21

Re: Magija

:)na...galvokit kaip norit, bet as tikiu, kad tai yra, todel, kad moku tai daryt, ir nepsichologiskai paveikiu, o kas svarbiausia, nieko neprievartauju tai daryti:)patis praso:)ir manau, jeigu neissipildytu, atgal niekas negrystu;)as pvz stengiosi nesakyti apie blogus dalykus:)todel ir gera:)))

22

Re: Magija

jei ka domina dar sitie dalykai is mokslines puses galite pasidometi cia http://lt.wikipedia.org/wiki/Magija
ir kaip manot buna visokiu su 6 ten pojuciu panasiu reiskiniu ir ar ymanoma tarkim magijom paveikti kita zmogu nes jei ymanoma zvilksniu tarkim sugedinti ar panasiai tai kodel neymanoma daugiau nu nzn tokiais aspektais kokia nuomone turit

23

Re: Magija

Ovydas, 20 parašė:
Vaiva, 18 parašė:

as ir netikiu paskutine pamoka per tikyba kalbejome apie tai ir mane nstebino kad tai yra nuodeme burtis ir kenki sau...


smile)) tai taip iseina nera geru raganu visos blogos :DD tik vienos blogos, o kitos labai blogos :DDD

taip iseina.... smile nes kokia bebutu magija nors ir ja vadina baltaja ji yra juodoji

24

Re: Magija

OKSANA isburk ir mane. . .?:::807

25

Re: Magija

ai ji kazkokia apsisukele,vakar mane bure,tiesos lygiai nuliui.

26

Re: Magija

nu va man idomu ka ji te pripasakos man . . .:::807sakau gal uz dyka paburtu.  .nes pinigu tai niekada neduociau. . .

27

Re: Magija

ji uz dyka,ir daro,nes neber kvailiu,kad moketu.

28

Re: Magija

Rimas, 29 parašė:

ji uz dyka,ir daro,nes neber kvailiu,kad moketu.


pilnos pakampės tokių, kurie už tai sumokėtų. Čia gi pramoga, smalsumas, slaptas tikėjimas, kad "o gal ir išsipildys..?"

29

Re: Magija

nesamone;D . . tie kurie tiki . . taip ir atsitinka . . jie patys sau isisneka. . :::600 o kad pramoga tai cia jo linksma. . todel ir prasau jos. . big_smile

30

Re: Magija

as buriu tik tiem, kuriems tikrai reikia, o del pramogos, ne...o tu Rimai neteisus, paziuresi, kad bus, gal ne siandien ir ne rytoj, as gi is taves nieko neprasiau...tu paprasiai, as pasakiau..:)

31

Re: Magija

bet as labai prasau.  .:::818

32

Re: Magija

na as viestiek netikiu,na mano mama tiki nes jai kazkada atspejo siek tiek ateity kas bus.na suprask mane.

33

Re: Magija

Ai, neidomus jus zmones, nesuprantant, kai kiti juokauja  wink))))))))))
neidoma cia pas jus.
visiems gero vakaro.

34

Re: Magija

sukte. . ;D;D;D

35

Re: Magija

o ka as sakiau,tikra ragana?

36

Re: Magija

mane visada trauke magiaj ir mistiniai dalykai smile bet magija netikiu big_smile

37

Re: Magija

aha mane taip pat traukia ir zavi visi tie dalykeliai . . .bet netikiu , nes manau kad viska galima paaiskyti moksliskai . . .tik kolkas ne viska suprantam( kalban ne vien apie magija). . .bet sirdy noriu tuo tiketi. . kad visada isliktu viltis i kazka stebuklinga.. . ir nepaaiskinama. . :::a14

38

Re: Magija

aga smile

39

Re: Magija

seip tai pasakysiu tik tiek nebukit visiski skeptikai su tuo nesusidure ta prasme kad nevisada zmogau gi viska zinai oo viskiskas netikejimas tai tas pats kaip visiskas tikejimas negali paaiskint tai taip ir gaunas arba netikiu nes nesusiduriau oo kitas aklai tiki nes siek tiek ragaves
ir seip as manau jog maoklas ir magija labai panasus dalykai
ir dar matau tema nukrypo burimu linkme ateities spejimu oo ka manot apie ta magija kaip ugnies rutuliu saudymas:) arba uzkeikimai toki kur ta prasme kenke prakeiksmai tiesioginiai pagydymai dvasiu saukimai ir panasus labaiau apciuopemi  akimis ir kitais  pajuciais tikit ar ne tai cia nemanau jog atsiras tokiu bet ar tai ymanomas dalykas???

40

Re: Magija

magija dingo kaip ir senoves zmoniu nesupratimas pasaulio nepazinimas viduramziais magija buvo tas kas nepaiskinama ir nesuvokama. dabar jau tai viskas zinoma ir suprantama. siu laiku magija tai saves bei kitu itikinimas kuo nors ar panasiai