1

Tema: Kava ar arbata?

kas geriau(blogiau) kava ar arbata ? as tj dazniausiai geriu arbata rytais,tj kazkaip blogai nelabai galiu ka pasakyt big_smile o apie kava as manau,kad kai kurie be jos negali,tj iseina kad kava kaip ir narkotikas ;D

2

Re: Kava ar arbata?

... sakai sugalvojai temike....:-)
... rytais geriu kava... pora puodeliu, kad atsibusciau, po pietu terliojuos su arbata...jos kiekiai kartais buna litriniai...:)
.. nei viename, nei kitame nieko kenksmingo nematau.... vieniem teaminas, kitiem gerai ir kofeinas.

3

Re: Kava ar arbata?

tik kava ;]

4

Re: Kava ar arbata?

teikiu pirmenybe arbatai, kavos nemegstu, nebent darbe visokius bizgalu 3 in 1 ir pan pagurksnoju, jei reikia kazko stipriau tonizuojancios tai redbull renkuos

5

Re: Kava ar arbata?

man tai ir tas ir tas gerai^^

6

Re: Kava ar arbata?

o as kavos net kvapo negaliu pakest :::734 visada geriu tik arbata....

7

Re: Kava ar arbata?

tequila...:::822

8

Re: Kava ar arbata?

Man viskas tinka. Anksciau kavos nemegau, bet buvo vienu momentu taip sunku rytais keltis, kad vien tam, jog jausciausi zvalesne, emiau ja gerti. Dabar ipratau prie jos, tai kasdien ja ir gurksnoju:)

9

Re: Kava ar arbata?

arbata ir tik arbata kavos nemegstu,nors labai labai retai uzsimanau,gal organizmas reikalauja:) bet jei kava isvis isnyktu be jos laisvai isgyvenciau:)

10

Re: Kava ar arbata?

arbata . . .nes nuo kavos man svaiksta galva. . zvaigzdutes pradedu matyti. . big_smile

11

Re: Kava ar arbata?


bet ir kava nieko. . smile

12

Re: Kava ar arbata?

kava fui kaka big_smile nemegstu labai labai smile na tik kaip Sigitas sake, 3 in1 birzgaliukus, bet ten toli grazu ne kava wink oarbatyte su citrinyte yra geris wink

13

Re: Kava ar arbata?

saldi kava su pienu tongue mmmm big_smile

14

Re: Kava ar arbata?

Karolina, 18 parašė:

saldi kava su pienu tongue mmmm big_smile



O taip, cia gardus dalykas:::035

15

Re: Kava ar arbata?

apie kawa neturiu nieko pries nes pats ja geriu gan daznai...zinau taj narkotikas (kofejinas) bet man patinka ryte atsigert kawutes wakare arbateles ir i lowa smile

16

Re: Kava ar arbata?

kava ryte ir per sesiją daugiau, o šiaip - arbata smile

17

Re: Kava ar arbata?

Arbatuke ;] ir 3in1 kavute;] arba siaip su pienuku:p beje arba su citrina super;>

18

Re: Kava ar arbata?

sakote nieko gero arbatoje :-)

>> http://www.arbatairkava.ten.lt/ <<< lb geru patarimu ir parasyta kuri koki geri teikia wink

>> as tik uz arbata nzn kodel ir zalia arba metu :::a38
>> nors ir kavos retai paragauju

19

Re: Kava ar arbata?

Linas, 19 parašė:


>> as tik uz arbata nzn kodel ir zalia arba metu :::a38
>>

va sita arbata ir mano megstamiausia! super!!! smile o kava - tai sesijos gerimas

20

Re: Kava ar arbata?

Dovilė, 21 parašė:
Linas, 19 parašė:


>> as tik uz arbata nzn kodel ir zalia arba metu :::a38
>>

va sita arbata ir mano megstamiausia! super!!! smile o kava - tai sesijos gerimas


>> as tai kai nesveikas tai man per sesija kavo nereikia ir taip iki 7 galiu nemiegoti :-)