1

Tema: noriu naujoves savo plaukams!!!

atsiprasau jei tokia tema buvo jau sukurta,gal nepastebejau...taigi vaikstau susirisusi i "arklio uodega"bet man taip pabodo,o palaidu plauku as nepakenciu...kas gal turit siokiu tokiu realiu kasdienai pasiulymu,tai rasykit cia!busiu labai dekinga...;]

2

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Na pavartyk zurnalus,ten rasi sukuosenu kiekveinai dienai,gali nueti i kirpykla tau padailins plaukus ar kazkas panasaus patars,kaip tau tinka nesioti palukus.As asmeniskai susirisu dvi kasyte sir keliauju,gal keik vaikiskabet kitiems patinka,nes jos susvelnina mano veido bruozus.Aisku retkarciais pakeiciu ir persirisu kitaip.:]

3

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

pabandysiu paieskoti zurnaluose,o apie dvi kasikes irgi galvoju...bet ka cia galvot...reikia paimt ir susirist...;]]]]] labaj aciu

4

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

esu kirpeja... tai labai noreciau tau padeti... bet taip labai sunku, nes nematai nei tavo veiduko nei plauku... o lengvu kasdieniu susukavimu, yra gausi yvairove...

5

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Pabandyk kasą pint;)

6

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

kasyte tai labai miela...ryt bandysiu kasa pint,o siandien tai buvau issitiesinus plaukus,bet vistiek susirisau i uodega ir viskas...bandysiu pasinaudoti patarimais:::024

7

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Sarune, 13 parašė:

pabandysiu paieskoti zurnaluose,o apie dvi kasikes irgi galvoju...bet ka cia galvot...reikia paimt ir susirist...;]]]]] labaj aciu

jokiu susirisimu :::209 susipink,arba pink surisrus:)

8

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Raimonda, 21 parašė:
Sarune, 13 parašė:

pabandysiu paieskoti zurnaluose,o apie dvi kasikes irgi galvoju...bet ka cia galvot...reikia paimt ir susirist...;]]]]] labaj aciu

jokiu susirisimu :::209 susipink,arba pink surisrus:)

uoj...apie tai ir galvojau,tik gal neaiskiai isdessiau savo montis...tai...susipinti i dvi kasytes:::759

9

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

na as pinu kasytes bet reikia keturiu gumeliu...tada surisu virsui ir palieku tarp plauku tarpa kad juos galeciau prakisti tada priverziu ir pinu kasa..tai labai graziai  atrodo :}

10

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Agne, 13 parašė:

na as pinu kasytes bet reikia keturiu gumeliu...tada surisu virsui ir palieku tarp plauku tarpa kad juos galeciau prakisti tada priverziu ir pinu kasa..tai labai graziai  atrodo :}

taip darydavau anksciau...:::818

11

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

jei zinote ir butu negaila,tai imeskite kokiu  psl internete kur paprastu sukuosenu yra...

12

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

nori naujoviu? eik i kirpykla ir eksperimentuok koks rezultatas nesvarbu bet bus nauja ;D

13

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

skuskis plikai ir no problem wink

14

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Agne, 15 parašė:

skuskis plikai ir no problem wink

bet po to,kai ataugtu tokie stagarai,tokio ilgio kaip normalus berno plaukai,tai ir atrodyciau kaip bernas...;D

15

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

kaskada as taip pat negalejau pakesti palaidu plauku,visada risdavau juos i kasa, pabandyk bent kelias savaites pavaikscioti palaidais pamatysi prades patikti, o nuo siol as nebepakenciu suristu plauku,o palaidiem plaukam gali ivairiai keisti ivaizdi....pabandyk gal ir tau taip pat bus

16

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Mergyt, reiketu tavo plaukus pamatyti, tada rimtai pasiulyciau, ka pakeisti...galima dazyti, kirpti ir t.t

17

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

Viktorija, 16 parašė:

kaskada as taip pat negalejau pakesti palaidu plauku,visada risdavau juos i kasa, pabandyk bent kelias savaites pavaikscioti palaidais pamatysi prades patikti, o nuo siol as nebepakenciu suristu plauku,o palaidiem plaukam gali ivairiai keisti ivaizdi....pabandyk gal ir tau taip pat bus

siap tiesiog kai bunu palaidais plaukais,tai man pradeda kaisti ausys...kaip tokios nesamones atsikratyt...mano plaukai stori,tai palaidais atrodau kaip raganiuke...;D

18

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

eik i kirpykla

19

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

mazdaug kiek laiko daromos slapios garbanos?reikia man skubaus atsakymo...

20

Re: noriu naujoves savo plaukams!!!

as ir sutinku..pasiulikit patarimu..dauguma sukuosenu esu isbandzius bet nlb kaip atrodau..tik geriau atrodau susirisus