41

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tai jo. cia vienintele kliutis.

42

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tikekimes laikina wink

43

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

o taj kaip ja siulytum isvaryt ta yda jo tokia durna?

44

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nu man sunku pasakyt, nes nepazistu. o gal tu jam parasyk laiska ir atvirai issakyk savo mintis? gal jam padetu? mano viena drauge irgi taip padare tai po to laisko, ju santykiai zymiai pagerejo.

45

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

o db as cia toj vietoj isskydau...jei as jam toky laiska parasyciau, tai net neysivaisduoju kaip reaguotu...gal net y priesinga puse...

46

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tai cia priklauso, ka parasytum wink

47

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

nio, pasiulyk ka parasyt:)

48

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tiesiog savo jausmus. be jokiu kaltinimu ar priekaistu. tiesiog parasyk kaip tu jautiesi ir viskas. svarbiausia nuosirdziai ir atvirai smile

49

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

>Gal ir imanoma,bet nz ar kada nors to noreciau,visa gyvenima jis buvo tik draugas ir manau,kad ir liks tik toks...Nemanau,kad tau tai tikrai patiktu!

50

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

na bet tik su draugu juk nesieja intymus santykiai...

51

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

tame ir esme, kad geriausiu draugu jis man buvo 16 metu, o kai prasideda visokie imtymumai...tai jau kyla klausimas, ar ymanoma?...

52

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

Galibuti jei su geru draugu gerai sutari tau jis patenk ti galima gerai gyvent deriau nei su priesu:)

53

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

juk nuo draugystes viskas ir prasideda wink
retai kada meile atsiranda is karto. taciau jei jausmai buna vienpusiai, o jus ir toliau po viso to kai issiaiskinat stengiates likti draugais, viskas labai pasikeicia... todel sunku nuspresti ar zengti ta zingsni ar ne, nes po to gali prarasti gera drauga...

54

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

taip:::734

55

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

Sonata, 22 parašė:

tame ir esme, kad geriausiu draugu jis man buvo 16 metu, o kai prasideda visokie imtymumai...tai jau kyla klausimas, ar ymanoma?...

man bent jau praktika sako kad su visokiom draugem pastoviai prieinama prie to intymumo ir tai sugadina betkokius santykius.delto geriau neturet priesingos lyties "draugu" big_smile

56

Re: meile su geriausiu draugu imanoma?

Arunas, 21 parašė:
Sonata, 22 parašė:

tame ir esme, kad geriausiu draugu jis man buvo 16 metu, o kai prasideda visokie imtymumai...tai jau kyla klausimas, ar ymanoma?...

man bent jau praktika sako kad su visokiom draugem pastoviai prieinama prie to intymumo ir tai sugadina betkokius santykius.delto geriau neturet priesingos lyties "draugu" big_smile

jo...o jis draugu man buvo tikrai ilgai...db tokiu jo jau nebepavadinsi...net ir bendravimas su juo nutruko...nei pati noriu nei pats lenda...