1

Tema: Ka manote apie apkunius vaikinus?

iskilo klausimas kaip jums apkunus vajkinas/vyras ? Kaip manote ar skiresi nuo kudu ar panasiai ? :V

2

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

kaip jau buvo vienoje temoje įdėtas apkunus vyrukas ;] http://forumas.ieskok.lt/imgload/2006

3

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Lina19 o as tau ar tikciau esu kudas.Bet geras mmmm?Edvardai25 nelysk prie mano meiles:D

4

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

skiriasi smile vienas storas kitas kudas smile big_smile

5

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Na sako kad apkunesni zmones geresni buna...  bet siaip man vaikino apkunumas netrugdo su juo bendrauiti  o be to labaj kudi irgi negrazu, graziausi tie kur per viduriuka

6

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Nors istikruju koks skirtumas koks yra zmogus,svarbu,kad man su juo smagu ir galiu linksmai laika praleisti!

7

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

nu tik nereikia lia lia, kad nerupi zmogaus ishvaizda...

8

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Milda, 20 parašė:

nu tik nereikia lia lia, kad nerupi zmogaus ishvaizda...

Grazus ir kvailas,dazniausiai taip ir buna,jau ne su vienu susiduriau,dedasi tuo koksai tikrai nera! Gal yra kazkos kriterijus,nei per kudas nei per storas! Bet nesibaidau nei rokio nei tokio,nes nz kas gyvenime manes laukia,koki sutiksiu!

9

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Visokiu yra visokiu reikia, taip berods byloja liaudies ismintis.. Be to kiek zmoniu tiek nuomoniu ir skoniu, jei visiems patiktu tik liekni, apkunus zmones butu pasmerkti vienatvej...
P.S. man nepatinka tesliai, labiau aki traukia atletiskas ir stangrus kunas ..;) mmm

10

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

rasa tu teisi vieniems vienoki,kitiems kitoki patinka! Skonio reikalas!

11

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

pasimokykit storuliukai www.johnstonefitness.com/php/t_ani.php

12

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

as nesuprantu temos esmes.. bet stambus ar liesi svarbu zmones big_smile

13

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

na paziurekite i Kaledu seni big_smile ar jus galite isivaizduoti ji liesa kaip sakali?;D

14

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

matyt jis daug junk food valgo big_smile big_smile stai jo sekmes paslaptis big_smile

15

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

pasakisiu tik tiek skonio reikalas...sitas atsakimas turetu buti tau ispradziu aiskus jeigu pagalvotum...nes kiekvienas dabar rasys savo nuomone...nemanau kad ji tave duomina
man normalus patinka...

16

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Mane domina kiekvieno zmogaus nuomone,jeigu nedomintu tikrai nebuciau rasiusi..
Teisingai justinas parase,kaip atrodytu senelis kudas...?tikrsi nekoks vaizdelis butus,storesni zmones yra geresni...ta jau tikrai pastebejau....O kudesni jie nu neturiu nieko blogo,bet daznai pasisaipo is tu stambesniu ir visaip vadina!

17

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

nenoreciau vaikino storulio, gal del to, kad pati liekna esu, juokingai atrodytume smile
siaip idealiausia vidutinio sudejimo vaikinas, bet jei reiktu rinktis storas ar kudas, tai tikriausiai rinkciausi kuda...
o as isivaziduoju kaledu seneli atletisko kuno sudejimo, plokscias pilvukas, raumenys mhmhm...

18

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

tai tu isivaizduoji ne seneli salti,o striptizo sokeja su senelio salcio apdarais...tell it to my heart,tell me  Im the only one,is this love or just a game:::d07

19

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

Martynas, 22 parašė:

tai tu isivaizduoji ne seneli salti,o striptizo sokeja su senelio salcio apdarais...tell it to my heart,tell me  Im the only one,is this love or just a game:::d07

Tu visiskai teisi,senelis turi buti storuliukas,kad tikrai jis visus myletu,galetu ant keliu pasisodinti sena ar jauna zmoguti!

20

Re: Ka manote apie apkunius vaikinus?

geriau ziureti i charakteri... o koks jis yra (storas ar kudas).. argi tai svarbu .... kada tu juo iki siol zaviesi wink