61

Re: reikalavimai vaikinams

Aleksandras, 21 parašė:
Snieguole, 22 parašė:

mano pagrindinis ir vienintelis reikalavimas savo draugui, kol esa su manim, kol miega su manim, kol valgo mano vakariene, kol .... .... .... tegul buna man istikimas, tik tiek, nes tai yra didziausia pagarba savo merginai .... o kt smulkius dalykelius galima issiaukleti arba i juos ziureti pro pirstus, o laikui begant is vis ju net nebematyti ...

geras reikalavimas, vienas ir teisingas, kad daugiau tokiu merginu butu, tai lengviau gyvent mums vyrams butu smile


Taip....vienas ir teisingas, bet butent sito reikalavimo vaikinams ir sunkiausia laikytis...ech, o taip gaila :::040

62

Re: reikalavimai vaikinams

Man atrodo merginos KAIKURIOS daugiau reikalavimu turi vaikinams nei pacios laikosi ju...:::822

63

Re: reikalavimai vaikinams

vaikinai,o patys kokius noretumet ivykdyti reikalavimus pateiktus jums is merginos puses?
Nes merginos tikrai ju turi!

64

Re: reikalavimai vaikinams

Nesupratau ka cia parasiai....

65

Re: reikalavimai vaikinams

Koki tu reikalavima galetu ivykdyti jeigu tau palieptu tavo mergina?

66

Re: reikalavimai vaikinams

Proto ribosia viskas...bet tavo klausimas nekonkretus velgi kadangi konkreciai kokioi sryti man ji palieptu?? beto as ne koks suniukas kad man ji PALIEPTU o as daryciau...:::608:::608:::608:::608:::608:::608

67

Re: reikalavimai vaikinams

niu jo pvz mano noras butu,kad vaikinas nebutu savanaudis,gerbtu tiek mane,tiek visus kitus!

68

Re: reikalavimai vaikinams

Tai cia noras o pries tai pasakita buvo PALIEPCIAU..

69

Re: reikalavimai vaikinams

waikinas turi buti twarkingas :::b54

70

Re: reikalavimai vaikinams

ir siekiantis tikslo....turintis kazka savo gyvenime!

71

Re: reikalavimai vaikinams

ir demesingas :::807

72

Re: reikalavimai vaikinams

Visada pasiruoses paguosti ir suprasti :::746

73

Re: reikalavimai vaikinams

as daug nereikalauju, man uztenka istikimybes meiles ir demesio, o visa kita savaime iseis...
juk ir as netobula ir daug ka darau ne taip kaip jis noretu, tai kam kelti tuos aukstus reikalavimus kai pati ju neivykdau big_smile

74

Re: reikalavimai vaikinams

Reikalavimai gali tik likti reikalavimais,gal ju niekada ir niekas neivykdys,jeigu zmogus to nenores daryti ar apsikeisti,ta jo net niekada neperkalbesi!

75

Re: reikalavimai vaikinams

man tai reikia, kad mergina butu su teisem, nes paciam jau uzknisovezioti, vazinetis ir vaziuoti, taip pat grazi, auksta, krutys tarp B ir C, uzpakaliukas stangrus, veidelis mielas ir kad turetu daug pinigu, kad butu galima nedirbti, nemgstu dirbti smile

76

Re: reikalavimai vaikinams

Fuuu jus pirma pacios būkit istikimos !!!!!!!