1

Tema: Kur svest Naujaka ?

laukiu pasiulymu

2

Re: Kur svest Naujaka ?

su karlsonu ant stogo ****....
vnz..pati mastyk..visa gyvenima uz tave kiti nepriims sprendimu

3

Re: Kur svest Naujaka ?

nu turesi ka veikti kitais metais....susirask draugu...tada ir turesi su kuo ir kur svesti

4

Re: Kur svest Naujaka ?

UHHHHHHH kokie jus ziaurus . maniau ka nors gero pasiulysit sad ps as draugu turiu

5

Re: Kur svest Naujaka ?

Aušra, 15 parašė:

UHHHHHHH kokie jus ziaurus . maniau ka nors gero pasiulysit sad ps as draugu turiu

>>>>>>>>> na kiek galima siukslinti foruma tokiom temom.. :{}
>> tu turetum su tevais sedet ir daugtis kad i lova nevaro miegoti.. pries saliutu saudyma  ;D

6

Re: Kur svest Naujaka ?

Na jo btas siukslinimas ir liks siuslinimu o zmoguciui galetumet patarti,as pvz.vazuoju i Ryga ir Talina svest nauju metu.

7

Re: Kur svest Naujaka ?

Linai baik ka as 15 metu jau atskirai nuo tevu svenciau...berods pirma karta 15 metu i svenciau atskirai big_smile O as pvz neturiu su ko svesti nauju metu...abi su drauge likom vienos.. ;\ siaip lyg ir su kitos drauges kompanija galetume svest..bet esame per biednos... neutral

8

Re: Kur svest Naujaka ?

Benas, 24 parašė:

Na jo btas siukslinimas ir liks siuslinimu o zmoguciui galetumet patarti,as pvz.vazuoju i Ryga ir Talina svest nauju metu.


>>>>>> idomu kaip ji be tevu sutikimo rastisko pro siena prasmuks ;D

9

Re: Kur svest Naujaka ?

big_smile:D:D tai jau jo big_smile xixi smile :} noreciau ir as naujako Rygoj...:D Joke is esmes noreciau naujako su artimu zmogumi...kurio neturiu...tokio romantisko smile kadangi esu tikra dreamer:D

10

Re: Kur svest Naujaka ?

Egle, 17 parašė:

big_smile:D:D tai jau jo big_smile xixi smile :} noreciau ir as naujako Rygoj...:D Joke is esmes noreciau naujako su artimu zmogumi...kurio neturiu...tokio romantisko smile kadangi esu tikra dreamer:D

nu dar turi beveik savaite laiko susirast toky:D:D:D:D
o seip taj man naujakas asocijuojasi su linxmybem pjankem ir sventimu su chebra..o ne dviese sedint kur..anyway..ce tik mano nuomone

11

Re: Kur svest Naujaka ?

su chebra irgi butu smagu smile wink sutikciau wink big_smile

12

Re: Kur svest Naujaka ?

Egle, 17 parašė:

su chebra irgi butu smagu smile wink sutikciau wink big_smile

nu taj laba diena...kame beda tada?:D:D:D:D

13

Re: Kur svest Naujaka ?

Gal tame, kad jos nera? na tarkim yra viena tokia, bet negaliu but su tais zmonemis, nes neturiu tiek pinigu ...

14

Re: Kur svest Naujaka ?

nu taj...o bet taciau...ghem....nezinau net kajp pagelbet...galva nedyrba po svenciu;D

15

Re: Kur svest Naujaka ?

big_smile:D:D man ir..nedirba...ir dar skrandis sunkiai dirba tongue

16

Re: Kur svest Naujaka ?

...turekit draugu ir turesit su kuom svesti..

17

Re: Kur svest Naujaka ?

Anna, 17 parašė:

...turekit draugu ir turesit su kuom svesti..

matai nevisi tokiu sugeba susirasti ...del skyrtingu mentalitetu lygio ir poziuriu bei religiniu ysitikinimu:D



18

Re: Kur svest Naujaka ?

Jeigu ka turiu drauge..et tai yra DRAUGE smile is didziuju raidziu... wink o ne kazkokia siaip...kas kad viena tokia..bet ji super...:) o visi kiti pazystami...ir tiek...

19

Re: Kur svest Naujaka ?

rasyk i radio stiti smile gal kas pakvies tave kur smile

20

Re: Kur svest Naujaka ?

ne dekui smile gal geriau pati susirasiu kur wink