1

Tema: Savaiminio idegio serveteles

Sveikos, siandien vaikstau po parduotuve ir uzkliuvo mano akys uz grazaus oranzinio pakelio... idegio serveteles... kas cia per velnias? Ka zinote apie jas? Gal kuri naudojate? I domu butu isgirsti smile

2

Re: Savaiminio idegio serveteles

teko naudot... nesamone. tarkim issitepi weida, tam kartui grazu...  o po poros dienu demem blunka... fui:::028

3

Re: Savaiminio idegio serveteles

nesamone, nnieko ten  gero... kakis

4

Re: Savaiminio idegio serveteles

man irgi jos veee :::852 jei kur stipriau brūkštelėji - iškart kontratsas su likusiu plotu, tai geriau jau nerizikuot.. koją kokią dar gali paslėpt, nusiplaus ta nesąmonė, o veido tai jau nelabai benuslėpsi.. big_smile geriau jau baltai būt big_smile

5

Re: Savaiminio idegio serveteles

toks kremas geriau neigu serveteles

6

Re: Savaiminio idegio serveteles

ir kremas kartais nelabai gerai,jau geriau i soliariuma

7

Re: Savaiminio idegio serveteles

bet siaip soliariuma nelabai sveika..

8

Re: Savaiminio idegio serveteles

jau geriau soliariumas  kad ir daugiau pawaiksciosi i  ji bent ruda busi o serwteles gryniausia nesamone ..;)

9

Re: Savaiminio idegio serveteles

matos nemastot kad soliarumas dziovina oda ir nesvarbu kokius kremus naudosit.... apie 30meti pradesit rauksletis--- fuu... kaip baisu... jau geriau vasa pries saulyt, o ziema nebutina rudai kaip sokoladas vaikscio.... soliarumai- BLOGIS;)

10

Re: Savaiminio idegio serveteles

na jei su saiku ir nedaug ne blogis:) spuogiukai naikinasi....:)

11

Re: Savaiminio idegio serveteles

del to tai taip... bet laaaaabaaaaiiiiiiiii retai...

12

Re: Savaiminio idegio serveteles

kremukui pinigeliu nepagailekit, su saiku i soliariuma keliaukit ir bus LEDAS! :::044 o tom nesamonem tai net pinigu neleiskit, primasto wisokio sh, kad tik mergaites sugundyt....

13

Re: Savaiminio idegio serveteles

As idegio krema kartais ziema panaudoju. Daug kas sako, kad po ju visokie dryzeliai matosi. Na, nezinau, naudoju ir viskas ciki piki:D Man visada tolygiai isitepa. O del servateliu, nezinau. Nebandziau.

14

Re: Savaiminio idegio serveteles

pritariu vaivai,nes kazka reikia is reklamuot,ir pinigeliu pasidaryt.geriau i soliaruma eikit.

15

Re: Savaiminio idegio serveteles

Esu naudojusi..visai gal ir nieko,veidars pasidaro rudesnis,las pasidarydavau panasi i mulate! Svelnus idegis,bet norint tikrai gerai atrodyti,turi moketi su jomis valyti arba ,kad tau kazkas padetu,nes paskiau gali likti plemu!

16

Re: Savaiminio idegio serveteles

Lina, 19 parašė:

Esu naudojusi..visai gal ir nieko,veidars pasidaro rudesnis,las pasidarydavau panasi i mulate! Svelnus idegis,bet norint tikrai gerai atrodyti,turi moketi su jomis valyti arba ,kad tau kazkas padetu,nes paskiau gali likti plemu!

na taip - weidas pasidaro kaip mulates.... o LIKES KUNAS?  kaip zebriukas :::807

17

Re: Savaiminio idegio serveteles

Vava ir kunas kaip mulates,nes as naudoju Jonsons...losijona su savaiminio idegio molekulem,tad jis taip pat padaro kuna kaip mulates!

18

Re: Savaiminio idegio serveteles

man jonsons nieko nepatamsina... naturaliai as rudesne nei kitos po jonson buteliuko:::810

19

Re: Savaiminio idegio serveteles

tai jeigu tu soliariuma lankai,tai del to ir esi rudesne..as tai po soliariumo bunu isvis ruda,bet man nelabai ten galima eiti del didelio abgamo ant nugaros...tad tik retkarciais pasilepinu tuo!

20

Re: Savaiminio idegio serveteles

aisku