau o inete galimo visko susirasti...tik noro reikia o laiko atsiras as va dirbu ir dar namie trys atzalos o rankdarbiu neapleidziu, jei jus tokie jauni neturit lako, tai kai gyvensit seimose, tai tikrai neturesit..

33

Re: Rankdarbiai

as absoliuciai nemoksa rankdarbiu srityje..mokykloj rasdavau kas uz mane padaro juos..siaip isisiut saga moku..tuo viskas ir baigta:) bet uztat turiu vaikinukakuriam kruopstus darbas patinka:) malonu gaut mielas dovaneles:)

34

Re: Rankdarbiai

ash kartais kai uzplaukia kaskas taj ir prisedu pamegsti ar dar ka nors...bet siaip tai nelabai megstu ziaurei daug kantrybes reikia o pas mane jos nera ypac kai padarai o paskui pamatai kad netaip ir reikia viska isardyti...hmmm taj va ner paskui ilgai pas mane noro,,:)

35

Re: Rankdarbiai

jokio...

36

Re: Rankdarbiai

Mezgu, siuvineju ir neriu, tik zinoma ne viska vienu metu. Siaip tai labai atpalauduoja. Kartais jei esu ipusejus kokia staltiese, tiesiog negaliu sustot smile.  Bet turiu zalinga iproti - dazniausiai sustoju nudirbus kazkur 85%rankdarbio ir tada jis pora menesiu paguli stalciuje , kol vel gryzta ikvepimas.

37

Re: Rankdarbiai

as nebent kai i pensija iseisiu tada ir uzsiimsiu rankdarbiais is neturejimo kas veikt....

38

Re: Rankdarbiai

sugalvojau kryžiuku pasiuvinėt, dabar dar karoliukus išsitraukiau, tai veriu veriu veriu... tikra tiesa- internete begalė schemų ir aprašymų  bet kokiam rankdarbiui, tik va man bėda- beveik viskas, kas geriausia- rusiškai. kol aš išsiaiškinu, perskaitau, ir noras praeina

39

Re: Rankdarbiai

Pamegint verta,jei nebijot isitaisyt priklausomybe...

40

Re: Rankdarbiai

Gyte,as visa dusia su tavim!Siaip tai tokiems dalykams vien noro negana.