21

Re: Tėvų draudimai

Jo, chi chi:D

22

Re: Tėvų draudimai

kazkodel neitiketinai nuskambejo kad negeriantis esi:P;D

23

Re: Tėvų draudimai

Meciau,dar 2menesei kaip blaiwas esu:D

24

Re: Tėvų draudimai

ogogo, koks pasiekimas;D kai bus 2 metai tada snekesim;D

25

Re: Tėvų draudimai

Gerai:D

26

Re: Tėvų draudimai

prisisnekejai;D

27

Re: Tėvų draudimai

Kodel taip sakai? Negasdink jaunesniu:) Argi grazu waikina gasdinti? Mmm?:)

28

Re: Tėvų draudimai

o kaip daugiau su jumi susisneket?:D

29

Re: Tėvų draudimai

vo vo taip ir prasideda... visokie gasdinimai, ultimatumai... is to ir gimsta visokie mamu draudimai veliau tongue merginos nemoka zmoniskai kalbetis ;D jos tik kocelais per galva dauzyt sugeba ;D Vat taip ir gime feminizmas big_smile

30

Re: Tėvų draudimai

niu tai kad kai bandai su jumis ramiai, normaliai zmoniu kalba kalbetis tai net nereaguojat, o tai kai rikteli bent galva nuo teliko pasukat;D

31

Re: Tėvų draudimai

o tai kiek tu cia jau tokiu vaikinu turejai m? Kiek kartu jau vedus buvai? :]

32

Re: Tėvų draudimai

man kazakada drausdavo kazkur iseit... o db kai paaugau:) mama siuncia is namu o as specialiai niekur neinu, o kai vel praso pasilikt namuose ismaunu sudraugais:)

33

Re: Tėvų draudimai

Auris, 19 parašė:

vo vo taip ir prasideda... visokie gasdinimai, ultimatumai... is to ir gimsta visokie mamu draudimai veliau tongue merginos nemoka zmoniskai kalbetis ;D jos tik kocelais per galva dauzyt sugeba ;D Vat taip ir gime feminizmas big_smile

dabar moteriskes kocelais nebesizavi... nueina pas vaikucius i kambary beisbolo bitos pasiimt:) tas pats kocelas, tik didesnis:)

34

Re: Tėvų draudimai

Deiwis, 17 parašė:

Jo 5 ryto gryzti:D 5 ryto luzes kur guli:D

kalbek uz save.. :::a16

>>>>
gal tau pasirodys keista bet man alkocholio nera skanaus.. :}

35

Re: Tėvų draudimai

O amne nervinai kai neleidzia myletis uz sienos.:D

36

Re: Tėvų draudimai

Benas, 24 parašė:

O amne nervinai kai neleidzia myletis uz sienos.:D


o tu tipo eini ir paklausi, mama, tete, ar galiu savo kambary mergaite savo paglamzyt:) niu nejuokink:) kaip tik azartas uzima kai manai kad gali kas nors uzeit:)

37

Re: Tėvų draudimai

Nu Gabirele as apskritai nesivedu mergaites pas save pasiglamyt as geriau pririsu prie medzio ir taip ja uzglamzau,kad lieka tik mazas kamuoliuks.:D

38

Re: Tėvų draudimai

Nera tevu draudimu , o jeigu ir atsiranda tai koks skirtumas jeigu ju neklausau big_smile

39

Re: Tėvų draudimai

man mama nieko nedraude, bet jauciau, kada turiu grizti ir t.t. nenorejau, kad mama nemiegotu naktim ir manes lauktu... buvau geras vaikas big_smile

40

Re: Tėvų draudimai

Nijolė, 20 parašė:

man mama nieko nedraude, bet jauciau, kada turiu grizti ir t.t. nenorejau, kad mama nemiegotu naktim ir manes lauktu... buvau geras vaikas big_smile

aha.............taip ir patikėjom ;D