1

Tema: meile su geriausiu draugu imanoma?

turiu lb gera drauga, su kuriuo piukiai sutariam nuo pat 1 klases, tai vadinasi draugaujam 16 metu.6 klasej kelias savaites draugavome kaip pora, po keliu metu vel tas pats, dar po poros vel, o stai nesenai dar ir kelis kartus imtymiai. bet bendraujame kaip draugai. kas toliau? pries du metus susitarem kad susituoksim po 5 metu, ir cia visai nejuokais.kas bus ateityje? kokia jusu nuomone apie tokia draugiska draugyste?

2

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nors istorija ir keista bet as tave suprantu. tik as su savo draugu sutarem kada nors buti meiluziais smile o tu su tuo vaikinu kalbejai apie jusu santykius?

3

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

kalbejomes, klausiam kas bus toliau...nusprendem kad mums dar ne laikas pradeti kazkokius rimtus santykius...
o kodel tik kada nors buti meiluziais? kas trukdo db?:)

4

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu mes abu labai kategoriski ir dazniausiai vienas kitam priestaraujam, tai nesivaizduoju kaip kartu gyventume smile bet uztai esam labai geri draugai, visada atvirai snekames ir tai labai vertiname. pvz. susitinkam, o jis sako: "dovile, pastorejai! nezadi sportuoti?" nemanau, kad jei buciau jo panele tokiu atveju neisizeidciau smile o dabar man labai gerai isgirsti jo nuomone. jam irgi smile ir siaip musu labai artimi santykiai. mes nutarem kad musu santykius buitis tik apkartintu, o jei butume meiluziais, tai isliktume tokie patys geri draugai smile aisku, nezinom ar tikrai tais meiluziais busim big_smile o tu ziurek laikas parodys, kuo viskas baigsis. bet man susidare ispudis, kad tu noretum kad santykiai rimtetu? kodel jus tiek laiko buvote kartu, o tau butent dabar iskilo tas klausimas?

5

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

na jei gerai sutariat ir gerai vienas kita pazistat tai gal ir gerai.. kesita bet vsiai grazu..
>> as irgi turiu tokia drauge su kuria ilgai bendraujam bet ne nuo klases laiku o jau 8 metai tai rgi taip vienas kita gerai pazistam pakalbam big_smile
>> apie vedybas nekalbejom bet sakem taip juokais jei niekas taves neims tai as sakiau paimsiu kad senberniais neliktume ;D

6

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

apie rimtus santykius klausimas iskilo todel, kad siuo metu abu esame vienisi...nju, is dalies as gal ir noreciau, kad gautusi kazkas rimtesnio, bet as zinau, kad mes perdaug vienas kita pazystam...beto jis yra ziauriai nedrasus su manimi (su vienintele is mot.g.), jis sake pats nzn, kodel, as jy verciu jaustis nedrasiai, nzn, gal mes abu ziurim vienas y kita ne i kaip draugus...nesuprasi cia musu...nu rimtai, net paciai nesigauna visko normaliai isaiskinti...
bet vistiek manau, kad anksciau ar veliau mes po 5, ar po 10 metu, ar daugiau rimtai apsizanysim arba bent jau rimtai susimesim...

7

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu tai jusu santykiai perejo truputi i kita faze smile as to dar nepatyriau todel sunku patarti. o siaip manau, kad geriausia viska sutvarko laikas. ateis metas kai patys palengva perzengsite draugystes ribas ir tapsit pora wink

o kaip tu jautiesi susipazindama su kitais vaikinais? nesijauti lyg jau kazkam priklausytum...?

8

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

mes db esam susipyke, bet taip daznai buna, jis visalaik liks tuo, kuris man prie sirdies, praeina tarkim pora men ar metai, nebendraujam, netycia parasom kazkuris sms, ar rajone susitinkam, ir vel viskas is naujo prasideda.
su kitais vaikinais tai jauciuos gerai, nes zinau kad neivienas nesusipavydesim...(bent jau to neparodom...)
geriausia, kad mes perzengiame bendravimo lygius kas tris metus:
1. vaikiska draugyste (6kl),
2. pasiglebesciavimai(9kl)
3. karsti buciniai(11kl)
4. beveik per plauka nuo imtymaus(2 kursas)
5. imtymus bendravimas(4 kursas)

o negalvoji kad ir tau taip galetu atsitikti su tavo draugu? kai tiesiog atsibos vienodai bendrauti ir prireiks pereiti y aukstesniji lygi?:)

9

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu nzn... aisku niekada nesakyk niekada, bet dabar atrodo kad taip nenutiks. visu pirma dabar jis turi mylima mergina, todel nenoreciau jam maisyti gyvenimo. tik pastebejau kad visada lb kritiskai vertinu jo merginas. dabartine jo drauge man visai patinka ir atrodo ju tvirti santykiai. jis irgi lb kritiskai vertina mano vaikinus. kiekviena karta kai supazindinu jis man sako: Dovile, kada susirasi normalu? big_smile atrodo, kad as visada tik nenormaliu ir iekau big_smile siaip mes irgi esam mokykloj ir pasibuciave, ir pasiglebesciave, o kai pradejom studijuoti tai vos ir ne... nu bet tokie protrukiai ivyksta labai staiga ir netiketai. ir retai. tai kazka prognozuoti sunku. tikiuosi susitupesim kiekvienas su savo mylimu zmogumi.
man tavo istorija lb idomi, gal del to kad gerai tave suprantu wink o pati taikytis nenori? ar tiesiog tau lengviau su juo susipykus, nes nebera tu klausimu, ar jus pora ar ne?

10

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

uztat, kad buna kai nesimatai ar artimai ,tarkim,nebendraujam, tai tie jausmai atslugsta, o kai susieinam, tai kazkaip man vis galva apsuka (abu apsisukam), bet kury laika pabendravus, vel nutylam ir vel gyvenimas toliau teka...
pati pamastau, kaip cia viskas idomiai...
bet ziuriu, kad daugelis merginu ir vaikinu gyvenime turi nors viena zmogu (artima sielai) su kuriuo visa gyvenima bendrauji, ir prireikus jis bus salia, susieini ir vel issiskiri, tokia amzina simpatija tam zmogui jauti ir tiek...
sutinki?:)

11

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

pilnumoj big_smile o niekur neskubink ivykiu ir pons dievs laiks sudelios viska i vietas ;D
turek raumeny ;D;D;D;D

12

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

aisku sutinku smile bet zinai keisciausia, kad kai ta zmogu sutinki, pats nezinai ko is jo nori ar tik draugisku santykiu ar buti pora... as pati neisivaizduoju ka as atsakyciau jei mano draugas pasakytu kad jis noretu buti daugiau nei draugais...:::041 tiesiog pasiilgsti ir tiek smile

13

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

keista ir man butu rimtai pradet draugaut, to as neisivaizduoju, kad vaiksciotume susikibe uz rankyciu, arbatytes su jo tevais kaip su uosviais pagert...vaizduote kazko neveikia toj srity.o isivaizduoju kad bunam tarp draugu, atsisveikinam pasakydami iki pasymatimo, susitiksim rajone:))

14

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

jo jo sunkoka isivaizduoti kaip normalia pora big_smile

15

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

a vat siandi jau vel nutraukem ta tylos pertauka...susirasem...net siurpuliukaj nuejo...jau nebesusipyke.gi sakiau kad uztenka jam nors viena sms parasyt ir vel is naujo viskas:))))

16

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

....ir vel viskas is naujo big_smile

17

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

kolkas tik zinutes...bet ateinanti savaitg bus jo gimtadienis, bijau kad vel tas pat prasides...nu patark ka man daryt? negi taip testis turi visa gyvenima, a?:(

18

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu jei gimtadienis tada ups... nu nezinau... tu nuspresk pati sau, jei tave tokie neaiskus santykiai vargina tada pakalbek su juo ir arba bukit pora arba nutrauk.kiek gali tai testis? dabar nei prirista nei pakarta... o jei nori kad padetis nesikeistu tiesiog plauk pasroviui....
supranti manes siuo metu tokia padetis nenervina. gal todel kad mes nesam taip toli pazenge kaip jus...:::041

19

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

aisku labai trukdo kad mes nuejom iki tokio lygio... tikiuos per gimtadieni nieko neatsitiks...

20

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

o gal teisog pakalbekit? kaip jis jauciasi, ka masto?