1

Topic: Jackas number 2

Kaip jum sitas filmas ....? maciau pirma ir antro sio filmo dali ... taciau antraja nusivyliau sad pirmoje daugiau juokingu epizodu o atntroje tera kelios geros vietos kuriose gali geraij nuluzti ..... tad prasau ivertinti siuos du filmus ... ar ce tik man taip atrodo kad 1 dalis geresne hmm

2

Re: Jackas number 2

pirmos nemaciau.antra maciau... bet nesamone kai kur isvis,isidirbineja.

3

Re: Jackas number 2

pirmos nemaciau,bet antra maciau,su draugais ziurejau tai tiek prisizvengem smile)))

4

Re: Jackas number 2

Tai ce jau daznas pastebejimas kad panelems nepatinka jie smile .....o seijp tai Vladai jai tau patiko jackass nr2 taij patarciau paieskoti internete ju kito kurinio taij  Wildboyz ten isviso nerealiai prisijuokiam ...jie ten tipo vazineja po visokia afrika zirafas gazdina ir tt... tik gaijla kad ne filmas o serijiomis bet ju daug apie 40-50 jaij neklystu wink

5

Re: Jackas number 2

jackass1 maciau tai faina faina:D beja jackass irgi serijomis rodo kaip ir wildboyz bet wildboyz man nepatinka...beja BAm margera irgi yra sukures panase laida VIVA LA BAm irgi patinka;)

6

Re: Jackas number 2

as irgi pirmos nemaciau, bet antra maciau, ir ziauriai patiko ;D

7

Re: Jackas number 2

Tai patariu pazeti ir pirma jackass filma smile

8

Re: Jackas number 2

čia filmas tai nereAlus :::822 žiūrėjau kelis kartus, bet vistiek išsižvengiau iš jo :::822

9

Re: Jackas number 2

man tai nejuokinga visiskai... tik kartais labai gaila pasidaro tu zmogeliu... jiems gi skauuuda smile

10

Re: Jackas number 2

antras jackass zymei geresnis, jaigu pirmas ten kur seni pacanai pastoviai dauze tai ****.ar as ten ne ta kazka ziurejau?

11

Re: Jackas number 2

Gintautas, 24 wrote:

beje jackass buvo ir lietuvoj ,su ferrariais lakste:) stai irodimas      http://youtube.com/watch?v=suR2cpx77x4

12

Re: Jackas number 2

big_smile kaip juokiausi net kartu verkiau...:D:D:D:D

13

Re: Jackas number 2

wakar rode, kai su subine zuvis sere... ispudziai tokie... na, manau, patys suprantat... big_smile

14

Re: Jackas number 2

man kajptik antra dalis labiau negu pirma smile

15

Re: Jackas number 2

antra tik ir gera .pirmoj tai isvis jokio meistriskumo nera bajeriuose,kam pirma galejo patikt labiau nesuprantu, su imitacinem beizbolkem tranke per galva  ir tipo juokites durneliai

Posts: 15

Pages 1

You must login or register to post a reply