101

Re: Kava ar arbata?

Skaunu kava bet nepatinka del jos poveikio, akys stulpu stoja iskart ir debiliskas jausmas, arbata man sveikiau ir geriau.

102

Re: Kava ar arbata?

kavos visai negeriu, o arbata visokia megstu smile

103

Re: Kava ar arbata?

Zinau kad zalia arbata sveika gerti :::b18

104

Re: Kava ar arbata?

arbata ir tik arbata smile

105

Re: Kava ar arbata?

kavos niekad negeriau ir negersiu, manau smile kvepia lb skaniai, bet tas skonius tai nekoks big_smile belieka rinktis arbata, kurios taip pat nlb megstu big_smile vandelnelis tyras valdo :::608

106

Re: Kava ar arbata?

aikit ka jus ismanot apie gera kava ! :? Ogi nieko !!

Tad, vienareiksmiskai - K A V A ! big_smile~

107

Re: Kava ar arbata?

arbata ;]

108

Re: Kava ar arbata?

Niu as ta geriu tirpia is pakeliu.... wink kad reciau reiktu puodelius plauti big_smile

109

Re: Kava ar arbata?

Evaldas, 22 parašė:

Niu as ta geriu tirpia is pakeliu.... wink kad reciau reiktu puodelius plauti big_smile

kava? ;] bet ji tokia idomaus skonio ... :? :? Nu bet geriama irgi ;D

110

Re: Kava ar arbata?

Auris, 21 parašė:

aikit ka jus ismanot apie gera kava ! :? Ogi nieko !!

Tad, vienareiksmiskai - K A V A ! big_smile~

Auri, neįsižeisk, bet juoda tikra arbata geriau big_smile kavos iš vis negeriu :::254

111

Re: Kava ar arbata?

Aurelija, 19 parašė:
Auris, 21 parašė:

aikit ka jus ismanot apie gera kava ! :? Ogi nieko !!

Tad, vienareiksmiskai - K A V A ! big_smile~

Auri, neįsižeisk, bet juoda tikra arbata geriau big_smile kavos iš vis negeriu :::254

Tai kaip tu gali vertinti kas geriau, jeigu kavos negeri? As geriu abi. Ir sakau, kad kava geriau. wink Aciu uz demesi saulyt :H ;D

112

Re: Kava ar arbata?

Auri, atprask viena karta gincytis su MERGOM !!! hmm jei mes pasakem, kad ARBATA geriau nei KAVA - sventa tongue big_smile
p.s. pasisake negerianti kavos big_smile

113

Re: Kava ar arbata?

na, Ingrida, as kaip gerianti kadaise kava, tai gerciau ja ir toliau, jei mano skrandis ja priimtu ;D bet turbut kazkada per stiprios ir per daug jos uzgeriau, tai laikinai dbr negeriu... bet siaip nzn... arbata geriau tada, kai salta, nes arbata ilgiau siluma islaiko nei kava... o gyvenime nieko nera geriau kaip stipri juoda kava ir juodas juodas sokoladas :::742
>>>o del juodos arbatos, kur Aurelija snekejo, tai va jos labai nemegstu. man juoda arbata lb neskani, man skaniau geriasi zalios, vaisines ar dar belekokios visokios. bet geriausiai is visu geriasi kakava ;D

114

Re: Kava ar arbata?

na kava yra labai skanu iki tam tinkamo laiko pakol sirdis nesustreikuoja na o tada arbata geriau buna ;D ;D ;D

115

Re: Kava ar arbata?

na, tai nereikia lakti tos kavos kibirais ;D
>> arbatos irgi negalima ;D nes paskui sysiu daug noresi ;D

116

Re: Kava ar arbata?

Per dieną 3 l. kavos ir 0,5 l. arbatos, manau, man to užtenka.

117

Re: Kava ar arbata?

na, nlb supratau kiek tu cia ko isgeri big_smile 3l kavos?? ir 0,5l arbatos? :::041

118

Re: Kava ar arbata?

Kava geriu rytais ir prie saldumynų ,jei skani arbata žiema daug išgeriu ,o taip sultys jėga:::517:::503

119

Re: Kava ar arbata?

o sulciu zinau galima berods stikline ar puse jos i diena smile

120

Re: Kava ar arbata?

o tai kaip skysčių papildyt organizma?Juk kava tai mažina skystį organizme:::817