81

Re: Rankdarbiai

niu tai joa , kam nepatinka , tai jau ir nieko neiseis ;D

82

Re: Rankdarbiai

Egle, 17 parašė:

Na manau manes tas nedomina..Nemegstu as megzti siuti ir t.t. ;>

O ka megsti savomis rankomis daryti?

83

Re: Rankdarbiai

kas daro rankdarbius, tai tik pagirti reikia wink  paziurekit parduotwese kiek paklosit pinigeliu uz ranku darba, be to kiek tai kruopstumo, kantrybes, fantazijos  ir laiko reikalauja smile

84

Re: Rankdarbiai

as megstu megzti. esu sau megztini, salika, kojines, pirstines ir kepure nusimezgusi. labai gerai nervus ramina! big_smile nu siuti irgi patinka. bet nerti neee...fui...

85

Re: Rankdarbiai

as tai is geros drauges salika pirkau ji man numezge na uz siulus ir su darba dar 20 litu daviau bet as lb patenkintas darbu :::b18

86

Re: Rankdarbiai

Linas, 19 parašė:

as tai is geros drauges salika pirkau ji man numezge na uz siulus ir su darba dar 20 litu daviau bet as lb patenkintas darbu :::b18

tai pigiai apsisukai smile jei drauge apie tave galvodama mezge, tai sildo ir meile kuria idejo megzdama smile

87

Re: Rankdarbiai

Dovilė, 21 parašė:
Linas, 19 parašė:

as tai is geros drauges salika pirkau ji man numezge na uz siulus ir su darba dar 20 litu daviau bet as lb patenkintas darbu :::b18

tai pigiai apsisukai smile jei drauge apie tave galvodama mezge, tai sildo ir meile kuria idejo megzdama smile

na joa gal truputi nuskriaudziau bet tai i ta 20 litu neieina siulu kaina smile
>> o as jai siuliau daugiau bet ji nesutiko :-)

88

Re: Rankdarbiai

zinai, jei as draugui megzciau tai ir turbut irgi daugiau neimciau wink

89

Re: Rankdarbiai

Istikruju as jeigu tikrai tureciau daugiau laiko megsciau,nes tikrai tas man patinka,kol anksciau buvau laisvesne,tai nusimegzdavau golfute ar megztini koki,prasidejo keliones ir laiko nebera! tai tikrai smagus laiko praleidimas,o tuo labiau kad nuzimezgi toki koki tikrai nori ir nerastum pirkti!

90

Re: Rankdarbiai

Mano mergina mezga, tik gaila, kad ne man :::010

91

Re: Rankdarbiai

Justinas, 24 parašė:

Mano mergina mezga, tik gaila, kad ne man :::010


o tai kam :?

92

Re: Rankdarbiai

Nijolė, 20 parašė:
Justinas, 24 parašė:

Mano mergina mezga, tik gaila, kad ne man :::010


o tai kam :?

Sau:::049 saliku, kojiniu, pirstiniu ir kepuriu tai ir man primezga, bet megstinio jau puse metu zyziu, o Ji vis ne ne ne :::017

93

Re: Rankdarbiai

Sigitas, 23 parašė:
Egle, 17 parašė:

Na manau manes tas nedomina..Nemegstu as megzti siuti ir t.t. ;>

O ka megsti savomis rankomis daryti?

Dabar kai amasciau tai turbut nieko... Net ir valgyt daryt nelabai:D bet cia juk ne rankdarbis... smile Dej nekesdavau darbu pamokos...kai liepdavo megzti ar nerti...Vargse mano mama megzdavo big_smile:D:D Nors biskuti mokejau megzti ir as...bet nekaip man ten sekdavosi...matyty nelabai patiko gal todel ;>

94

Re: Rankdarbiai

Justinai, tai prasyk dabar jau kaledoms, tai tikrai numegs wink
>> Eglut, as tai valgyt kaip kada:? kartais uzsidegu seimininkavimu, bet cia nuo menulio faziu kazkokiu ;D su mezgimu irgi tas pats ;D

95

Re: Rankdarbiai

Ji sako, kad as didelis labai ir man didelio megstinio reikia, tai Ji neistveria tiek ilgai megsti, o dar as nelabai geranoriskai nusiteikes bunu, kai reikia matuotis, tai taip ir gaunasi...kazkodel manau, kad Ji numegs tada, kai as nustosiu zyzti big_smile
O kad valgyti nedarot, tai blogai, merginos, labai blogai:::a16

96

Re: Rankdarbiai

matai, Justinai, kai yra KAM daryti, tai ir noras atsiranda wink cia vis tokie desniai wink
>>>tai pamazu, pamazu ir numegs iki kaledu ;D o tu tada pats kaltas,kad tingi matliavotis

97

Re: Rankdarbiai

Na taip, truputeli kaltas as, kad spyriojuosi, bet man patinka kai merginos bent kartais priestarauja ir ne viskam nusileidzia wink
O siaip galiu paskatinti visas merginas rankdarbiais uzsiimineti, tai itin geras ir naudingas uzsiemimas smile

98

Re: Rankdarbiai

Niu jop as mielai radau valgyti,nors laiko neivalias turiu,bet kaip atsiranda laisva minute ar pusdienis,tai visa laika praleidziu viltuveje,tai bandeles kokios,tai dar kazka skanesnio ir imantresnio pagaminu!
Niu megzti juk nera tokia jau ir probliama,anksciau sakydavau kaip budavo darbai,mama tu megs,bet viena karta atsisedau ir sakau pati nusimegsiu,ir patiko,tai sau golfa be rankoniu per menesi laiko numezgiau ir gerai gavosi,salika taip pat puse nusimezgiau,o dabaige mama,nes laiko neturejau! big_smile

99

Re: Rankdarbiai

Egle, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Egle, 17 parašė:

Na manau manes tas nedomina..Nemegstu as megzti siuti ir t.t. ;>

O ka megsti savomis rankomis daryti?

Dabar kai amasciau tai turbut nieko... Net ir valgyt daryt nelabai:D bet cia juk ne rankdarbis... smile Dej nekesdavau darbu pamokos...kai liepdavo megzti ar nerti...Vargse mano mama megzdavo big_smile:D:D Nors biskuti mokejau megzti ir as...bet nekaip man ten sekdavosi...matyty nelabai patiko gal todel ;>

Tai nejaugi niekas taip ir nepatiko?
Man megzti net netinka ir aisku nepatinka, bet is smalsumo buvau ismokes megzti, vaseliu kiek mokejau nerti... na siuvinet net nebandziau, bet va kazkokies kelnias palenk ar kokia prairusia siule susiut irgi jau ismokau senei... mamos paprasiau, kad pamokintu... big_smile

100

Re: Rankdarbiai

Egle, 17 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Egle, 17 parašė:

Na manau manes tas nedomina..Nemegstu as megzti siuti ir t.t. ;>

O ka megsti savomis rankomis daryti?

Dabar kai amasciau tai turbut nieko... Net ir valgyt daryt nelabai:D bet cia juk ne rankdarbis... smile Dej nekesdavau darbu pamokos...kai liepdavo megzti ar nerti...Vargse mano mama megzdavo big_smile:D:D Nors biskuti mokejau megzti ir as...bet nekaip man ten sekdavosi...matyty nelabai patiko gal todel ;>

oi darbu pamokos tai ir man buvo kazkoks kosmaras,tiksliau ne man,o mano mociutei ir kaimynems...mociute man viska nunerdavo,as nunesdavau,gaudavau pazymi,nors mokytojos zinojo,kad cia ne mano darbas,bet as joms sakydavau,o kaip jus irodysit,kad ne as pati dariau?kaimyne irgi daug darbu yra man padariusi,teveliai veliau atsiskaitydavo su ja.karta tetis padejo man siuti lele,bet ji buvo tokia tragiska,kad turejau perdaryti...mama man nepadedavo,nes ji nerima ir mezgima jau seniai pamirsus....na jei reikia saga prisiuti ar ka susiuti,tai jau tada pas ja lekiu:)