121

Re: Kava ar arbata?

vanduo utytyti salta big_smile

122

Re: Kava ar arbata?

alus. :::538

123

Re: Kava ar arbata?

Ingrida, 22 parašė:

Auri, atprask viena karta gincytis su MERGOM !!! hmm jei mes pasakem, kad ARBATA geriau nei KAVA - sventa tongue big_smile
p.s. pasisake negerianti kavos big_smile

eik tu arbatos eksperte ;D

Kava big_smile~

124

Re: Kava ar arbata?

jau einu arbatos gert big_smile o tu pliurzink savo kavyte tongue

125

Re: Kava ar arbata?

as irgi uz arbata, va kaiptik dabar geriu:D, bet ir pries kava nieko pries neturiu:)

126

Re: Kava ar arbata?

as tai gal irgi neiskirsiu vienareiksmiskai vieno arba kito...siaip arbata aceit sveikiau(zalia),bet i nieka nekeisciau puodelio kavos su cigarete sestadienio ryta balkone,kai saule dar nera labai ikaitusi ir jauciasi ramuma ir puse miestelio dar miega...neisivaizduojat kokia pasaka.. :::a48
o kai budavau Lietuvoje tai visada gerdavau arbata,yrac ziema,kai saltaaaa:::b51

127

Re: Kava ar arbata?

Ingrida, 22 parašė:

na, nlb supratau kiek tu cia ko isgeri big_smile 3l kavos?? ir 0,5l arbatos? :::041

Ko čia nesuprast, puodelis kavos ryte, puodelis vos atlekiu į darbą, gi smagu su kolegėm kavytę pasiurbčiot, paplepėt. 12 val. pietūs - dar vienas puodelis kavos, apie 15 val. su kolegėm vėl susibėgam išgert kavytės. Šeštą valandą grįžtu namo, draugas visada sutinka mane su kava, Jei dar užsuka kaimynė į svečius, tai bepliurpdamos išgeriam dar porą puodelių kavos. Arbatą geriu tik prieš eidama gult.

128

Re: Kava ar arbata?

:::215:::215:::215:::215 jetus marija! na, iseitu mane paguost tau, jei pasakytum, kad geri is kavai skirtu puodeliu big_smile
p.s. ziauru!

129

Re: Kava ar arbata?

Ingridele, gal tu dar studente? jei taip, tai nezinai ka reiskia dirbti ten, kur visi geria kava ;D nes jei geriama kava, tai GERIAMA ;D

130

Re: Kava ar arbata?

joa big_smile studente, bet pamenu, jog drauge sake, kad istojus tikrai pradesiu kava gert..bemieges naktys ir t.t.kad ir kiek nemiegojau, bet kavos negeriau smile va, galvojau kavinej uzsisakysiu kapucino..tai apsikeitem su grupioke, nes lb jau jautes tos pupeles big_smile tik vienos rusies tinka man ta kava(jei taip galima butu ja pavadint)..bet kad bliamba hmm jau nebera jos kokius 4 men nei vienoj parduotuvej big_smile
o darbe reik visus pripratint prie arbatos, nereik taikytis prie kavos big_smile

131

Re: Kava ar arbata?

Ingrida, 22 parašė:

joa big_smile studente, bet pamenu, jog drauge sake, kad istojus tikrai pradesiu kava gert..bemieges naktys ir t.t.kad ir kiek nemiegojau, bet kavos negeriau smile va, galvojau kavinej uzsisakysiu kapucino..tai apsikeitem su grupioke, nes lb jau jautes tos pupeles big_smile tik vienos rusies tinka man ta kava(jei taip galima butu ja pavadint)..bet kad bliamba hmm jau nebera jos kokius 4 men nei vienoj parduotuvej big_smile
o darbe reik visus pripratint prie arbatos, nereik taikytis prie kavos big_smile

na tiesa sakius kavos yra sunku atsysakyti bet imanoma big_smile

132

Re: Kava ar arbata?

jau tiesiog laukiu nesulaukiu kaip ten bus..ar pradesiu kava gert ar ne big_smile jums tikrai pranesiu wink

133

Re: Kava ar arbata?

Na taip,kava kaip narkotikas smile As asmeniskai labiau megstu arbata, ypac zaliaja tongue Bet,kai laibai migdo ar siaip diena pasiniaukus - tai kava geriausias vaistas nuo blogos nuotaikos smile

134

Re: Kava ar arbata?

gal jau ir esu sakiusi bet as tik uz arbata visom keturiom smile kavos nemegstu uj ne ...

135

Re: Kava ar arbata?

ryt sestadienis,manasis kavos ritualas... big_smile jau laukiu.. wink

136

Re: Kava ar arbata?

Zinoma,kad geriau arbata...:)

137

Re: Kava ar arbata?

vanesa,argumentu prasyciau...

138

Re: Kava ar arbata?

Na, man asmeniskai, nieko nera geriau ryte uz juodos kavos be cukraus puoduka su 1-2 cigaretem. Per pietus irgi neatsisakau kavos puodelio. Na, o vakare visada geriu kakava ar arbata... Jokiu budu negeriu kavos vakare... :-)

139

Re: Kava ar arbata?

Ingrida, 22 parašė:

jau tiesiog laukiu nesulaukiu kaip ten bus..ar pradesiu kava gert ar ne big_smile jums tikrai pranesiu wink

na, grizau pranesti jums big_smile ot ir negeriu as tos kavos smile

140

Re: Kava ar arbata?

Silti prisiminimai: ....what would you like cafe, tee or me?....

so what would you ..... smile