41

Re: reikalavimai vaikinams

na va, galiausiai prieita viena isvada - kam tie kriterijai, kai yra MEILE! big_smile

P.S. toks ispudis susidaro, kad merginos reik ieskotis taip: pamatei, patiko, priejai, pasakei "as tave myliu" ir ji bus amzinai tavo... smile

42

Re: reikalavimai vaikinams

Tomas, 27 parašė:

na idomu kokius reikalavimus turi musu dailiosios lyties atstoves?? wink

Ogi paprasti tie reikalavimai:
bukit nuosirdus,nemeluokite,istikimi,meilus,mokantys paguosti,suprasti,isklausyti,kartu pasivaikscioti,svajoti,sokti,keliauti,issipasakoti,istikimi,draugiski,turintys tiksla ir siekiantys jo....galeciau vardinti ir vardinti! wink

43

Re: reikalavimai vaikinams

linute, visko viename nebuna!! wink

44

Re: reikalavimai vaikinams

lina turi problemu ?: )D:D::D nenusisnekek wink

45

Re: reikalavimai vaikinams

Svarbiausiai pasitikejimas. Be jo nieko nebus...

46

Re: reikalavimai vaikinams

buna tik geriausiu atveju trys viename smile big_smile:D:D

47

Re: reikalavimai vaikinams

Atkreipet demesi?
merginos su mazesniais reikalavimais susiporavusios smile
o tos su didesniais dar nea smile

48

Re: reikalavimai vaikinams

taip taip tragedija darosi lietuvoj su mergom smile

49

Re: reikalavimai vaikinams

Dovile, 20 parašė:

man atrodo kad svarbiausia suprasti vienas kita...myleti ir gerbti...  istikimybe?...svarbu...bet jei myli galima atleisti viska...

istikimybes neatleisciau niekada. jei esi neistikimas vadinasi nebera tos meiles jei nebera meiles nebera ir gyvenimo

50

Re: reikalavimai vaikinams

man tai protingi patinka :::607:::639

51

Re: reikalavimai vaikinams

svarbu
tarpusavio supratimas,
pagarba,
pasitikejimas- su siek tiek sveiko- balto pavydo smile
.........................................................

52

Re: reikalavimai vaikinams

Manau isvis nereikalavimuose esme,o zmoniu pasitikejimu vienas kitu ir supratimo! O laikuj begant savaime viskas susideda i vietas..Nera tobulu siame gyvenime!

53

Re: reikalavimai vaikinams

Svarbiausia istikimybe bei pasitikejimas.O toliau jau viskas imanoma..Manau be siu dalyku nera prasmes toliau draugauti..

54

Re: reikalavimai vaikinams

Tamsta temos kureja, kreipiuosi i Jus su didele pagarba bei suriu it NaCl.. asaru stiklainiu (:  Apie kokius reikalavimus Jus kalbate ? Kaip galima reikalauti jausmu ?  prasau paaiskinti kad suprasciau, ir man nebereiktu atsakineti, nes pastebeciau, kad pasiteisete, ir igavote proto. (:

55

Re: reikalavimai vaikinams

Karolis, 18 parašė:

Tamsta temos kureja, kreipiuosi i Jus su didele pagarba bei suriu it NaCl.. asaru stiklainiu (:  Apie kokius reikalavimus Jus kalbate ? Kaip galima reikalauti jausmu ?  prasau paaiskinti kad suprasciau, ir man nebereiktu atsakineti, nes pastebeciau, kad pasiteisete, ir igavote proto. (:

Labai jausmingas kreipimasis, Karoli, o tau netrukdo tai, kad "temos kureja" yra Tomas?:::209
Man pasirode, kad mes cia ne apie jausmu reikalavima, o apie isivaizduojamas draugo (-es) charakterio savybes bei isvaizda......

56

Re: reikalavimai vaikinams

Snieguole, 22 parašė:

mano pagrindinis ir vienintelis reikalavimas savo draugui, kol esa su manim, kol miega su manim, kol valgo mano vakariene, kol .... .... .... tegul buna man istikimas, tik tiek, nes tai yra didziausia pagarba savo merginai .... o kt smulkius dalykelius galima issiaukleti arba i juos ziureti pro pirstus, o laikui begant is vis ju net nebematyti ...

geras reikalavimas, vienas ir teisingas, kad daugiau tokiu merginu butu, tai lengviau gyvent mums vyrams butu smile

57

Re: reikalavimai vaikinams

Tikrai taip big_smile

58

Re: reikalavimai vaikinams

Diva, 33 parašė:
Karolis, 18 parašė:

Tamsta temos kureja, kreipiuosi i Jus su didele pagarba bei suriu it NaCl.. asaru stiklainiu (:  Apie kokius reikalavimus Jus kalbate ? Kaip galima reikalauti jausmu ?  prasau paaiskinti kad suprasciau, ir man nebereiktu atsakineti, nes pastebeciau, kad pasiteisete, ir igavote proto. (:

Labai jausmingas kreipimasis, Karoli, o tau netrukdo tai, kad "temos kureja" yra Tomas?:::209
Man pasirode, kad mes cia ne apie jausmu reikalavima, o apie isivaizduojamas draugo (-es) charakterio savybes bei isvaizda......

Perskaiciau, "Toma" . ;D

59

Re: reikalavimai vaikinams

Karolis, 18 parašė:
Diva, 33 parašė:
Karolis, 18 parašė:

Tamsta temos kureja, kreipiuosi i Jus su didele pagarba bei suriu it NaCl.. asaru stiklainiu (:  Apie kokius reikalavimus Jus kalbate ? Kaip galima reikalauti jausmu ?  prasau paaiskinti kad suprasciau, ir man nebereiktu atsakineti, nes pastebeciau, kad pasiteisete, ir igavote proto. (:

Labai jausmingas kreipimasis, Karoli, o tau netrukdo tai, kad "temos kureja" yra Tomas?:::209
Man pasirode, kad mes cia ne apie jausmu reikalavima, o apie isivaizduojamas draugo (-es) charakterio savybes bei isvaizda......

Perskaiciau, "Toma" . ;D

Ir apsirik tu man sitaip, pasake eziukas nulipes nuo kaktuso...:::a57

60

Re: reikalavimai vaikinams

pagarba