1

Tema: Padekite ...pasikeisti..

  Sveiki,aš esu Ramunė .Man 13 metų.Prašsau jūsų pagalbos,nes man nusibodo būti maža trapia pelyte iš kurios visi tyciojasi.Taigi papasakosiu, kodel prasau jūsų pagalbos.
   Aš esu pakankamai veikli daug mokausi siekiu kuo daugiau, mokslai man sekasi puikiai įvairūs kiti bureliai taip pat.Tačiau nesu didelė mados žinovė,klasiokai iš manęs juokiasi,nes užsimetu paprastą megztuką ir nemadingas kelnes.Pinigų netrūksta ir jų drabuziams užtenka, tačiau man trūksta fantazijos ir drasos,jei nepasikeisiu visus likusius metus klasiokai is manęs šaipysi.Gal jums kyla kokių mincių,kaip man pasikeisti ir atrodyti madingai ar bent kaip madingas paauglys..,labai prašau padekite man susikurti nauja stiliu ir kardinaliai pakeisti savo gyvenimą.
                                     
                                      Ačiū tiems kurie man pades...   

2

Re: Padekite ...pasikeisti..

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

3

Re: Padekite ...pasikeisti..

Na net ne=inau kaip man rengtis,gal trumpesni sijonuka ar dar ką nors...gal kitaip plaukus pakeisti jie rusvi ir ilgi beje tiesus...net neįsivaizduoju ;[[

4

Re: Padekite ...pasikeisti..

..

5

Re: Padekite ...pasikeisti..

atsiprasau labai cia ner i si foruma parasiau ri aplamai ne isi tinklapy atsuprasau

6

Re: Padekite ...pasikeisti..

Karolina, 18 parašė:

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

na pamėginsiu,betman labai sunku nuspręsti...o su klasiokais ne ,nes aš jiems esu moksliuke...tik turiu dvi labai geras drauges...tai taip šaiposi..net neisivaizduoju ka man drayti..beje agne13>> nieko tokio..mna gal irgi pakeisti sukuosena hmzz..

7

Re: Padekite ...pasikeisti..

ei, kas cia per pesimistines nuotaikos?? staigiai man pralinksmek! wink
zinok trumpesnis sijonukas nemanau kad padetu, gal net pagadintu situacija.. patariu internete ar zurnaluose pasidomet paaugliu madomis wink

8

Re: Padekite ...pasikeisti..

nera del ko nervintis.. gi is visu vaiku tyciojosi mokykloj smile
> nekreipk  demesio
>> o del pasikeitimo tai nueik i kokia patikima grozio salona ir patvarkys tau sukuosena bus kita smile

ir drauge pasitelk i pagalba kai eini prikti drabuziu.. gi ir mamu buna kurios nutuokia apie mada wink

9

Re: Padekite ...pasikeisti..

Ramune, 13 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

na pamėginsiu,betman labai sunku nuspręsti...o su klasiokais ne ,nes aš jiems esu moksliuke...tik turiu dvi labai geras drauges...tai taip šaiposi..net neisivaizduoju ka man drayti..beje agne13>> nieko tokio..mna gal irgi pakeisti sukuosena hmzz..

2 "geriausios drauges" ir saiposi yikes
>> na tai jei saiposi tai nera gerai ir nera jos drauges..
o draugai gi pasako nuomone kad ir kokia butu bet nesityciodami...

10

Re: Padekite ...pasikeisti..

Ramune, 13 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

na pamėginsiu,betman labai sunku nuspręsti...o su klasiokais ne ,nes aš jiems esu moksliuke...tik turiu dvi labai geras drauges...tai taip šaiposi..net neisivaizduoju ka man drayti..beje agne13>> nieko tokio..mna gal irgi pakeisti sukuosena hmzz..

patarimas: jei yra galimybe, pakeisk mokykla. ten galesi susikurti koki tik nori ivaizdi apie save, niekas nezinos kokia buvai. susirasi nauju draugu, bus geriau wink

11

Re: Padekite ...pasikeisti..

Karolina, 18 parašė:

ei, kas cia per pesimistines nuotaikos?? staigiai man pralinksmek! wink
zinok trumpesnis sijonukas nemanau kad padetu, gal net pagadintu situacija.. patariu internete ar zurnaluose pasidomet paaugliu madomis wink

nelabai norisi pralinksmeti bvaigiasi atostogosio mokykla ir vekl patycios na pameginsiu bet mazeikiuose siaip nera tokiu parduotuviu kuriose butu madingu rubu...

12

Re: Padekite ...pasikeisti..

Linas, 19 parašė:

nera del ko nervintis.. gi is visu vaiku tyciojosi mokykloj smile
> nekreipk  demesio
>> o del pasikeitimo tai nueik i kokia patikima grozio salona ir patvarkys tau sukuosena bus kita smile

ir drauge pasitelk i pagalba kai eini prikti drabuziu.. gi ir mamu buna kurios nutuokia apie mada wink


na gal ir tyciojasi ...:{{ pameginsiu gal aks nors is to iseis ...o sukuosena hmm... pagalvosiu bet kadangi as nelabai drasi tai kazin ar kas gero is manes iseis :}}}]

13

Re: Padekite ...pasikeisti..

nepyk, bet tikrai netikiu smile

14

Re: Padekite ...pasikeisti..

Linas, 19 parašė:
Ramune, 13 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

na pamėginsiu,betman labai sunku nuspręsti...o su klasiokais ne ,nes aš jiems esu moksliuke...tik turiu dvi labai geras drauges...tai taip šaiposi..net neisivaizduoju ka man drayti..beje agne13>> nieko tokio..mna gal irgi pakeisti sukuosena hmzz..

2 "geriausios drauges" ir saiposi yikes
>> na tai jei saiposi tai nera gerai ir nera jos drauges..
o draugai gi pasako nuomone kad ir kokia butu bet nesityciodami...

ne ne jos tai nesisaipo as netaip norejau pasakyti ..:}

15

Re: Padekite ...pasikeisti..

Karolina, 18 parašė:

nepyk, bet tikrai netikiu smile

nepykstu nu imanoma susirasti tiems kurie patyre bet siaip man labai sunku jei kelis kartus perejau pagrindiens drabuziu parduotuves ir nieko ...matyt mano skonis senamadiskas :{

16

Re: Padekite ...pasikeisti..

Karolina, 18 parašė:
Ramune, 13 parašė:
Karolina, 18 parašė:

Na, manau paprasciausia butu nusipirkt koki populiaresni paaugliu zurnala, ir ten pasiskaityt, kokios mados vyrauja, kur gali nusipirkti graziu madingu rubeliu wink
klausimas: o siaip su klasiokais gerai sutari? ar saiposi jie tik del isvaizdos?

na pamėginsiu,betman labai sunku nuspręsti...o su klasiokais ne ,nes aš jiems esu moksliuke...tik turiu dvi labai geras drauges...tai taip šaiposi..net neisivaizduoju ka man drayti..beje agne13>> nieko tokio..mna gal irgi pakeisti sukuosena hmzz..

patarimas: jei yra galimybe, pakeisk mokykla. ten galesi susikurti koki tik nori ivaizdi apie save, niekas nezinos kokia buvai. susirasi nauju draugu, bus geriau wink

...na tai kad galimybe labai amza..nesturejo daug stengtis kad geleciau eiti i gimnazija..tai nelabai noruisi pamesti ri eiti i kita :}

17

Re: Padekite ...pasikeisti..

ai nu jeigu taip, tai joa.. sakau, atsiversk zurnalus, o po to dairykis po parduotuves ko nors panasaus

18

Re: Padekite ...pasikeisti..

bet tau, Ramune, dar visai pasisekė, ta prasme, kad turi bent tas kelias drauges... iš esmės tai juk daugiau nė nereikia smile man rodos, tau svarbiau ne išvaizdą pakeist, o truputį savo viduj pareguliuot sraigtelius :::920 nepasiduok provokacijoms. Kaip reaguoji į tas pašaipas? Gal labai jautriai? Jei išliksi rami ir šalta, jiems atsibos. Juk neįdomu, kai auka niekaip nereaguoja. Aukštyn galvą ! Tu už juos šitoj situacijoj esi gerokai pranašesnė wink

19

Re: Padekite ...pasikeisti..

tu pazek i bendraamzes ir megink kanors nukopijuot :DD

20

Re: Padekite ...pasikeisti..

tas kopijavimas gali nekaip baigtis, jei pernelyg akivaizdus bus...