1

Tema: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

Nes matau kad merginos , moterys ziuri i mane kai praeinu, kaikurios praeidamos sruogyre pasitaiso, as nevykes meiles reikaluose nemoku suprasti ar joms patinku.

2

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

net nzn ka ir patarti tokiuose metuose... taip ir 30 gali sulaukti jei nieko nedarysi...

3

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

na į mane irgi žiūri moteyrs, kai praeinu, nejaugi užsimerks... tai ką dabar daryt? Tomai, eik pas psichologą. Ar geriau psichologĘ, nes situacija atrodo rimta ir čia kompetentingo žmogaus pagalbos reikia. Bet labai prašau, nueik big_smile

4

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

man reikia kad mane isimyletu mergina ir pasakytu mazuli tu toks fainas ir as be taves negaliu gyventi , buk mano mazulis diena nakti , sapnuose ir lovoje . va taip turi mastyri mergina bet ne viena gero zmogaus nenori sad

5

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

nu i mane irgi ir vaikinai ir merginos ziuri cia normalu.......
pabandik su kokia nors susipazinti.... nes praeiviai tikrai neprieis ir nepasis kad tave myli...

6

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

vaje kaip romantika pakvipo as maniau kad visi romantikai ismire.. bet yra dar ju :-)

>>>>
net nzn ka patarti buna dazniausiai taip kad nusiziuri tos panos kurios manes netraukia o tos kurios trauia arba jau uzimtos i mane neziuri.. :}  vaje vaje..

7

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

o daug moterisku draugiu turi?

Kveciu tave i : nedrasiu ir kukliu vyru klubas !! big_smile
wink

8

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

pirmiausia nusisypsok merginai smile o po to pats suprasi

9

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

Stanislovas, 22 parašė:

pirmiausia nusisypsok merginai smile o po to pats suprasi

taigi taigi... jei ji i tavo sypsena atsakys tai gali jau drasiai prieiti pazindintis smile nu o jei nusisuks ar paziures kaip i nesveika(toki zvilgsni bet kas supras ):::044:::044:::044 tada ieskok kitos besisypsancios big_smile

10

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

is praeinanciu gatveje tai jau tikrai retai suprasi, ar joms patikai ar ne... visokiu zvilgsniu buna, bet jei bendrauji tu su ta panele, ir ji noriai su tavim sneka, gal net kartais akytes nuleidzia (bet i sonus nesidairo lyg butu geda kalbet :? ), kaip nors bando prie taves prisiliesti tai gal jau ir zenklas, kad ji nori, kad butum jos maziukas :?

11

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

aciu uz grazius patarimus, tiesiog buvo tokia sitoacija vaziuojant namo greituoju traukiniu , sedejo salia mergina nu kokia 23m ir zvilkciodavo i mane , ir nusisipsodavo bet ji buvo labai grazi tad bijojau ja uzkalbinti sad

12

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

gera pamoka ateiciai.....nepraleisk savo sansu tiesiog kazko bijodamas:)

13

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

Nu vaikinai reikia jai pasakyti labas o paskui kas i galva saus smile
Zinai sakoma pasiziurejai ir jei per tris sekundes nieko nepasakei turi ji leisti eiti, o jei zvilgsniai susitiko ir tu lauki kol ji prieis tai gal ir ji galvoja kad tu jai per geras smile
taik kad drasiau juk nera ka prarast ar ne ?
Jei ji laba grazi tai ka prarandi su ja pasnekejas ??
Nesigaus nesigaus jei ja paleisi net neukalbines tai dar maziau sansu kad pavyks kas nors tiksliau isvis nera smile

14

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

jo.. is sio forumo ir man reikia kai ko pasimokyti...
nors snekant apie kaunietes grazias paneles jos nesivels tikrai.. reta kokia isivels i pazintis tokias o bent jau as neiciau ir nekalbinciau kiekvienos is eiles.. nesamone kazkokia...

15

Re: plz kaip suprasti kokiai merginai patinki ?

Julija, 19 parašė:

taigi taigi... jei ji i tavo sypsena atsakys tai gali jau drasiai prieiti pazindintis smile nu o jei nusisuks ar paziures kaip i nesveika(toki zvilgsni bet kas supras ):::044:::044:::044 tada ieskok kitos besisypsancios big_smile

o vat cia ne visai sutinku.. as daznai gatveje nusisypsau, kai pastebiu kad i mane ziuri.. nepuolu klausinet ko cia spoksai, kazkas nepatinka? ar pan big_smile bet jei nusisypsau, tai toli grazu nereiskia, kad pradedu kazkoki flirta ar kvieciu prieiti ir uzkalbinti.. tiesiog tai reiskia kad esu geros nuotaikos big_smile wink  kai nusisypsai, ir tau atsako tuo paciu, kazkaip net nuotaika pagereja smile aisku, buna isimciu. tarkim nori atkreipti simpatisko vaikinuko demesi ar pan. smile zinoma, bandyt prieit galima. jei jau nusisypsojo, tai tikrai nepasius ant triju raidziu wink bet nebutina tiketis kazko stebuklingo smile