21

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

jis jau anxciau sake kad rimtu santykiu nenori, nes nesenai issiskyre su pana...tai atseit jam reikia atsigauti...

22

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tai lieka variantas arba... arba gal kai supras kad gali tave prarasti tai savo  nuomone pakeis?

23

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

atsibunda karts nuo katro jis...ypac kai jau drauga turiu tada pasirodo mano kelyje...

24

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

reiskia kazkiek vienas kito pavydit...

25

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

kaip cia pasakius, kai jis turi mergina, o as vaikina, tai kaip ir neturiu jam teises pavydo kelti...bet db kai as vaikino neturiu ir jis merginos, tai man rupi kur jis ir su kuo...karta buvo pirty ir man siule, bet buvo per velus metas, tai sekancia diena suzinojau kad ten buvo ir mergu, kazkox draugas pasikviete jas, tai vienaj is ju jis dave savo mob nr...kai buvo salia manes jis ta sekanty vakara ji jam rasinejo, bet jis jai neatrase, tipo, as neatsimenu kas jin ir kaip atrodo, net vardo atseit nezin...jai meatrase...bet vistiek man kirto per kepenis...bet to jam neparodziau, juk jis man nepriklauso...gaila...................

26

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu jei tu jau klausineji kas jam rasineja, o jis bando issisukinet, tai cia jau labai primena poros o ne draugu santykius :::041 lieku prie savo nuomones, kad reiketu jums dar karta pakalbeti. gal jis tiesiog bijo rimtesniu santykiu (nors jie jau ir taip rimti), nes jei susipyksit praras labai gera drauge? as nesuprantu, kodel jis nenori, kad judu butumet pora, nors pagal elgesi panasu, kad jam tu esi labai reikalinga....

27

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

+ dar seksualine trauka yra

28

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

jis bijo ne rimtu santykiu, o manes...as jau minejau kad jis yra su manimi lb drovus, kartais mane tai erzina netgi...klausi zmogaus, o jis niekada tiesiai neatsakys...drovisi...nors seip visumoj jis nera mekis, o lb linxmas, draugiskas ir gan naglas... tik va su manim kazko tais istirpsta...jis man drasiai gali pasakyti tik td, kai yra isgeres...o kai issiblaivo, tai drovisi i akis ziureti...tiek metu jy pazystu ir vistiek nesuprantu, jis tox keistas...sunkus zmogus...beto lb simpatiskas, mokykloje mergickos snairuodavo y jy, bet visos zinojo, kad as jam patinku...tik su manim vienintele mokyklos laikais draugavo...:))))

29

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

oba geras smile nezinau kaip cia daryt kad taves nebijotu...

30

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

o as zinau!!!!geriausias variantas, sestadieny buvo jo gimtadienis!!!as atsisakiau nueiti...

31

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

as ir galvojau kaip tau sekesi ten.  o kodel nenuejai?

32

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

bijojau vel prisidirbti...nusprendziau, kad geriau mum reiktu pabaigt tuos imtymius bendravimus ir gryzti prie draugisku...nenuejau, nes jei isgertume abu taj tuom vakaras turbut ir butu pasibaiges...

33

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

pradejai save saugoti smile gal ir gerai, pailsekit vienas nuo kito. o jis kaip reagavo ?

34

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

pasake "kaip nori", bet maciau kad nepatenkintas buvo...dar savo gimtadienio metu 4 val nakties rasinejo, kad kodel neatejau...tikriausiai jau prigeres buvo...

35

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tikriausiai smile prigere ir drovumas dingo big_smile man atrodo tu jau savyje nusprendei ka daryti, nes neleidi tokiems santykiams testis. tik laikas parodys, kaip viskas baigsis.

36

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

bet as zinau kad viskas pas mus taip paprastai nesibaigs...per daug gerai pazystu, kad buciau ysitikinus kad busim paprasti geriausi draugai...

37

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

man nuojauta kuzda kad busit judu grazi porele wink

38

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

man irgi taip kuzda...vistiek mes busim kartu kazkada, jei nedb tai po tu 3 metu, kai sukaks laikas kd zanytis turiesma:D:D

39

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

jo jo smile man atrodo prieisit ta riba (jei dar nepriejot), kad vienas be kito negalit, tik draugais buti neuztenka ir neliks nieko kito kaip tik sukt lizdeli smile

40

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

hm...jei jo tas nedrasumas praeitu, tai visks butu ciotkaj:)