1

Tema: Skaistalai

Ka manote, kokius naudojate? as asmeniskai maybelline...

2

Re: Skaistalai

manua tai papuose panele paryskina ja,kad nebutu pilka pelyte! Naudoju asmeniskai tik tuos kurie is katalogu ir parduotuveje nera,bet taip pat Maybelline ir MaxFaktor

3

Re: Skaistalai

???????????..........daugiau tos chemijos ant saves kraukit...

4

Re: Skaistalai

Isvis as mazai naudoju kosmetikos,tik prie progos,et naturalumas man graziau..
Bet nemanau,kad tu niekada nesidazai!

5

Re: Skaistalai

o kaip manote ar galima skaistalus naudoti vietoj pudros? smile

6

Re: Skaistalai

Izabele, 24 parašė:

o kaip manote ar galima skaistalus naudoti vietoj pudros? smile


Nezinau, as tai manau, kad nelabai... Visgi skaistaliukai dazniausiai buna rausvi, persikiniai, bronziniai. Dazniausiai kiek blizgantys. Tad, kogero, nelabai graziai veidelis atrodys, jei jis visas bus isterliotas skaistalais:)

7

Re: Skaistalai

Izabele, 24 parašė:

o kaip manote ar galima skaistalus naudoti vietoj pudros? smile

kur nebus galima, tik kam to reikia??? :::041

8

Re: Skaistalai

Siuo metu naudoju rutulinius, bronzinius. Kazkokie "Carlo di Roma". Anksciau visad rausvus kremines konsistensijos "Avon" naudodavau. Ir tie, ir tie patinka:::920

9

Re: Skaistalai

as turiu lumene skaistalus.. super.. ir juos naudoti reikia pagal paskirti >> isryskinti skruostikaulius ar parausvinti zandukus, bent gink dieve, nenaudokit ju kaip pudros.. ne ne ne...nius, nzn, bent jau mano skaistalai netiktu vietoj pudros, nes jie tamsiai rausvi... atrodyciau, kaip per snukeli gavus.. ai pudra yra pudra, o skaistalai - skaistalai.. tas pats butu, kaip seselius vietoj lupdazio naudot :?

10

Re: Skaistalai

neterlioju sawo zanduku nei skaistalais, nei pudrom... :::041

11

Re: Skaistalai

big_smile puiku puiku

12

Re: Skaistalai

oi oi tik nereikia skaistalu vietoj pudros!!!!!!!!! Nebent planuotumei filmuotis siaubo filme be grimo...:::810

13

Re: Skaistalai

tai jau cia ir su grimu butu big_smile

14

Re: Skaistalai

Vaiva, 19 parašė:

tai jau cia ir su grimu butu big_smile

ta prasme, kad papildomo grimo is filmuotoju jau nebereiktu...

:::960:::960:::960:::607

15

Re: Skaistalai

o siaubeli, isiwaizduoju bronzini weida... :::044

16

Re: Skaistalai

Vaiva, 19 parašė:

neterlioju sawo zanduku nei skaistalais, nei pudrom... :::041


susidomejau... tai jei kur nors varai, pvz i svente, tai irgi nei pudros nei nieko.. ir gal dar nei tuso nenauodoji.. :?

17

Re: Skaistalai

Nijolė, 20 parašė:
Vaiva, 19 parašė:

neterlioju sawo zanduku nei skaistalais, nei pudrom... :::041


susidomejau... tai jei kur nors varai, pvz i svente, tai irgi nei pudros nei nieko.. ir gal dar nei tuso nenauodoji.. :?

zinai... visokiu buna, visokiu reikia :d

18

Re: Skaistalai

Nijolė, 20 parašė:
Vaiva, 19 parašė:

neterlioju sawo zanduku nei skaistalais, nei pudrom... :::041


susidomejau... tai jei kur nors varai, pvz i svente, tai irgi nei pudros nei nieko.. ir gal dar nei tuso nenauodoji.. :?

tusas, akiu konturas, seseliai, lupu blizgesys - tai wiskas smile pudros nenaudoju, nes weido oda lygi, neproblemine. ir isbalusi nesu...

19

Re: Skaistalai

na, as skaistalais  pasiteplinu, kai jau rimciau kur nors einu... ir manau, kad visai grazu :::b18
>>.o as va, niekada akiu konturo nenaudoju.. nes man netinka.. ir siaip, kazkaip man nepatinka wink bet kitoms tinka wink

20

Re: Skaistalai

Man labai patiko Isadora. grazios spalvos ir laikosi gerai. taip pat turiu bi-kor, spalvos tai fantastiskos, bet kokybe sad