1

Topic: Geriausia dovana gimtadienio proga

Turbut wisiems  yra teke susidurti... kaip sunku isrinkti gimtadienio dovana smile arteja vieno zmogucio gimtadienis ir svarstau kokia jam staigmena iskresti wink pasidalinkit savo ispudziais, kokia staigmena padarete jus, jums, kokia geriausia, mieliausia dovana buwo... kokios jus niekada nenoretumete gauti ir t.t. smile

2

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

Manau, kad svarbiausia sužinoti kuom žmogus domisi, kokie norai, tada niekada neprašausi pro šalį wink  kiekvienam skirtingai, man pavyzdžiui viskas tinka ir būnu tiesiog laimingas kai dovanoja daiktus susijusius su FERRARI viskas aš būnu laimingas kaip slovikas ;D

3

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

Gediminas, 29 wrote:

Manau, kad svarbiausia sužinoti kuom žmogus domisi, kokie norai, tada niekada neprašausi pro šalį wink  kiekvienam skirtingai, man pavyzdžiui viskas tinka ir būnu tiesiog laimingas kai dovanoja daiktus susijusius su FERRARI viskas aš būnu laimingas kaip slovikas ;D

... reishkias muny pataike....

4

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

Man iki siol fainiausia dovana yra vyro suorganizuotas vakaras su draugais kinu restorane, apie kuri nieko nenutuokiau. Vakare tiesiog mane paeme is darbo ir nusiveze atseit "pavalgyt". Ieinam, o ten - draugu burys sedi. Buvo labai didelis siurprizas. Valgem idomius patiekalus, gerem zaliaja arbata, plepejom. Labai patiko! (as is tu zmoniu, kurie labai megsta staigmenas ir paslaptis)

5

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

as irgi diewinu staigmenas:::822

6

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

... joa staigmenos man ir labai patinka, todel dovanu gavau kinietishka keptuve  ir kinietishku valgiu knyga..., sake kainuos pigiau nei kaskarta mane vedzioti i kinieciu restorana...

7

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

dabar paciai teks sau kinietiskas staigmenas gaminitis wink

8

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

Vaiva, 19 wrote:

dabar paciai teks sau kinietiskas staigmenas gaminitis wink

o geras:D man ir tie rytieciai patinka. . .;)

9

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

pakeliau zmogu anksti ryte..
siaubas, maniau uzmus ;D

10

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

nenoreciau gimtadienio proga keltis paryciais... :::822

11

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

Vaiva, 19 wrote:

nenoreciau gimtadienio proga keltis paryciais... :::822

o va man ir teko. . . dar ir irase padla visa procesa kelimo. . .;D ir neuzmuziau, o be proto keikiausi,kas antras . . ne ne ne kas pirmas zodis keiksmazodis. . ;Dir dar is nuostabos issiverciau is lovos. . .ir ta uzfiksavo. . .;Do jau tortas didumo. . ;D zvakes te ne tortas. . toks jau mazas kad mamyte filmuodama nemate kur jis. . . ;D
nu zodziu faina. . .labai patiko. . . ;)o smagiausia, kad prisimena ir padaro staigmena. . .:::807

12

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

tai nors atsiminti yra ka :::833

13

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

tai jau tikrai kad yra . . negana to ir portreta mano padare. . .;D toks kunigingas. .;D

14

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

tai wa ir pamirst negali ... wink o as net neatsimenu ka gawau dowanu praejusio gimtadienio proga... sad

15

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

nu tik neverkslenk ir negraudink manes cia. . ba ir as apsiverksiu. . .:::819
tai gal galima suzinoti kodel neatsimenate .. ?;)

16

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

tai gal nieko tokio ismingancio i atminti nebuwo... smile

17

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

o tai kokia paskutine dovanike buvo?:D

18

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

na per kaledas meskina gawau... tooooooki wauuu wink

19

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

nu as tai ne va kas kas bet tas kaledu senis pirma karta pamirso mane.  ..supukau:::b54
pasiseke tau. . ;D

20

Re: Geriausia dovana gimtadienio proga

na kaledu senis tai jau tikrai neblogai pasidarbavo siemet, negaliu pykt :::822