41

Re: Rankdarbiai

mezgimas tai fainas uzsiemiejimas,aisku tik noro reikia.

42

Re: Rankdarbiai

na ka... kai yra laiko siuvineju kryzeliu... jei kas susidomi, tai vygdau ir uzsakymus (zinoma ne kilometriniams darbams), bet dovanas ruosiu nuostabias smile zinokit gaila atiduoti nors ir uz atlyginima, visai kas kita dovanoti...

43

Re: Rankdarbiai

anksciau lb daug siuvinejau db aptinbgau ner kada

44

Re: Rankdarbiai

Mėgstu darytis įvairius rankdarbius. Ypač patinka velti karolius, apyrankes iš vilnos, siuvinėti kryželiu ir t.t..

45

Re: Rankdarbiai

asmegstu siuvineti ir megzti:) esu netgi megztini nusimezgusi pora liemeniu... oj ir kojines mezgiau:) vat siuti nelabai.. o nerti irgi patinka.. na zodziu  patinka (;

46

Re: Rankdarbiai

:? o as nieko nemoku :?

47

Re: Rankdarbiai

tu vinis kalti turi moketi!

48

Re: Rankdarbiai

man siuvineti patinka...o mezgimui kantrybes ner:D

49

Re: Rankdarbiai

Gina, 22 parašė:

tu vinis kalti turi moketi!

va va sita moku big_smile bet ce nerangdarbis nebent ka sukalciau :?

50

Re: Rankdarbiai

o man patinka sienas dazyti,neseniai taip pakeiciau savo virtuves interjera perdazius sienas!!!! oijjj kaip  man patiko ir dar spakliu pries tai tepti reikejo, man labai patinka, gal kam dazytojos reikia?

51

Re: Rankdarbiai

jop jop miska perdazyti nes zalia spalva jau nusibodo big_smile

52

Re: Rankdarbiai

tai pasiimk pjukla ir patrumpink truputi, bus maziau smile

53

Re: Rankdarbiai

Man patinka ir megzti ir nerti,nerti gal geriau.Nors laiko tikrai daug neturiu,bet tai man teikia malonuma.

54

Re: Rankdarbiai

megzti ir nerti nelabai moku...truputi...ir man patinka:)

55

Re: Rankdarbiai

rankdarbiai - smagus laiko praleidimas, kuris dar ir duoda naudos. nereikia galvoti, kad mezga, neria ir siuvineja tik senos bobutes. nepamirskime tiek garziu ir madindu detaliu siuolaikineje madoje yra padaryta rankomis. tad karts nuo karto ir mes galime pasipuosti savo sukurtais mados, stiliaus ir meno sedevrais. o ismokti niekad nebuna per velu , reikia tik noro, kaip visos kartojat


:-D

56

Re: Rankdarbiai

http://forumas.ieskok.lt/imgload/1172  jei kas nori galiu padeti ismokti:)

57

Re: Rankdarbiai

o as mezgu ,labai orginalius vienetinius rubus.aksesuarus .pastebejau,kad rimtu klausymu spresteit lyg ir sekmingiau su ranku darbo rubais.norit ir jums numegsiu,numersiu,nurisiu,...

58

Re: Rankdarbiai

Mano pats megsatmiausias uzsiemimas.Megstu megzti, siuti ivairiausius dalykelius, megstu siuvineti, nerti ir pan. Daug turiu graziu dalykeliu, dovanoju draugem, o jos tai labai ivertina, nes pats graziausias darbas yra rankom darytas ir dar su didele meile wink

59

Re: Rankdarbiai

Pritariu Ingriduk.. manosios irgi tai labai vertina...:)

60

Re: Rankdarbiai

taciau ka norit ta:D taciau vyru rankdarbiai geriausi;) pvz ziurint priesh televizoriu koky xxx kanala:D poto i banka;) ir vat;) :::223 :::223 :::223 wink o siaip kazkada mokejau siuvynety ir megzty wink da daba pamacius kaip siuvyneja prisiminciau lengvai;) mama siuveja big_smile tai ishmokau:D