1

Tema: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto? kaip paziuriu tai pas wienus auto pas kitus gyvunas ir ju nieks netina....

2

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

atsiprasau smile * ju nieks netrina :::030

3

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

joa, sito tai ir as niekaip nesuprantu :? niekaip sad bandziau isidet foto, kur buvau visai visai nusisukus, arba tik sportbatukus kur nufotkinus buvau, bet ponas BET ;D.. ziuriu, kad uzblokavo kaip netinkama ... o va visokias sexiskas fotkes, kur akys rasoja, tai kartais palieka :{}  tai kur tiesa :? kur tiesa :?

4

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

Ner teisybes....et big_smile

5

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

vat,vat as ir sito nesuprantu...beto man buvo uzblokave ir visai normalia foto,kur visas veidas matesi,beto ryski buvo...tada lb supykau :::b54

6

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

kur akys rasoja tai tegu buna, dzin cia yra big_smile bet kai isijungi anketa ir matai koki nors gyvuna tai tikrai nesamone. tegu buna tie gyvunai, jei zmogus bent viena savo fotke isidejes, bet ne vien kazkas kito..

7

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

Nesijaudinkit. Anksčiau ar vėliau netikusios foto bus pašalintos.

8

Re: visada suprantat kodel uzblokuoja jusu foto?

niu ir mano fotkyte kur su skrybele wis dingdawo... bet tigi faini smile ir as  ne nuoga ten po ja, su maikute, bet pff pff  pff pastaruoju laiku jis wis dar wietoj.. tikiuosi, kad taip ir bus.. taip  p.Edvardai?!! big_smile