1

Tema: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

sad

2

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

Visokiu yra...
Man nesvarbu ar ten labai jaunesne ar truputi vyresne. Pvz man seksas nera pagrindinis dalykas kurio noreciau taciau visokiu yra.. smile

3

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

jaunos panos jiems svieziena..is ju nori visko:sexo,draugystes ir kad turetu kam pudrinti smegenis,nes jos naivesnes:::817

4

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

Jaunesnes merginos greiciau "pasiraso", todel jiems patogiau kai labai " uzspaudzia smegenis"... bet ne visi:)

5

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

nu kazin ko, aishku draugiu sachmatais arba saskem pazaist:::a37

6

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

jo? :? As visad norejau pazinot mergina kuri megtu sachmatais su manim lost... :?

7

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

nu va, ash megstu :::810:::810

8

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

;D

9

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

Laura, 18 parašė:

Jaunesnes merginos greiciau "pasiraso", todel jiems patogiau kai labai " uzspaudzia smegenis"... bet ne visi:)

tu cia suskiedei... vapsie ne i tema... pf..... vyresniu nei prsyt nereikia kad pasirasytu.. buten su jaunesnem daugiau vargo..

10

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

as taij manau kad tiesiog  rinkdamiesi panele vaikinai neziuri i metus ar i tai kada pasirasys o ziuri i pacia panele:}P~

11

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

tai kad visokiu yra... vieni vienokie, kiti kitokie smile

12

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

nja istikruju taij manau pritariu tau milda.

13

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

idomu butu suzinoti apie koki amziaus skirtuma cia kalbama...jei tau 15,o tavo "bernui"30,tai cia ir kvailam aisku,ko jam reikia is tikro...

14

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

jei tau 15 o jam 20, tai ir kvaila, jei tau 20 o jam 25 tai jau ne taip kvaila, apskritai pradeti lytini gyvenima 15 metu, nesvarbu ar su vyresniu ar su bendraamziu butu kvaila, mano nuomone.
kaip bebutu, dauguma vyresniu berniuku neisivaizduoja draugysetes be TO, taip kad susimastyk

15

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

na cia tikrai priklauso nuo paties zmogaus. yra ir vyresniu vyru kurie myli jaunesne mergina ir tikrai ne del to kad galetu nusitempti i lova. bet ir yra ir tokiu kurie tik nori pasinaudoti, ar trumpam pazaisti... buvau pakliuvus i vyresnio vaikino spastus dabar gailiuosi kad buvau tokia naivi ir kazko tikejaus is daug vyresnio vaikino. dabar jo nekenciu nes jis mane labai iskaudino... sad

16

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

Visokiu visokiu yra bet dauguma tai negerieciai smile

17

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

pritariu kad dauguma yra negeri. bet reikia tiketi, juk viltis mirsta paskutine. gal vis delto dar yra like ir tokiu kurie myletu taip mergina kaip ji to verta, o nesiduotu su keliom vienu metu...

18

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

perskaicius temos pavadinima atrodo kad vyresni vyrai is jaunesniu vyru sexo nori.. :::819

19

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

:::044:::044:::044:::044:::044:::044 vyresni bernai is jaunesniu nori sexo... tcia gerai pavarei :::960:::044:::044:::044:::044:::b51

20

Re: ko nori wiresni bernai is jiaunesniu ?gal sexo ar draugystes?

Laura, 18 parašė:

Jaunesnes merginos greiciau "pasiraso", todel jiems patogiau kai labai " uzspaudzia smegenis"... bet ne visi:)

o tu jau skaitaisi nebesveziena? big_smile