61

Re: Kava ar arbata?

kaip sakoma anekdote. "du vyrai ateina i kavine, prieina padaveja ir klausia vyriskio kokios kavos noretumete baltos ar juodos. vyras atsako juodos. padaveja klausia kito kokios, o vyras atsako man baltos bet ne kavos" tikiuosi visi pagavo kur esme big_smile

62

Re: Kava ar arbata?

pienas:::044
negeriu nei kavos nei arbatos...

63

Re: Kava ar arbata?

Na, jeigu sąžiningai, tai paskutiniu metu geriu arbatą, bet tiktai žalią.

64

Re: Kava ar arbata?

be arbatos mirciau:D dievinu ja.. visokia:D zalia, juoda, raudona, ypac plikomas su ivairiais priedais, metu, ciobreliu, vaisine..=) kiekviena diena turbut maziausiai litra isgeriu;D o be kavos galeciau.. gal kokias dvi savaites:D paskui jau juodai pasiilgstu:D bet turi but skani:D arba capuccino, arba su sokoladu, arba su kokiu riesutu skoniu arba bent jau su pienu=) o kai reikia nemiegoti, geriu arbata, nes nuo kavos mane dar labiau miegas ima=))
beje, linai, aciu uz gera nuoroda;)

65

Re: Kava ar arbata?

aš už latte kavą! :::503 o ryte išvis priklausoma nuo kavos... smile

66

Re: Kava ar arbata?

as uz juoda ir stipria kava, ekspreso-idealu :::523
na, o is arbatu nebent irgi juoda arba ta su nuosedom-vaisine, tokio saldziarugscio skonio, o visos metu, zaliosios, vaistazoliu ir kt. arbatos, kad ir labai sveikos, bent man neskanios...:::254

67

Re: Kava ar arbata?

jo, ekspreso nenormaliai skani wink
as tai nusipirkau kazkokia labai skania.. bet kuo toliau, tuo stipresne geriu, nes man skanu labai tas kartumas.. nzn kur mane ta kava nuves.. bet dabar geeeeris...

68

Re: Kava ar arbata?

kofemanes galetumet su kava rishkti ;D ;D geriausia skaniausia yra metu arbata ir dar zalioji wink

69

Re: Kava ar arbata?

geriau nestipri arbata big_smile tik del sveikatos sumetimu big_smile

70

Re: Kava ar arbata?

kava...;) bet ir arbata imaukiu...bet dazniausiai kava, nes dazniausiai riek but aktyviam...o arbata man tik migdo...

71

Re: Kava ar arbata?

Auris, 19 parašė:

kava...;) bet ir arbata imaukiu...bet dazniausiai kava, nes dazniausiai riek but aktyviam...o arbata man tik migdo...


tai jau tayp.. man tas pats... arbata as geriu,kai man salta, nes ji susildo .. o kava - kad pabudintu...

72

Re: Kava ar arbata?

as tai dazniausiai geriu kava be kofeino...arba kitaip cikorija,arbata kazkaip negeriu rytais gal delto jog kai skubu nespeju sulaukti kol atves iki man tinkamos temperaturos...nes dazniausiai nusiplykau... smile:)

73

Re: Kava ar arbata?

as narkomanas nes be kavos ryte negaliu))))o vakare arbatike i trasa eina))))))))

74

Re: Kava ar arbata?

Nieko nera geriau uz rytine kava.tai be jokios abejones-kava:::001

75

Re: Kava ar arbata?

pritariu,be kavos ryte butu labai sudetinga keltis...todel 1 variantas-kava,2-arbata.

76

Re: Kava ar arbata?

as atpratau nuo kavos,siandien susigundziau ryte pasidariau,nes mama vis gyresi kokiu skaniu prisipirko,tai sugebejau isgerti tik puse puodelio.o vat arbatas tai megstu ypac Skonio ir kvapo,ten man jos skaniausios

77

Re: Kava ar arbata?

tingiu su kava perliotis, tai visada geriu arbata, geriausiai metu pacio nuskintu...

78

Re: Kava ar arbata?

Iki 2os valandos geriu juoda kava arba espresso, veliau arbata arba visokios cappuccino, mocha, latte ir t.t. kadangi uzmigti suku jei po pietu kava geriu. Siaip ir arbata ir kava geriau, taciau prie kavos lengviau priprantama. O atprasti irgi sunku. Viena karta meginau, taciau pavaiksciojau savaite kaip pagiriota ir pasidaviau.

79

Re: Kava ar arbata?

Dazhniausiai arbata su pienu, kava labai retai.

80

Re: Kava ar arbata?

Man arbata. Kodel? Todel, kad nuo kavos man buna bloga... big_smile