1

Tema: Nutikimai gydytojo kabinete..

Manau, kad tikrai visiems teko apsilankyti gydytojo kabinete ir ko gero ne vienam is musu nutiko ten linksmu(arba ne) istoriju. Taigi papasakokit kokiu kuriozu Jums iskrete gydytojai arba Jus iskretet jiems smile

2

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

emm pas mus yra toks "super" chirurgas  ir kai as buvau savo kojos pirsa susilauzusi (as sugebu eiti miegoti  i lovas krasta atsirenkti ir  susilauzyti kojos pirsta) tai nuejau tiksliau sliauziau as pas jo ten mane pakankino kaip begali koja vos ne 360 laipsniu aplink paskukinejo issiunte sviestis parejome tai tada...jis sako va va visi pries mokyklas ateina kad as israsyciau kad nereiketu eiti i kuno kulturo pamokas koks jaunimas....(dar mama kabinete buvo,mano mama ne is tyliuju ) tai  sako tai ka mes specialiai imame ir lauzome kojos pirstus???...jis  ne ne cia kitas atvejis jusu...:)

3

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Nu man ir yra buve prikolu :DD kai ejau koja sviestis, sesele sako nusiimk virsutinius rubus: Striuke megstini ir maike, nu as juos nusiemiau, sako nu va eik gultis ant tos lovos big_smile as sakau o kelniu nereikia nusimti? ta sako ne nereikia :DDD
as toks primeciau, kam megstini ir maike reikia nusiimti svieciant koja? :DDDD ir likau nepagaves kampo :DDD

4

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

as vienakart buvau pas toki lb faina chirurga:)fainas jis tuo,kad visoms uz nieka praktiskai atleidimus ilgus nuo kunces pamoku israsydavo:)as lb stipriai uodegikauli buvau susitrenkusi ir man taip skaudejo,kad praktiskai negalejau atsisesti...tai vat nuejau pas gydytoja,tas greitai mane nusivede i kita kambariuka,liepe kelnes nusimauti ir uzpakali atsatyti;Dviska padariau kaip liepe galvodama kas cia toliau bus:)o jis ten tik pasikrapste ir pasake,kad negali nustatyti,kas yra,nes negalima daryti rentgeno nuotraukos...liepe neiti 3 dienas i mokykla ir atleido ilgam laikui nuo kuno kulturos pamoku:)ir dar prigasdino,kad visa gyvenima gali skaudeti...po to karto dar 2 kartus uodegikauli susimusiau,bet pas ji daugiau progos nebeturesiu nueiti,nes nebedirba jau....gaila,toks fainas gydytojas buvo...:)

5

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

O man tai nelabai linksma buvo..kai dar pradinuke buvau, ranka susilauziau, nuveze mane i ligonine, daktaras sudejo gipsa ir pasake mano mamai: "Viskas gerai, tik ranka bus truputi kreiva". Tai mano mama vos nenugriuvo. Kadangi ji irgi ne is tyliuju, tai rekavo tol, kol daktarai israse siuntima i kita miesta pas normalius gydytojus! Tie pamate mano gipsa buvo apake, nes dar niekada nemate tokio prasto daktaru darbo..tai gerai, kad jie geri buvo ir viska sutvarke, o tai butu nekaip pasibaige big_smile

6

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

o as skundziausi kojos pirsto skausmu o jis i pirsta net nepaziurejo ir paziurejo ar mano stuburas neiskrypes.. visiskai kiauras chirurgas ;D
>> as loietuvos medicina nepasitikiu.. nes kazkur dskaiciau kad kas 4 besikreipiantis i gydymo istaiga patiria zala.. tai kur logika :? :::819 yikes

7

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

As tai isvis per tuos gydituojus vos nemiriau

8

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

O man tai buvo taip vasarą susilaužiau ranką, lūžo du kaulai per riešą, gerai, kad svečiavosi mano teta, tai nuvežė į polikliniką, o registratūroj mum pasakė, kad vaikų gydytojas(čia buvo jau senokai) smile jau baigė darbą, prašė, kad ateitumėm rytoj, gerai ania ranka vos ne atvirai lūžusi, o liepė ateiti kitą dieną! tai teta kai apšaukė, tai pas suaugusiųjų nusiuntė, o kai liepė pasidaryti rengeno nuotrauką, moterys, kur turėjo atlikti gėrė kavą ir sakė, palaukit už durų pakviesiu, tai tetai jaučiu nusibodo bešaukti, aš buvau apšalusi bučiau pasakius ir aš porą žodžių, bet ranką labai skaudėjo ir labai ji baisiai atrodė. Ot mūsų daktarai,......:::201

9

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

                       

10

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

na bet gydytojai irgi ne dievai...ir viesuju gydymo istaigu gydytojai tikrai neispudingus atlyginimus gauna....jei gydymas nemokamas,tai toks ir rezultatas...nueikit privaciai gydytis,bus kitas rezultatas....

11

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

cia kazkas eidamas uz lovos uzkliuvo susilauze pirsta ,,,cia dar nieko mano drauge sugeba eiti lygioje vietoje nukrist ir susilauzyt ranka koja ar dar ka nors ,,,buwo susilauzusi riesa jai net neskaudejo tik tino ir melynawo nuejo pas xirurga pasirodo luzo ,,,

12

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Laura, 12 parašė:

cia kazkas eidamas uz lovos uzkliuvo susilauze pirsta ,,,cia dar nieko mano drauge sugeba eiti lygioje vietoje nukrist ir susilauzyt ranka koja ar dar ka nors ,,,buwo susilauzusi riesa jai net neskaudejo tik tino ir melynawo nuejo pas xirurga pasirodo luzo ,,,

netikele ;D

13

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Linas, 19 parašė:
Laura, 12 parašė:

cia kazkas eidamas uz lovos uzkliuvo susilauze pirsta ,,,cia dar nieko mano drauge sugeba eiti lygioje vietoje nukrist ir susilauzyt ranka koja ar dar ka nors ,,,buwo susilauzusi riesa jai net neskaudejo tik tino ir melynawo nuejo pas xirurga pasirodo luzo ,,,

netikele ;D

prasyciau ;D

14

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

as kai paskutini karta buvau vilniuje tai man ant akies uzaugo miezis:D tai daktarai pasake kad reikia ji nupjauti...as i kelnes predejau...nes labai lietuvisku daktaru bijau ir jais nepasitikiu...vokietijoje viskas atrodo kurkas maloniau ir ne taip baisiai jie ir skaudziai daro...taigi taip ir nenuejau vln pas daktara nes ju bijojau:D

15

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Evelina, 17 parašė:

as kai paskutini karta buvau vilniuje tai man ant akies uzaugo miezis:D tai daktarai pasake kad reikia ji nupjauti...as i kelnes predejau...nes labai lietuvisku daktaru bijau ir jais nepasitikiu...vokietijoje viskas atrodo kurkas maloniau ir ne taip baisiai jie ir skaudziai daro...taigi taip ir nenuejau vln pas daktara nes ju bijojau:D


jo,mano mami ir buvo toks miezis...na paeme ispjove ir viskas,dar gyva:)

16

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Egle, 15 parašė:
Evelina, 17 parašė:

as kai paskutini karta buvau vilniuje tai man ant akies uzaugo miezis:D tai daktarai pasake kad reikia ji nupjauti...as i kelnes predejau...nes labai lietuvisku daktaru bijau ir jais nepasitikiu...vokietijoje viskas atrodo kurkas maloniau ir ne taip baisiai jie ir skaudziai daro...taigi taip ir nenuejau vln pas daktara nes ju bijojau:D


jo,mano mami ir buvo toks miezis...na paeme ispjove ir viskas,dar gyva:)

nu nezinau...  kaip pamaciau lietuviskas ligonines ir paliginau so vokiskomis...tai pagalvojau geriau vokietijoje

17

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

yra visokiu ir lietuvoje ligoniniu,zinoma atitinkamai ir kaina nuo komforto,paslaugu kokybiskumo ir  taikomos naujos technikos kyla....

18

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

Egle, 15 parašė:

yra visokiu ir lietuvoje ligoniniu,zinoma atitinkamai ir kaina nuo komforto,paslaugu kokybiskumo ir  taikomos naujos technikos kyla....

nu cia aisku bet vistiek vokietijoje netaip tuose ligominese baisu...kaip lietuviskose

19

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

o as tai miezi issigydau ramuneliu kompresu. :-) uzsimetu ant akies pacioka arbatos ir praeina ;D

20

Re: Nutikimai gydytojo kabinete..

o jus pabandykit ta miezi su auksu patrynt, bet gerai patrint, jeigu skaudes nieko... trinkit... ;DDD man mama pataere, ir padejo... wink)