1

Tema: Skype ;)))

Na turbut visi cia esantys zinote kas yra skype :)Taj va noreciau kad pasakytumete ar naudojates skype,pareikstumete savo nuomone apie jos privalumus ar trukumus jei tokiu zinote ;)Galbut apsikeisime skype nickais smile))))
P.S. nzn gal tokia tema jau buvo,tingejau ieskot....

2

Re: Skype ;)))

Skype naudoju labai retai..
Privalumai..mhm..galima greitai susisiekti su draugais,kurie yra toli...;)
Trukumai..mazai funkciju:Dir siaip bentja man nelaai patinka..;)

3

Re: Skype ;)))

hmm....as taj atvirksciai :::001 kiek bunu pc isijungus visa lajka pas mane skype buna ijungta:::027

4

Re: Skype ;)))

Sandra, 14 parašė:

hmm....as taj atvirksciai :::001 kiek bunu pc isijungus visa lajka pas mane skype buna ijungta:::027

Pas mane seniau taip budavo..:Dlaikui einantkazkaip atpratau nuo jos..:)

5

Re: Skype ;)))

geras dalykas bendraut su artimaisiais kai jie kur nors ne Lt

6

Re: Skype ;)))

nu, joa, gers skaipas yr..greit susisiekt ir t. t. ,o dar va kai atsinaujino 3.0 versija, visai gera.. (;

7

Re: Skype ;)))

pas mane jis visada yra ijungtas tiesiok taip daug patogiau susisiekt su draugais smile

8

Re: Skype ;)))

skype achujena... viena is geriausiu kuri lenkia mns ie yahoo.. ta prasme kad galima tiek susikalebt be trukdziu tiek web cam pasijungt... esme kame.. pasakysiu lietuviskaI.. tai programa kuri neturi nei servo nei ka.. o naudoja useriu " internetinius resurusus" ta prasme pokalbis vyxta tiesiogai.. user with user... o ne per koki tai serva,, kaip mns, ara yahoo... todel ir kokybe afigiena ir t.t...tad.... naudokit skype! uzztex te visokiu pribombasu :*

9

Re: Skype ;)))

skype geras isradimas ir atradimas... be jo kaip be ranku, nereikia net tel turet pasoneje, kai jis man ijungtas, nes pas mane skypes kontaktuose yra man svrabiausi zmoguciai pasaulyje.. ir siaip gerai, gali pasichatint ir pakalbet siaip, ir dar per kameruke zmogu pamatyt... ai, man jis auksas...

10

Re: Skype ;)))

Minusu Skype mano manymu nėra.
Tiesiog labai gera programa:)

11

Re: Skype ;)))

skype naudoju nuo pat jos atsiradimo, ir kiek visokiu naudojau panasau pobudzio programeliu, tai skype man geriausia, nors turi ir savu trukumu. tarkim labai suletina kompa jai uzsikraunant nebuna irnterneto. 3.0 versijoje yra kaikuriu trukumu su video ir tais papildomais dalykais smile

12

Re: Skype ;)))

Va dar ryja intiko resursus smile nezymiai bet ryja smile  Nu Seip yra pas ja minusu bet visvien naudoju tik ja smile

13

Re: Skype ;)))

anksciau beveik nesinaudojau,bet kai pradejau negaliu sustoti smile galima greitai susibendrauti su norimu zmoguciu...:)

14

Re: Skype ;)))

Danguole, 20 parašė:

anksciau beveik nesinaudojau,bet kai pradejau negaliu sustoti smile galima greitai susibendrauti su norimu zmoguciu...:)

ir man tas pats:::001jau susidraugavau su keliais zmonem ,su kuriais anksciau nebendravau o dabar geraj sutariame

15

Re: Skype ;)))

Skype yra gerai ... wink
ir siaip bendrauti gali daug kalbeti ilgai juk nieko nekainuoja :)siuti dar kazka daryti .. smile

16

Re: Skype ;)))

toleruoju ir propaguoju smile

17

Re: Skype ;)))

pas mane irgi visa laika ijungta smile ir labai lengva susisiekt su draugais wink

18

Re: Skype ;)))

o gal zinot kokiu pavejksliuku padaromu per skypo chata?na pvz (headbang) (drunk)  (toivo) (mooning) ir t.t.,jei zinot kitu taj butu malonu kad cia parasytumet:::001:::001

19

Re: Skype ;)))

yra dar tox (rock) paveixlelis lb fainas ..... ir (finger) big_smile
o del ko kartais skype kontaktai dingsta? man ne karta taip buvo, bet jau ismokau juos issisaugoti .... tik del ko taip buna?

20

Re: Skype ;)))

Super...pas mane visada ijungta wink