381

Re: Kava ar arbata?

Fjord parašė:

Būdavo netgi parduotuvėse. 3 litrų stiklainiuose. Kaži ten tikros buvo ar tik saldintas vanduo :::041

Parduotuvėje stiklainiuose jau kaitintos sultys ir tai visai kitas produktas.

382

Re: Kava ar arbata?

Fjord parašė:
Ieva parašė:

Skaniausia ir sveikiausia pavasarį yra beržų sula, bet kur jos švarios ir šviežios gaut...

Prisilašinti pačiai. Kur nors atokioje miško vietoje.
Esu vaikystėje gėrusi, bet man nelabai. Klevo skaniau.

Klevo saldesnė, nes turi daugiau fruktozės.

383

Re: Kava ar arbata?

Kava su grietinėle ir cukrumi. Seniai negėrus tokios. Skanuuuu smile

384

Re: Kava ar arbata?

Artūras, 18 parašė:

kas geriau(blogiau) kava ar arbata ? as tj dazniausiai geriu arbata rytais,tj kazkaip blogai nelabai galiu ka pasakyt big_smile o apie kava as manau,kad kai kurie be jos negali,tj iseina kad kava kaip ir narkotikas ;D

plantacijose kava renka labai daug vaiku.  ok nepirksiu kava :::041"vaiku isnaudotojai!!!!" vaikai turi eiti i mokykla !!!:::832 OK vaikai vistiek neina i mokykla nes  i plantacijoj uzdirbs pinigu duonai ir nesivalkys gatvemis ieskoti problemu, del poros skatiku.
Nu tada as pirksiu kava :::036
  va  ...tas pats liecia ir arbata.:::034
BET prisimenate ka amerikieciai per Antra Pasailini  kara ismete ant Nagasakio ir Chirosimos? joo japonai gere labai daug arbatos kas dvi valandas po podeli zalios arbatos

385

Re: Kava ar arbata?

žiūriu daug kas kavos nebegeria, keičia arbatom, dabar populiarėja matcha. geriat? big_smile man iš pradžių buvo toks žalios arbatos + šieno skonis, bet kažkaip įpratau ir skanu dabar

386

Re: Kava ar arbata?

Edvinas parašė:

žiūriu daug kas kavos nebegeria, keičia arbatom, dabar populiarėja matcha. geriat? big_smile man iš pradžių buvo toks žalios arbatos + šieno skonis, bet kažkaip įpratau ir skanu dabar

Skanu-neskanu , svarbu populiaru ... ir geria visi visokį mėšlą, padiktuotą trendų ir marketingų .

387

Re: Kava ar arbata?

Parantu parašė:

Kavos pagrindinis minusas, is organizmo isplauna kalci ko pasekoje musu kaulai tampa gipsiniai. Tas procesas ilgas, bet jis nenumaldomas. Tiesa, yra vienas idomus receptas vyrams skirtas, rasykite vyrai ir zmonos, kurios turi vyra, bet nuobodziauja:
   3 skilteles cesnako;
   1 citrina;
   1 arbatinis saukstelis medaus;
   1 valgomas saukstas tirpios kavos.
Cesnaka sutarkuoti, isspausti citrina ideti kavos ir uzpilti stikline karsto vandens. Palaikyti pusvalandi, prakosti, ideti medaus ir… vualia.
  O kas del arbatu, cia reiketu kiekvienam paciam del saves rasti savo rinkinukus. As arbatzoliu turiu labai daug, vienas renku, kitas parsisiunciu, perku turguje, vaistinese, zodziu, tai tikrai gamtos lobynas kaip raidynas, kas ismano tas ir gano.

Ką duoda šis receptas? Ir kodėl būtent tirpi kava?

388

Re: Kava ar arbata?

Parantu parašė:

Toki iskasiau ir koks poveikis is medicinines puses - nezinau, bet tai veikia, jei vyras ne lavonas.

Puiku. Tai gal receptėlį kaip perikelti iš numirusių įmestum ? smile