1

Tema: reikalavimai vaikinams

na idomu kokius reikalavimus turi musu dailiosios lyties atstoves?? wink

2

Re: reikalavimai vaikinams

mano pagrindinis ir vienintelis reikalavimas savo draugui, kol esa su manim, kol miega su manim, kol valgo mano vakariene, kol .... .... .... tegul buna man istikimas, tik tiek, nes tai yra didziausia pagarba savo merginai .... o kt smulkius dalykelius galima issiaukleti arba i juos ziureti pro pirstus, o laikui begant is vis ju net nebematyti ...

3

Re: reikalavimai vaikinams

saziningumas ir istikimybe

4

Re: reikalavimai vaikinams

Kad sakytu tiesa i akis, laikytusi savo zodzio ir butu organizuotas. Istikimybe zinoma irgi - tai juk elementariausia pagarba vienas kitam.

5

Re: reikalavimai vaikinams

kad turetu tvirta savo nuomone, butu protingas, moketu rupintis, megtu ka nors padaryti ekspromtu ir kuriuo galeciau pasitiketi.

6

Re: reikalavimai vaikinams

Kad turetu savo nuomone, bet isgirstu ir manaja...kad butu labai demesingas...kad suprastu mane is zvilgsnio ir sugebetu nustebinti..kad su juo pamirsciau kas yra rutina...kasdienybe...ir kad nenusisneketu ir nevykusiu juokeliu nemetytu..

7

Re: reikalavimai vaikinams

saunuoles merginos, apie savybes, jausmus , kitap tariant vidu pirma kalbat, o ne apie isvaizda, liux .... be abejo, vaikinas tri buti ir grazus, kad ji isimyletum taip, kad galetum lekt su juo i pasaulio krasta ir liktum laiminga iki pasaulio pabaigos...

8

Re: reikalavimai vaikinams

Snieguole, 22 parašė:

saunuoles merginos, apie savybes, jausmus , kitap tariant vidu pirma kalbat, o ne apie isvaizda, liux .... be abejo, vaikinas tri buti ir grazus, kad ji isimyletum taip, kad galetum lekt su juo i pasaulio krasta ir liktum laiminga iki pasaulio pabaigos...

o po to palikti smile

9

Re: reikalavimai vaikinams

man atrodo kad svarbiausia suprasti vienas kita...myleti ir gerbti...  istikimybe?...svarbu...bet jei myli galima atleisti viska...

10

Re: reikalavimai vaikinams

o mergaites dabar pasakykite ar viska turite apie ka kalbate?? rupestingas, grazus,  protingas, suprantantis, istikimas ir t.t.

11

Re: reikalavimai vaikinams

gerai kalbat merginos.Tik pries keldamos tokius reikalavimus reiktu pagalvot ar jus pacios visa tai turit nes reikalauti ir paciai daryti priesingai sakyciau butu neteisinga.O tokiu merginu tikrai yra smile

12

Re: reikalavimai vaikinams

Kastytis, 31 parašė:

gerai kalbat merginos.Tik pries keldamos tokius reikalavimus reiktu pagalvot ar jus pacios visa tai turit nes reikalauti ir paciai daryti priesingai sakyciau butu neteisinga.O tokiu merginu tikrai yra smile

aisku negalima tik reikalauti, reikia ir paciam stengtis, kad santykiai butu tvirti.... mes pasakem savo reikalavimus vaikinams, o jus galit sakyti kokie reikalavimai yra merginoms. bandysim vieni kitus suprasti smile
beje, nemanau, kad cia buvo isvardinti labai dideli reikalavimai.... man atrodo kad visi jie susije su tuo, kad vaikinas myletu. o jei jau jis myli tai bus ir saziningas, ir gerbs, ir bus istikimas, ir juo bus galima pasitiketi ir t.t.....

13

Re: reikalavimai vaikinams

demesys. svarbiausia yra demesys, daug jo...

14

Re: reikalavimai vaikinams

Dovilė, 21 parašė:
Kastytis, 31 parašė:

gerai kalbat merginos.Tik pries keldamos tokius reikalavimus reiktu pagalvot ar jus pacios visa tai turit nes reikalauti ir paciai daryti priesingai sakyciau butu neteisinga.O tokiu merginu tikrai yra smile

aisku negalima tik reikalauti, reikia ir paciam stengtis, kad santykiai butu tvirti.... mes pasakem savo reikalavimus vaikinams, o jus galit sakyti kokie reikalavimai yra merginoms. bandysim vieni kitus suprasti smile
beje, nemanau, kad cia buvo isvardinti labai dideli reikalavimai.... man atrodo kad visi jie susije su tuo, kad vaikinas myletu. o jei jau jis myli tai bus ir saziningas, ir gerbs, ir bus istikimas, ir juo bus galima pasitiketi ir t.t.....

Pastebiu, kad ir Tu sventes turejai.... o as naiviai tikejau, kad Grincas jas pavoge.... nesinervuok.... taigi sventes....

15

Re: reikalavimai vaikinams

mmm kaip galima zmogui kelti reikalavimus???? nu suprantu kai perka masina ji ten tarkim nori kad butu raudona, keturiais varomais, su kodiske, ir t.t. reikalavimai nu suprantu tokie gali buti bet zmogui kazkaip hmm.....
kazkaip man net juokinga kai panos iskelia tokius reikalavimus... masinos neturi... tai nereikia man taves...
litu neturi niekur nenusivesi.... i sona.....
aj nelabai grazus esi ....nereikia...
akys ne tokios spalvos ...nereikia....
kazkaip net nezmogiska..... o kai su paciom taip pasielgia ir iskelia reikalavimus tai jau katastrofa buna.....
tereikia zmogiskumo smile




16

Re: reikalavimai vaikinams

neblogai pasakyta, Agne wink bet, manau, ir pati turi tuos reikalavimus, tik kitaip juos vadini smile tarkim "kriterijai, pagal kuriuos pasirenki vaikiną". Žmogiškumas labai jau abstraktu, visi mes žmonės..

17

Re: reikalavimai vaikinams

Martyna, 19 parašė:

neblogai pasakyta, Agne wink bet, manau, ir pati turi tuos reikalavimus, tik kitaip juos vadini smile tarkim "kriterijai, pagal kuriuos pasirenki vaikiną". Žmogiškumas labai jau abstraktu, visi mes žmonės..

Protingai pasakyta, bet ar mes visi zmoniski?

18

Re: reikalavimai vaikinams

o kuo skiriasi žmoniškas nuo žmogiškas?

19

Re: reikalavimai vaikinams

Martyna, 19 parašė:

o kuo skiriasi žmoniškas nuo žmogiškas?

Ai, lievai atsimazini! Zmones nera taspats nei zmoniskas! O per Tave, dar ir as foruma sutersiau!

20

Re: reikalavimai vaikinams

reikalavimu vaikinams negali buti jokiu smile
na jis turi busti vaikinas ne py..ras smile ir ko daugiau mergoms reik smile