1

Tema: Magija

norejau pasidometi ka manot apie ne iliuzijas bet apie tikra magija seis laikais voodoo alchemyja ir pansius dalykus uzkeikimus raganavimus ir t.t. ar tai realus dalykas ar senoves grazus palikimas smile

2

Re: Magija

man rodos kad cia yra akiu dumimas.bet kazkas pasidaro nebloga faniera.

3

Re: Magija

netiesa..as uzsiimu magija, man patinka, ir zmonem smile
esu ragana:)

4

Re: Magija

na tau gal taip atrodo.

5

Re: Magija

gera ragana:)

6

Re: Magija

ne...nearodo, taip jau yra.uzsiimu to 15 metu ir dar niekas nesiskunde:)

7

Re: Magija

na ir ka moki burti

8

Re: Magija

o ka noretm suzinoti?

9

Re: Magija

na tu duok pvz

10

Re: Magija

na pvz tu arba jau, arba kazka prarandi del kakokio vyro, ir ateiti nieko gero is to ir is ano jaunesnio nelauk, apgaus. jeigu nori, kad ta dalyka kuri praradai nors dalinai liktu pas tave, pasitikiek pats savimi:)nemalonus pokalbis tave laukia.atleisk, kad taip liudnai, bet perspejau ir tai dziugina:)

11

Re: Magija

na tai kiek skolingas,uz si paslauga.bet tiesos ne velnio.

12

Re: Magija

kada isipyldys, tada ir paziuresim:)gerai?jeigu tiesos nera, uz ka susir;)uosiai moket?

13

Re: Magija

na tai kada issipyldys, tada ir paziuresim:)

14

Re: Magija

iki:)

15

Re: Magija

iki raganaite

16

Re: Magija

matyt kad ragana lb jaunai atrodo ta prasme burtus naudoja:) as asmeniskai manau jog egzistuoja toks dalykas ne tiesiogei oo gal ir taip gali buti bet tai manau tipo reikia ir mokintis somting like hary poter:D oo jei rimciau tai ziaurei ydomus dalykai

17

Re: Magija

Netikiu tokiais viejais smile)) Tokia magija gali tik psihologiskai paveikti, todel ir atrodo kad viskas pildosi smile))

18

Re: Magija

Ovydas, 20 parašė:

Netikiu tokiais viejais smile)) Tokia magija gali tik psihologiskai paveikti, todel ir atrodo kad viskas pildosi smile))

as ir netikiu paskutine pamoka per tikyba kalbejome apie tai ir mane nstebino kad tai yra nuodeme burtis ir kenki sau...

19

Re: Magija

Vaiva, 18 parašė:

as ir netikiu paskutine pamoka per tikyba kalbejome apie tai ir mane nstebino kad tai yra nuodeme burtis ir kenki sau...


smile)) tai taip iseina nera geru raganu visos blogos :DD tik vienos blogos, o kitos labai blogos :DDD

20

Re: Magija

Daug tuo nesidomiu,taigi nelabai nusimanau.Žiūrėti gražu,o kaip yra iš tikro..