21

Re: reikalavimai vaikinams

deja nesilaikau jokiu kriteriju ar reikalavimu....
smile

22

Re: reikalavimai vaikinams

Agne, 19 parašė:

deja nesilaikau jokiu kriteriju ar reikalavimu....
smile

bet negi nera tokiu vaikinu bruozu, kurie taip erzina, kad niekaip su tokiu vaikinu negali buti?

23

Re: reikalavimai vaikinams

Sigitas, 23 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Kastytis, 31 parašė:

gerai kalbat merginos.Tik pries keldamos tokius reikalavimus reiktu pagalvot ar jus pacios visa tai turit nes reikalauti ir paciai daryti priesingai sakyciau butu neteisinga.O tokiu merginu tikrai yra smile

aisku negalima tik reikalauti, reikia ir paciam stengtis, kad santykiai butu tvirti.... mes pasakem savo reikalavimus vaikinams, o jus galit sakyti kokie reikalavimai yra merginoms. bandysim vieni kitus suprasti smile
beje, nemanau, kad cia buvo isvardinti labai dideli reikalavimai.... man atrodo kad visi jie susije su tuo, kad vaikinas myletu. o jei jau jis myli tai bus ir saziningas, ir gerbs, ir bus istikimas, ir juo bus galima pasitiketi ir t.t.....

Pastebiu, kad ir Tu sventes turejai.... o as naiviai tikejau, kad Grincas jas pavoge.... nesinervuok.... taigi sventes....

as nesinervuoju, bet nesuprantu kodel vaikinai taip jautriai reaguoja i panasias temas? is pradziu klausia kokiu vaikinu mums reikia. panos atsako. o tada jie: aha, o kokios jus pacios? pasiziurekit i save ir pan....

24

Re: reikalavimai vaikinams

o tipo merginos normalei reaguoja kai vaikinai kalba apie jas????
aa??? iskart tipo jau cia jie kiaules.. jiems tik tas galvoj ir pan....
hmmm  kuo toliau tuo labiau as nebesuprantu tu panu.....
pacios nezino ko nori.. bet suda pamalt pacior pirmos...

25

Re: reikalavimai vaikinams

Agne, 19 parašė:

deja nesilaikau jokiu kriteriju ar reikalavimu....
smile

tai nori pasakyt, kad pradedi draugaut su pirmu pasitaikiusiu??

26

Re: reikalavimai vaikinams

pagarba

27

Re: reikalavimai vaikinams

Agne, 19 parašė:

o tipo merginos normalei reaguoja kai vaikinai kalba apie jas????
aa??? iskart tipo jau cia jie kiaules.. jiems tik tas galvoj ir pan....
hmmm  kuo toliau tuo labiau as nebesuprantu tu panu.....
pacios nezino ko nori.. bet suda pamalt pacior pirmos...

nemaciau kad kas nors cia izeidinetu vaikinus, taigi kiaulem niekas nieko nevadina. jei pati nezinai ko nori tai nereikia sakyti kad visos tokios.

28

Re: reikalavimai vaikinams

as nebutinai apie sia tema kalbu...
deja puikiai zinau ko noriu ir ko man reikia...
ir veltui laiko neleidziu sededama (kaip kazkas) tokiuose forumuose pilstydama is tuscio i kiaura kaip kazkas..

29

Re: reikalavimai vaikinams

sakot istikymibe ir t.t.!!!!kam sneket!!!mum vyram tereik pavalgyt ir sekso!!o jum vis kastai netai,vis kasko ieskot!!!

30

Re: reikalavimai vaikinams

Agne, 19 parašė:

as nebutinai apie sia tema kalbu...
deja puikiai zinau ko noriu ir ko man reikia...
ir veltui laiko neleidziu sededama (kaip kazkas) tokiuose forumuose pilstydama is tuscio i kiaura kaip kazkas..

neleidi veltui laiko sededama tokiose forumuose? Tai kaip cia atsirado tavo parasytos nuomones? Nemanai kad priestarauji pati sau?:D:D:D:D
O kas liecia sia tema,tai manau negalima kelti kazkokiu reikalavimu visiems bendrai,juk kiekvienas esame asmenybe ir turime savo nuomone...arba susitaikome su zmogaus idomis arba ne.Nes zmones nesikeicia ir tikrai nemanau kad verta kelti kazkokius kriterijus...arba tau gerai su zmogumi arba ne:)

31

Re: reikalavimai vaikinams

Tomas, 27 parašė:

o mergaites dabar pasakykite ar viska turite apie ka kalbate?? rupestingas, grazus,  protingas, suprantantis, istikimas ir t.t.

Cia tai stobal smile)) RESPECT FOR YOU!!!! >>>>...

32

Re: reikalavimai vaikinams

Dovilė, 21 parašė:
Agne, 19 parašė:

deja nesilaikau jokiu kriteriju ar reikalavimu....
smile

bet negi nera tokiu vaikinu bruozu, kurie taip erzina, kad niekaip su tokiu vaikinu negali buti?


Tai tu nuostabi mergytea jai nieko nesilaikai ko maziau drausi to maziau noresis ir viskas bus gerai smile viskas buna savaip nieko nereiia reikalauti laikui begant zmones pripranta vienas prie kito  ir tiek big_smile~ Cia mano manymu big_smile

33

Re: reikalavimai vaikinams

Lilija, 22 parašė:
Agne, 19 parašė:

as nebutinai apie sia tema kalbu...
deja puikiai zinau ko noriu ir ko man reikia...
ir veltui laiko neleidziu sededama (kaip kazkas) tokiuose forumuose pilstydama is tuscio i kiaura kaip kazkas..

neleidi veltui laiko sededama tokiose forumuose? Tai kaip cia atsirado tavo parasytos nuomones? Nemanai kad priestarauji pati sau?:D:D:D:D
O kas liecia sia tema,tai manau negalima kelti kazkokiu reikalavimu visiems bendrai,juk kiekvienas esame asmenybe ir turime savo nuomone...arba susitaikome su zmogaus idomis arba ne.Nes zmones nesikeicia ir tikrai nemanau kad verta kelti kazkokius kriterijus...arba tau gerai su zmogumi arba ne:)

Nu blyn nepasakyciau kad man to uztektu pavalgyt ir pa... as dar palakstau i visas puses ir pan balius o gerimai smile) bet seip tu teisus merginos didesnes paleistuves big_smile

34

Re: reikalavimai vaikinams

sory vaidai nesupratau? apie paleistuves ar panasiai lyg ir nekalbejau

35

Re: reikalavimai vaikinams

aciu vaiduti uz respecta wink bet apie paleistuvyste tikrai nekalbejome smile) nors pleistuvyste gali buti vienas is kriteriju. wink
ar teisingai suprantu is forumo?- jei vyrams reikes tik pavalgyti ir pasimyleti ir prie teliko pasedeti visos grazuoles susiras kitus??? smile) na jei taip tai kam tada "mergos" reikalingos!!!! (sorry mergaites uz sita zodi)

36

Re: reikalavimai vaikinams

:::609

37

Re: reikalavimai vaikinams

Kastytis, 31 parašė:

gerai kalbat merginos.Tik pries keldamos tokius reikalavimus reiktu pagalvot ar jus pacios visa tai turit nes reikalauti ir paciai daryti priesingai sakyciau butu neteisinga.O tokiu merginu tikrai yra smile

kaip sakoma, priešingybės traukia... big_smile

38

Re: reikalavimai vaikinams

reikalavimas is merginu puses turetu buti vienas smile super vaikinas toks kaip AS   smile big_smile:D:D:D

39

Re: reikalavimai vaikinams

Snieguole, 22 parašė:

mano pagrindinis ir vienintelis reikalavimas savo draugui, kol esa su manim, kol miega su manim, kol valgo mano vakariene, kol .... .... .... tegul buna man istikimas, tik tiek, nes tai yra didziausia pagarba savo merginai .... o kt smulkius dalykelius galima issiaukleti arba i juos ziureti pro pirstus, o laikui begant is vis ju net nebematyti ...

snieguole, tu kiekvieno vyro idealas turetum but

40

Re: reikalavimai vaikinams

Pagarba ir tik pagarba, nes be sito negali buti nei pasitikejimo, nei meiles, nei visu kitu jausmu. Neturiu jokiu kitu reikalavimu ir isvis neisivaizduoju kaip galima bandyti zmogu keisti ar aukleti(kaip cia kazkuri panele pasisake), na bet kiekvienam savo :::b18