1

Tema: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

ka man daryt???

2

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

nenori ar bijai pasakyti...stai kur klausimas big_smile

3

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

jo as irgi taip pagalvojau kaip galima nenoreti:D

4

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

geriau suprasti savo jausmus:D

5

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

jei nori , labai nori tai imi ir sakau...o jei bijai....nu irgi imi ir sakai big_smile

6

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

ex... niu ir nusigyveno... nenori mat sakyt big_smile tai kam tada tokia meile, jei apie ja net nedristi kalbet? big_smile

7

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

tokia jau ten ir meile
big_smile

8

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Ne, neįsimylėjai.

9

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

big_smile

10

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

kai bus vyresnis, pasakys, as kai mazesne buvau irgi bijojau sakyt... :V dabar irgi bijau, bet pasakyt stengiuosi, jei bent kiek link TO patikimo traukia wink

11

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Puikiai suprantu ta jausma,kai pasakyti nori,bet bijai buti atstumtas,nesuprastas...o taip dazniausiai ir buna...juk jei tiesiog,kaip sakot,imi ir pasakai,tai zmogus taves nesupranta ir pagalvoja,kad esi lengvai prieinama...

12

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

tokiam amziuje.. galimas daiktas kad nesupras bendraamziai prades saipytis ir panasiai.. kai buvau 11 metu man nepatikdavo kai kas nors is manes paprikolindavo smile

13

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

isimylejei? 11? tikrai? nemeluoji? negali buti... palauk savaite ir pamatysi jog meile pradings. na jei nori parodyti tai mergaitei simpatija tai patampyk jei uz kasyciu ji tikrai supras tavo simpatija bet paskui gali gauti i galva bet zinok cia ji taip isreiks savo simpatija tau. nu bet as cia labai rimtai ir man taip budavo pradinese klasese... smile

14

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Ligita, 16 parašė:

isimylejei? 11? tikrai? nemeluoji? negali buti... palauk savaite ir pamatysi jog meile pradings. na jei nori parodyti tai mergaitei simpatija tai patampyk jei uz kasyciu ji tikrai supras tavo simpatija bet paskui gali gauti i galva bet zinok cia ji taip isreiks savo simpatija tau. nu bet as cia labai rimtai ir man taip budavo pradinese klasese... smile

ka tau ir dabar tampo uz kasyciu?
taigi taip nera taigi trektum i galva ir sakytum ka cia darai man?
ar ne taip butu?

15

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Darius, 17 parašė:
Ligita, 16 parašė:

isimylejei? 11? tikrai? nemeluoji? negali buti... palauk savaite ir pamatysi jog meile pradings. na jei nori parodyti tai mergaitei simpatija tai patampyk jei uz kasyciu ji tikrai supras tavo simpatija bet paskui gali gauti i galva bet zinok cia ji taip isreiks savo simpatija tau. nu bet as cia labai rimtai ir man taip budavo pradinese klasese... smile

ka tau ir dabar tampo uz kasyciu?
taigi taip nera taigi trektum i galva ir sakytum ka cia darai man?
ar ne taip butu?

na dabar taip nebera. bet as sakau kaip buvo pradinese klasese. is pradziu pykdavau ant tu vaikinu, bet veliau paaiskejo kad jie simpatijas taip reiske... big_smile

16

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Ligita, 16 parašė:
Darius, 17 parašė:
Ligita, 16 parašė:

isimylejei? 11? tikrai? nemeluoji? negali buti... palauk savaite ir pamatysi jog meile pradings. na jei nori parodyti tai mergaitei simpatija tai patampyk jei uz kasyciu ji tikrai supras tavo simpatija bet paskui gali gauti i galva bet zinok cia ji taip isreiks savo simpatija tau. nu bet as cia labai rimtai ir man taip budavo pradinese klasese... smile

ka tau ir dabar tampo uz kasyciu?
taigi taip nera taigi trektum i galva ir sakytum ka cia darai man?
ar ne taip butu?

na dabar taip nebera. bet as sakau kaip buvo pradinese klasese. is pradziu pykdavau ant tu vaikinu, bet veliau paaiskejo kad jie simpatijas taip reiske... big_smile

kazin kas tai galejo daryti

17

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

kaip cia suprast? manai kad negalejo but tokiu zmoniu kurie simpatizuotu?

18

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

zinoma kad uz kasu tampe smile ir dar klaseje kara zaisdavom ir ziema ismaudydavo ir vasara smile)) nu ju ir simpatiju reiskimasis tai zeuru tiesiog net ;D

19

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

o ka man daryt? as niekaip negaliu uzmirsti savo x... nuotraukos tokios grazios pasiziurint norisi labai giliai verkti o prisiminimai visi toki malonus... db jis mano klasiokas ir beveik kiekvienoje pamokoje ir as ji matau kasdiena... esu drauge su jo broliu labai sauniai sutariu .... ka man daryt???

20

Re: isimylejau bet nenoriu pasakyk ...

Austeja, 17 parašė:

o ka man daryt? as niekaip negaliu uzmirsti savo x... nuotraukos tokios grazios pasiziurint norisi labai giliai verkti o prisiminimai visi toki malonus... db jis mano klasiokas ir beveik kiekvienoje pamokoje ir as ji matau kasdiena... esu drauge su jo broliu labai sauniai sutariu .... ka man daryt???


zuikuti, buvo, prazuvo, teks pamirsti tau ji;) sunku, bet reikia... stenkis buti su juo draugu, jei ne vienas nuoskaudos nejauciat wink