101

Re: Rankdarbiai

Milda, 20 parašė:

niu va.. noriu paklaust.. ar dar yra siais laikais merginu kurios siuvineja, neria, mezga savo noru.. savo malonumui o ne tarkim "mokytoja liepe tai ir darau"..? ar tai jau Jums atrodo tik tuscias laiko leidimas..?

kai turejau laiko, tuo uzsiimdavau... ilgiuos kartais to laiko, bet yra per daug dalyku, kuriuos noriu daryt, kad viska speciau...

102

Re: Rankdarbiai

Daiva, 18 parašė:

  Sakyčiau, labai nebloga idėja valentino dienos proga:
[url=http://www.7ya.ru/photos/showphoto.aspx?rubrid=182&photoid=570318&ob=0]PirÅ

103

Re: Rankdarbiai

Diana, 17 parašė:
Daiva, 18 parašė:

  Sakyčiau, labai nebloga idėja valentino dienos proga:
[url=http://www.7ya.ru/photos/showphoto.aspx?rubrid=182&photoid=570318&ob=0]PirÅ

104

Re: Rankdarbiai

nu joa ;D o po to, kai uzsinores panele greitai kai ko, dar visokias klutis reiks pasalint ;D
net jei tureciau kam dovanot, kazi ar isdrisciau smile nebent po... hm... na gerokai laiko draugystes, gyvenimo kartu ar santuokos praejus... ir uzsimanius papokstaut big_smile

105

Re: Rankdarbiai

jei rupinsies, kad nenusaltu tai ir isdrisi! :::044

106

Re: Rankdarbiai

smile nu joa, jei iki to laiko kol man parups as nepamirsiu sios idejos ;D

107

Re: Rankdarbiai

Diana, 17 parašė:
Daiva, 18 parašė:

  Sakyčiau, labai nebloga idėja valentino dienos proga:
[url=http://www.7ya.ru/photos/showphoto.aspx?rubrid=182&photoid=570318&ob=0]PirÅ

108

Re: Rankdarbiai

zinoma noretusi pamegzt ar siaip ka gero paciai pasisiut bet laiko truksta o ir kantrybes reikia...ir jei nedarai tai ir uzsimirsta viskas...

109

Re: Rankdarbiai

yra, tik labai paieskoti reikia smile siaip problema su laiku, o siaip labai fun uzsiimti darbais darbeliais (siuvimas, siuvinejimas ir t.t.)

110

Re: Rankdarbiai

big_smile:D:D:D:D

111

Re: Rankdarbiai

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

112

Re: Rankdarbiai

reikia kaip nors pasistengt neleist kitiems jums lipt ant galvos. kiti turi ivertint jusu darba atitinkamai, kad nesijaustumet isnaudojama wink

113

Re: Rankdarbiai

Nu man lb patinka siuwineti wisokius paweiksliukus smile)) kartais ir paneriu su waseliu smile) labai daug darbeliu esu issiwinejus kryzialiu smile))

114

Re: Rankdarbiai

man visai patinka nesti ir megzti
big_smile:D:D:D

115

Re: Rankdarbiai

jo..mezgima ar nerima galima pritaikyti visur....ir su savo ranku darbu(originaliu)visad busi pastebeta...

116

Re: Rankdarbiai

Snieguole, 33 parašė:

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

> na jei naudojasi tai glai ir tu pasipelnyti is to parduok savo darba o ne for free daryk wink

117

Re: Rankdarbiai

Linas, 19 parašė:
Snieguole, 33 parašė:

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

> na jei naudojasi tai glai ir tu pasipelnyti is to parduok savo darba o ne for free daryk wink

parduot neapsimoka..... jus paskaiciuokit kiek siulai kainuoja darbas medziaga....... nemanau kad kas pirktu nebent sukurus koky nete psl tj uzsienieciai tokius darbus lb brangiai perka wink)

118

Re: Rankdarbiai

Vikutea, 14 parašė:
Linas, 19 parašė:
Snieguole, 33 parašė:

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

> na jei naudojasi tai glai ir tu pasipelnyti is to parduok savo darba o ne for free daryk wink

parduot neapsimoka..... jus paskaiciuokit kiek siulai kainuoja darbas medziaga....... nemanau kad kas pirktu nebent sukurus koky nete psl tj uzsienieciai tokius darbus lb brangiai perka wink)

na dar pries tai reikia pasidometi kiek patentas kainuoja :-)

119

Re: Rankdarbiai

Vikutea, 14 parašė:
Linas, 19 parašė:
Snieguole, 33 parašė:

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

> na jei naudojasi tai glai ir tu pasipelnyti is to parduok savo darba o ne for free daryk wink

parduot neapsimoka..... jus paskaiciuokit kiek siulai kainuoja darbas medziaga....... nemanau kad kas pirktu nebent sukurus koky nete psl tj uzsienieciai tokius darbus lb brangiai perka wink)

jei pazistami praso ka nors padaryt, tai jie bent medziagas duoda, taigi belieka prasyt uz darba ir nebutina prasyt labai daug, nes kas tau atrodys pagal triusa nedaug, mokanciam atrodys daug, taigi siaip ar taip prades ne del kiekvieno nieko prasinet arba bent jau pajus, kad tai nors kiek kainuoja smile negi tu savo draugei galtum pasakyt, kad moketu tiek, kiek is tikro darbas vertas?

120

Re: Rankdarbiai

Diana, 17 parašė:
Vikutea, 14 parašė:
Linas, 19 parašė:
Snieguole, 33 parašė:

o as viska moku, ir nert, megzt, siut ir adyt...ir kas man is to? visi tik tuo ir naudojasi....

> na jei naudojasi tai glai ir tu pasipelnyti is to parduok savo darba o ne for free daryk wink

parduot neapsimoka..... jus paskaiciuokit kiek siulai kainuoja darbas medziaga....... nemanau kad kas pirktu nebent sukurus koky nete psl tj uzsienieciai tokius darbus lb brangiai perka wink)

jei pazistami praso ka nors padaryt, tai jie bent medziagas duoda, taigi belieka prasyt uz darba ir nebutina prasyt labai daug, nes kas tau atrodys pagal triusa nedaug, mokanciam atrodys daug, taigi siaip ar taip prades ne del kiekvieno nieko prasinet arba bent jau pajus, kad tai nors kiek kainuoja smile negi tu savo draugei galtum pasakyt, kad moketu tiek, kiek is tikro darbas vertas?


reikia koky puslapiuka sukurt ir isplatyt kur po uzsienius nes uzsienieciai uz nerta serwetele koke labai brangiai ima wink

Žinutės: nuo 101 iki 120 iš 179

Puslapiai Ankstesnis 1 4 5 6 7 8 9 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.