1

Tema: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

as megstu bendraut onlyn,o ypac cia,bet kazkaip pastebejau,kad drasiu vaikinu internete visai nera...Na aisku jie uz pc yra lb drasus,bet kai susitinki tai jie tikrai niekokie...tylus,ne tie Dondzuanai kuriuos vaidino onlyn...

2

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

diana as irgi nesu sakykim drasus ar kaip nors as dazniausiai bunu tioks kokio nori mergina :0 jei ji drovi ar atitinkamo isauklejimo neplsiu i klyna ir panasiai issigas ir pabegs smile o jei tokia gera pantera nu juk neuzrakinsiu savo kelniu uztrauktuko wink turi viskas buti sasvo laiku savo vietose smile
siaip chia sneketi lengviau nes speji pagalvoti ka sakyti :0 tai nera visiskai eksprontu ne taip kai bendrauji akis i aki smile big_smile nors man jokio skirtumo wink

3

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Jo ciatas yra geras dalykas,kuriami gali but kuom tik nori:):) bet ar del jo mes netampam jo aukomis, o ka jau sakyti apie vaikinus,internetas dar labiau jus gadina ir Jus net bijot susipazint su mergina lauke,stoteleje ar net klube....

4

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

visokiu yra.
o gal tu tarkim "nemoki" flirtuot? nemoki vaikinui "nusiust signalo", kad jis tau idomus ir t.t.

5

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Saulius, 23 parašė:

visokiu yra.
o gal tu tarkim "nemoki" flirtuot? nemoki vaikinui "nusiust signalo", kad jis tau idomus ir t.t.

arba vaikinas nemoka jo priimti wink

6

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Karolina, 19 parašė:
Saulius, 23 parašė:

visokiu yra.
o gal tu tarkim "nemoki" flirtuot? nemoki vaikinui "nusiust signalo", kad jis tau idomus ir t.t.

arba vaikinas nemoka jo priimti wink

arba mergaite jo netraukia ir berniukas nenori priimti;)
versiju galima ivairiu prisigalvot ir nematau tame nieko nenormalaus

7

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

na bet vistiek visi vaikinai tik rodo kad esa drasus,bet tik cia gali pasirodyt kuom nori,delto mes merginos isimilim ne i tuos zmones, o pamate reale suprantam kad isimilejom tik vaikinuka is chiato...va kas yra didziausia problema...

8

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Diana, 19 parašė:

na bet vistiek visi vaikinai tik rodo kad esa drasus,bet tik cia gali pasirodyt kuom nori,delto mes merginos isimilim ne i tuos zmones, o pamate reale suprantam kad isimilejom tik vaikinuka is chiato...va kas yra didziausia problema...

nesuprantu kaip galima isimyleti is chiato? jei jau taip patinka gal reikia pries tai susitikti, nors pasiziureti. Skaitau, kad internetas optine apgaule, kur visi yra dievai.
ir nesvarbu kas kabina mergina ar vaikinas, jokio skirtumo.

9

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Diana, 19 parašė:

na bet vistiek visi vaikinai tik rodo kad esa drasus,bet tik cia gali pasirodyt kuom nori,delto mes merginos isimilim ne i tuos zmones, o pamate reale suprantam kad isimilejom tik vaikinuka is chiato...va kas yra didziausia problema...

o gal greiciau jus pacios tuos "chiato" vaikinus per daug skubat idealizuot? paskui nusiviliat kai geriau pazistat. neskubekit sprest apie zmogu. apskritai kiek tenka girdet "pries vestuves jis buvo visai kitoks... as isimylejau ji ne toki koks yra dabar" ir t.t.

10

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

na gal tai JUS mum padedat idealizuoti,eilerasciai,nuotraukos kuriose visi pozoja ir t.t mes isimilim tik delto kad vaikinai bijo susitikt,pvz susirasinejau su vienu vaikinu,viskas buvo ciki,jis vis norejo gaut mano mob num,bet kai ji daviau jis man pradejo reciau rasyt,o del pasimatymo kartais tik kazka minejo inete,jis tiesiog isigando i ji eit...tai kam tiek pastangu kad veliau isigast???

11

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

gal neissigando o susirado kita wink

12

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Diana, 19 parašė:

na gal tai JUS mum padedat idealizuoti,eilerasciai,nuotraukos kuriose visi pozoja ir t.t mes isimilim tik delto kad vaikinai bijo susitikt,pvz susirasinejau su vienu vaikinu,viskas buvo ciki,jis vis norejo gaut mano mob num,bet kai ji daviau jis man pradejo reciau rasyt,o del pasimatymo kartais tik kazka minejo inete,jis tiesiog isigando i ji eit...tai kam tiek pastangu kad veliau isigast???


nu visko buna gi. Gal vaikinas isties drovus buvo, gaL JAM REIKEJO DAUGIAU LAIKO, gal jis pirmas norejo, bet vel issigando, gal pagalvojo, kad nepatiksi. cia tik jis vienas gali atsakyti

13

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Diana, 19 parašė:

as megstu bendraut onlyn,o ypac cia,bet kazkaip pastebejau,kad drasiu vaikinu internete visai nera...Na aisku jie uz pc yra lb drasus,bet kai susitinki tai jie tikrai niekokie...tylus,ne tie Dondzuanai kuriuos vaidino onlyn...

ne su tais gal susitinki smile

14

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

nu juo tiek laiko prasyt numerio o veliau iskart rast kita???

15

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

nius nzn.. su tais, su kuriais buvau ir tikrai norejau susitikt, neatrode nedrasus ir t.t. visai tokie patys, kaip ir laiskuose... nzn.. gal ne su tais susibendravai... (nors buvo ir tokiu, kai supratau klydus, kad ejau susitikt ;D )

16

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

dar galejo buti, kad vaikinas jautrios sielos, o tu jam kazka leptelejai, jis isiskaudino ir naraso

17

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

jei pati sugebi bendraut ir palaikyt pokalbi tai bet koks zmogus salia taves jausis jaukiai ir drasiai

18

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

nemanau kad kiekvienas:D Va Antanas net sako kad yra jautriu:) ai nz turbut metas pradet susipazint realiame gyvenime nes nusibodo tas pat per ta pati...ir jus vaikinai nebijokit flirtuot su panelem reliame gyvenime,nes as jum garantuoju kad chatai nepades jum cia nieko normalaus rasti:D

19

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Diana, 19 parašė:

na gal tai JUS mum padedat idealizuoti,eilerasciai,nuotraukos kuriose visi pozoja ir t.t mes isimilim tik delto kad vaikinai bijo susitikt,pvz susirasinejau su vienu vaikinu,viskas buvo ciki,jis vis norejo gaut mano mob num,bet kai ji daviau jis man pradejo reciau rasyt,o del pasimatymo kartais tik kazka minejo inete,jis tiesiog isigando i ji eit...tai kam tiek pastangu kad veliau isigast???

o tau neatrodo, Diana, kad tu labai naivi mergaite dar esi, jei tau uztenka parasyt eilerasti, ar parodyt Svarco nuotrauka, ir tu jau tirpsti.
gal reiktu ismokt atsirinkt, kas yra kas.



20

Re: Jus tik vaidinat kad esat drasus!?

Emilija, 28 parašė:
Diana, 19 parašė:

na gal tai JUS mum padedat idealizuoti,eilerasciai,nuotraukos kuriose visi pozoja ir t.t mes isimilim tik delto kad vaikinai bijo susitikt,pvz susirasinejau su vienu vaikinu,viskas buvo ciki,jis vis norejo gaut mano mob num,bet kai ji daviau jis man pradejo reciau rasyt,o del pasimatymo kartais tik kazka minejo inete,jis tiesiog isigando i ji eit...tai kam tiek pastangu kad veliau isigast???

o tau neatrodo, Diana, kad tu labai naivi mergaite dar esi, jei tau uztenka parasyt eilerasti, ar parodyt Svarco nuotrauka, ir tu jau tirpsti.
gal reiktu ismokt atsirinkt, kas yra kas.



eik tu jai manai kad as isimyliu eilerascius ar dar kz panasaus:) as tik parasiau pavyzdi,nes turiu daug pazistumu kuriom taip buvo atsitike.... tai pala,kam tada vaikinui prasyti tel num jei jis rodo ne savo nuotrauka,ar dar kz isigalvoja,tegu ir toliau inete prikolina,o nenori kazko rimciau
tu pati logiskai pagalvok,o ne vaziduok lb protinga...

Žinutės: nuo 1 iki 20 iš 50

Puslapiai 1 2 3 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis

Diskusijų forumas → Apie Moteris → Jus tik vaidinat kad esat drasus!?