61

Re: Rankdarbiai

o as uzsiimu iv rankdarbiais,pvz siuo metu mezgu....tai labai man nervus nusodina,ypac kai susipyksti su vaikinu:D

62

Re: Rankdarbiai

ievute kai susipyksti yra kitoks geras ranku darbas:D pvz duoty i snuky:D

63

Re: Rankdarbiai

oi,ne...siaip  daznai norisi trenkt pliucha,bet vis del to as mergina nedera taip elgtis....arba dar geras budas skaiciuoju iki simto,kai neturiu virbalu ir siulu.....:D

64

Re: Rankdarbiai

Ievute is viso nereikia parintis del tu bernu, va kai ju nera tada ramu ir gerai,...

65

Re: Rankdarbiai

o tai ka daryt,jei jie yra???lengva pasakyti kad nereikia,bet jie gali isvesti is proto su savo zyzimu....grrrrr....vis del to geriau panerkime,o gal net ir pamegzkime:D

66

Re: Rankdarbiai

Man labaisuiai patinka siuti wink Tik va turi buti ikvepimas, nes kai reikia kazka padaryti sedi valanda, antra, trecia...ir ziuri, kad nesugalvoji ka daryti.O kai buna ikvepimas, nereikia net galvoti, nes viskas stovi pries aki wink

67

Re: Rankdarbiai

man tai patinka labiausiai siuvineti...tik nebegaunu medziagos pas mus nebeatveza

68

Re: Rankdarbiai

Man patinka nerti, bet megsti padoriai nemoku - mezginys visuomet iseina kreivas sleivas big_smile
Na ir dar siuti megstu, nesenai sijona pasisiuvau neutral

69

Re: Rankdarbiai

o as kartais pasidarau kokia apyranke,karolius,pasiuvineju,bet nemezgu:P ir neneriu:P o tai ka pasidarau labai gerai gaunasi,del to ir darau,ir paciai smagu,kad pacios daryta ir nereikejo pinigeliu moketi,o dar kai pagiria...:DD

70

Re: Rankdarbiai

Moku ir megsti ir nerti ir siuvinėti.. Tik vat bėda, kad per mokslus nebėra laiko niekam... sad

71

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:

niu va.. noriu paklaust.. ar dar yra siais laikais merginu kurios siuvineja, neria, mezga savo noru.. savo malonumui o ne tarkim "mokytoja liepe tai ir darau"..? ar tai jau Jums atrodo tik tuscias laiko leidimas..?


na man neatrodo,kad cia tuscias laiko leidimas...kas moka tai lb gerai...na as kai nemoku,tai nieko ir nedarau...kazkaip nei noro,nei reikalo ismokti nera...

72

Re: Rankdarbiai

As mazgu ir neriu. Pries pora metu toks "reikalas" atsirado..... saltos ziemos vakarais kazkaip blogai jauciuosisededama ir tv ziuredama, norisi kazka daryti su rankom..... kadangi pianinui vietos neuztenka, tai sugalvojau megzti pradeti.... niu ir nuo to laiko nei saliku nei kepuriu pirkti nereikia. Draugiu naujagimiams ka nors nuneriu arba numezgu vietoj to, kad pirkciau . Ir dar serveteliu komplekta nusineriau smile Juokesi is pradziu uokesi vyras is manes.... sako mociute mano..... o dabar jau iprato.... Ziema ateina ir traukiu virbalus is kampo smile

73

Re: Rankdarbiai

nerimas ir mezgimas tikrai labai padeda atsipalaiduoti po darbo dienos. ir tv ziureti idomiau kai ka nors veiki, o ne siaip sedi ir spoksai. o savas darbas visada mielesnis ir siltesnis nei pirktinis.

74

Re: Rankdarbiai

o as tai viska moku wink (tik siut drabuziu ne) ir megzt, ir nert, ir siuvineti.... laime... wink gal jau 4klasej ismokau wink dar toki kiski moku pasiuti wink lankiau bureli big_smile turiu nerealu salika,kur pati mezgiau wink
>> neriau pernai bliuskute tokia faina, bet truputi per trumpa nusineriau, tai dabar siek tiek tingiu pernerrt, nes labai jau ilgaii sedejau tada, gal visa savaite wink bet gal kaip nors

75

Re: Rankdarbiai

Draugyte labai grazius papuosaliukus is karoliuku, wilnos, kaspiniuku daro.. iwairiausius auskariukus, apyrankes, karolius, seges.. uj grazumelis wink

76

Re: Rankdarbiai

rankdarbiai yra labai gerai ir labai grazu , niu pavyzdziui kam nors padovanoti savo darba , ar siaip namus papuosti :::602

77

Re: Rankdarbiai

Vat neturiu as visokiems niekuciams daryti sugebejimu big_smile

78

Re: Rankdarbiai

as tai sugebejimu gal ir tureciau , bet neturiu laiko big_smile

79

Re: Rankdarbiai

tokiems dalykams ismokti reikia noro ir beabejo zmogaus,kuris tave ismokintu...man tai grazu buna paziureti kaip lb originaliu daiktu sau pasidaro kai kurios paneles.bet ir vaikinai kai kurie moka:)

80

Re: Rankdarbiai

Na manau manes tas nedomina..Nemegstu as megzti siuti ir t.t. ;>