1

Tema: Kaledines Dovanos ;))

taivat smile kasmet ateina tas pats galvos skausmas... KA ir KAM reikia dovanoti siais metais? smile)) pasidalinkim mintimis... smile

2

Re: Kaledines Dovanos ;))

nu smile siulykit smile

3

Re: Kaledines Dovanos ;))

na moterim manau dazniausia dovanojama kosmetika,parfumerija,papuosalai...vyrams irgi manau panasiai,dar technikiniai kokie prietaisai....as dovanoju pv kvepalus,laikrodi,siaip visokias smulkmenas,aisku tokias,kokiom ir pati apsidziaugciau gavus,o ne kad,svarbu bet ka padovanot,tai geriau isvis nieko nedovanot.....

4

Re: Kaledines Dovanos ;))

tai vat tas ir yra kad po didelio galvos sukimo ir neapsisprendimo nuperku bet ka big_smile hmm na nzn nzn :::041 kad visos tos parfumerijos jau kaip ir atsibode.. na nzn reiktu ko nors originalesnio...

5

Re: Kaledines Dovanos ;))

as zinau, kad gausiu pirstines wink labaiju noriu

6

Re: Kaledines Dovanos ;))

tai kokia cia staigmena kai jau zinai ka gausi.. big_smile

7

Re: Kaledines Dovanos ;))

nesvarbu, staigmena, ne staigmena, bet geriau nei tai, ko tau tikrai nereikia, o man reikia pirstinukiu, nes pameciau smile

8

Re: Kaledines Dovanos ;))

mama dovanos? big_smile

9

Re: Kaledines Dovanos ;))

jo :::818

10

Re: Kaledines Dovanos ;))

man tai mama kede nauja prie kompa dovanojo big_smile;DDD nes senoji suluzo biski...:DDD~

11

Re: Kaledines Dovanos ;))

he he he.... man nedovanojo dar, pades prie eglutes ;D nors pati issirinkau dar jas ;D

12

Re: Kaledines Dovanos ;))

tai aisku kad viskas nusibode,isvis,kam zmones sugalvoje per kaledas butent apsidovanot?jei as noriu kam nors ka padovanot,tai galiu bet kada,ir nebutinai per kaledas ar dar,nes kaledos juk ne su dovanu svente susije,o su jezaus gimimu...na bet yra kaip yra...manu dar daug priklauso kam dovana perki,ir pagal pinigine,kiek gali isleisti....

13

Re: Kaledines Dovanos ;))

jauciu nueisiu kaip visada kas po ranka paklius ta ir dovanosiu... :DDD :::041

14

Re: Kaledines Dovanos ;))

Austėja, 31 parašė:

tai aisku kad viskas nusibode,isvis,kam zmones sugalvoje per kaledas butent apsidovanot?jei as noriu kam nors ka padovanot,tai galiu bet kada,ir nebutinai per kaledas ar dar,nes kaledos juk ne su dovanu svente susije,o su jezaus gimimu...na bet yra kaip yra...manu dar daug priklauso kam dovana perki,ir pagal pinigine,kiek gali isleisti....

nu bet visais laikais taip buvo ir bus smile tai ir teks dovanoti smile

15

Re: Kaledines Dovanos ;))

kaledas su jezum susiejo, kai atsirado baznycia, anksciau jas irgi svesdavo, per tv girdejau, sake, kad kazkas panasaus kaip jonines :? nzn....

16

Re: Kaledines Dovanos ;))

zinau pauliau zinau,as jau susipirkau paskutines dovanas siandien,kurias dovanosiu,tai esu tikrai laiminga,nes jau baigesi tie vaikstinejimai po parduotuves ir ieskojimai,sekmes ir tau.....

17

Re: Kaledines Dovanos ;))

Austėja, 31 parašė:

zinau pauliau zinau,as jau susipirkau paskutines dovanas siandien,kurias dovanosiu,tai esu tikrai laiminga,nes jau baigesi tie vaikstinejimai po parduotuves ir ieskojimai,sekmes ir tau.....

aciu.. smile bet as tikrai nezadu vaikstinet po visas parduotuves... tai gali istverti tik moterys... big_smile;DDDDD

18

Re: Kaledines Dovanos ;))

Net ir greitai nupirkus dovana galima ja suteikti dziaugsmo. Dovanos kaina priklauso nuo to kiek man tas zmogus artimas. galima suteikti dziaugsmo ir padovanojus sampano buteli tk reikia ji atitinkamai apipavidalint (pvz. papuosti egles sakelem, ant sakeliu uzkabinti smulkiu zaisliuku, apipurksti dirbtiniu sniegu ir pan.). Kolegem darbe siais metais dovanojau shilku (greiciausiai siaip kazkokia sintetika) aptrauktas lupdazines (panasi forma i skryneles) i ta lupdazine idejau sokoladini saldaini per kuri lupdazne neuzsidare ir linkejau tiek gyvenime gerybiu, kad netilptu i jokia skrynia, kaip ir tas saldainis. draugas manes klausia ko noreciau tai irgi gera taktika, tik jau nebelieka siurprizo galimybes. Tik vat vyrams mano nuomone - sunkiau sugalvoti ka padovanoti. gal galit patarti?

19

Re: Kaledines Dovanos ;))

Nu ne,ne,buna ir atvirksciai,as esu is tu moteru kurios eina tik reikalui prispyrus,nemegstu ir as vaikscioti po parduotuves,einu visada viena be to,be jokios drauges,kad ten man valandu valandas reiktu kazko laukti,einu,perku ko man reikia,ir pabaigta:::812

20

Re: Kaledines Dovanos ;))

...dovansosiu draugui pypke, jau ishrinkau, rytoj... laisva dienele..eisiu pirkti..o vat ka 14- meciui sunui padovanoti, man problema..