141

Re: Rankdarbiai

o man kryziuku teko

142

Re: Rankdarbiai

Gitana tai gal tu moki pusiniu kryzeliu?

143

Re: Rankdarbiai

Aš taipogi mėgstu pasikrapštinėt... Siuvinėjimas kryželiu kažkaip neatrodo nieko ypatingo - ten gi viskas yra duota: spalvos, schema, tereikia daug kantrybės ir kruopštumo tai išpildyt :::008 Nežinau, gal man taip todėl atrodo, kad pradinėj pas mus siuvinėjo visi, visa klasė, ir vaikinukams tai tikrai patiko, dabar kai pašnekam, sako, kad visai smagu būdavo:::034
O kas iš rankdarbių daugiau : nert nemėgtu ir gerai net nemoku, nes esu kairiarankė, tai mokytojų taip ir neatsirado :}}}  o megzt patinka, bet iki to tikrojo mezgimo dar nepribrendau kad kokius megztinius ar sukneles sau nusinarpliot (nors noro tai dabar yra jau :::305 ) Veliu : pirštines, rankinukus, šalius, papuošalus, bet man atrodo, kad tai jau nieko nebestebina, nes ši liga kaip ir prasirgta, nors susirgau ja dar tada, kai vilnos čia rast sudėtinga buvo :::011 dekupažinu, bet šitas kažkaip man nelabai patikti ;} Na ir aišku, kai toks pasirinkimas tai iš karoliukų esant reikalui kažką sau ar kitiems suraizgalioju, suveriu, dabar - modeliną kepu, kažkaip jis man atradimas kol kas, gal dėl tos laisvės fantazijai :::008 kas susijė su siuvimu - tai nedidelius daiktus mėgstu : eglutei žaisliukus, lėlės - angelus vardinius, kosmetines ar vasarines rankines per petį kažkada užejė buvo (nors dabar nė nežinau ar benešiočiau tokias :::044 ) ir šenilo pagalvytes...
O šiaip reziumuojant, - mėgstu išmėgint kažką nauja, kokią naujovę ar technologiją, tik dažniausiai neilgai aš tuom susergu...:::920

144

Re: Rankdarbiai

Neringa tai gal schemu kokiu turi siuvinejimu???

145

Re: Rankdarbiai

yra programa kur galima isidet net savo kokia nors foto ir kryziuku issisiuvineti :? as ja kitam kompe turiu, tik pavadinimo gerai nepamenu, berods kazkaip PCStich ar Pstich :? neprisimenu :::818 tik siunciausi as ja, bet neina man atsispausdinti, nes tipo kazkokio kodo reikia. bet jei kas nors gausis ir rasiu, kaip apeit ta kodu

146

Re: Rankdarbiai

Hm, o kokių Tau tų schemų reikia? Aš pati, asmeniškai prisisaugojus neperdaug jų turiu, kažkaip įpratau, kad pilnas internetas, ir esant reikalui vistiek kažką reikalingo rasiu;}
Iš esmės, tai patarčiau užsiregistruoti forumuose, kurie susijė su tuo - supermamoj, ar siuvinėtojų, tai ten schemos temom suskirstyots lengvai rasi reikiamą ir dar spėsi prisižiūrėt tiek, kad akys apsals;)
O dėl tos programos, šiaip gera ji, bet norint, kad paveikslas nesigautų plėmais, kur klausiama į kiek spalvų skirstyt reikia nemažą kiekį nurodyt, nes kitaip nelabai kaip, bent jau man, asmeniškai... ;>

147

Re: Rankdarbiai

Nijole> zinau kad gali pasidaryti..bet kaskaip nerandu jokio paveiksliuko o tuo labiau foto nesiuvineciau nu jau ne...
jergau merginos gal sakau as jau siuvineju kelius metus ir visur esu uzsiregistravus kur yra bent puse zodziu uzsiminima apie siuvinejima kryzeliu ir tu schemu Neringa deja kaip tavo manymu pilnas netas nebera nes dauguma nebegalima publikuoti autoriu teises ir pan...

148

Re: Rankdarbiai

Neringa, as siuvinesiu nespalvota foto ir zinau, kad reikia nurodyti kuo daugiau spalvu, bet man pakako 16. dar nepradejau big_smile nes printerio nesusiveikiu, kad atsispausdinti big_smile)
>>> Vaiva, o del foto, tai kai baigsiu, galesi vertinti ar "nu jau ne" ar "nu jau taip"

149

Re: Rankdarbiai

NijoleA> is kur toks ryztas siuvineti foto? yikes kaskaip negaleciau as...

150

Re: Rankdarbiai

Sveiki ir sveikos smile gal norite ranku darbo papuosaliuku? prasom uzsukti ir ka nors isigyti, dabar 15% visiems laisviems darbeliams!!!! http://www.lamela.visiems.lt

151

Re: Rankdarbiai

o yra ir nelaisvu darbu? ??? ;D

152

Re: Rankdarbiai

Yra - tie kurie parduoti..nesuprantu kas cia juokingo smile

153

Re: Rankdarbiai

ne visiems suprasti ( kad tik man juokinga tai svarbiausia) ;D

154

Re: Rankdarbiai

Kokie mes samojingi..

155

Re: Rankdarbiai

Kriste>tu tikrai pikts keksas big_smile

156

Re: Rankdarbiai

zinoma kad siuvineju savo malonumui, man tai patinka,be to dar ir kitokiais darbeliais uzsiimu,kaip floristiniais paveikslais is medzio ir geliu.

157

Re: Rankdarbiai

http://forumas.ieskok.lt/imgload/5266 mano paskutinis darbas dovana draugei...

Kaste >imeski foto savo darbu visada malonu pamatyti kitu zmoniu sugebejimus

158

Re: Rankdarbiai

  issukavau savo ciuckehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/5268  ir padaraiu sau komplektuka ;D http://forumas.ieskok.lt/imgload/5269 MYLIU SAVO CIUCKE....ir naudinga ir grazu :::721:::427:::751

159

Re: Rankdarbiai

As moku ir megzti, nerti, siuvineti, siuti..  ir galiu tikrai pasakyti, jog savu ranku darbas yra daug vertingesis ir mieliau nesiojasi, nei pirktas "maximoj" ar turguje wink

160

Re: Rankdarbiai

Ina>gerai kad moki tai parodyk foto ka sugebi...