1

Tema: Pirmas pasimatymas

Pirmas pasimatymas is IRC..Atrode (vaikinas ar mergina) yra patraukl-i (us) o kai susitinki ta zodzio prasme issigasti..Ar daznai taip yra nutike? O gal buvo atvirksciai?

2

Re: Pirmas pasimatymas

neseniai buvo kad issigandau..:D bet stengiausi nevertinti vien isvaizdos..:) o buvo ir taip kad gerokai nustebino sutiktas zmogus..:) niu bet pasikartosiu kad isvaizda man nera itin svarbi..vistiek zmogus su amziumi keiciasi..:) atsiranda rauksliu ir t.t.;)

3

Re: Pirmas pasimatymas

nebuvau

4

Re: Pirmas pasimatymas

na yra buve visaip...:Vbet is kokiu 4 kartu,pasiseke tik viena...:V:D)

5

Re: Pirmas pasimatymas

Ett.. man paksutinius kokius 3 ar 4 kartus tj nlb pasiseke.. O viena karta tj mandagiai sakant pabegau big_smile

6

Re: Pirmas pasimatymas

joa geras planas: beeegguuu ;D o kaip mergina turejo pasijausti? A?:V

7

Re: Pirmas pasimatymas

As tep akivaizdziai neparodziau.. Tiesiog pradejau sekt pasakas kad skubu salta ir panasiai.. Niu ten tikrai labai baisi buwo.. Ten ir pana issigastu jos hmm

8

Re: Pirmas pasimatymas

niu matai koks...:Vman tai pries tokius pasimatymus paranoja prasideda,tai stengiuosi geriau tokiu vengti...:D)

9

Re: Pirmas pasimatymas

Cia mzdg issigasti? smile
Amm.. seniau ir man budavo tep..O dbr kai susitinku tai daugelis nustemba kad sugebu lengvai ir nevarzomai bendraut.. Ir siaip.. Ko cia bijot..Jugi ne egzo eini laikyt..Jugi su paprastu zmogum eini susitikt smile

10

Re: Pirmas pasimatymas

na vistiek atsiranda tokia nepaaiskinama baime,o po to ji arba isblesta arba paastreja...priklauso nuo atjeusio zmogaus...:V

11

Re: Pirmas pasimatymas

Hmm...Niu jai tep bijai.. Tej pries eidama sugalwok ka jam sakysi..Ka papsakosi.. Ir tu pasakok viska.. Pranyx ta baime..Aisq jai atsisesit kavinej ir zvilgsniai susidurs tj abejoju ar islemensi ka :DDD
Cia tep buwo nutike nekarta man.. Ta prasme kad pana pasimeta.. wink

12

Re: Pirmas pasimatymas

na buna kad pasimeti,bet buvo taip kad atejai ir nebeuzsiciaupei,nes turejai tiek daug papasakoti,tiek daug padiskutuoti apie viska..tai vel griztu prie isvados,kad priklauso nuo atejusio pasnekovo...:Vo ka darai kai panele pasimeta?:V

13

Re: Pirmas pasimatymas

Na,kiek as kartu buvau susitikes,tai nelikau dar  nusiviles nei viena.Juk eini pradziai tik pabendrauti,o poto ziuri kas toliau bus.

14

Re: Pirmas pasimatymas

Ruta, 17     bandai gelbet situacija, pradedi pasakot apie ka nors panelei idomu pasidaro pradeda klausynet, tik aisku reike nenusipasakot...   nes tada gali pasidaryt ir nuobodu 

15

Re: Pirmas pasimatymas

taip pritariu.nes reikia bendraut kuo daugau o nesedet galwa nuleidus snekant greiciau jaudulys isgaruoja:=)

16

Re: Pirmas pasimatymas

na jei kalbant apie pirmus pasimatymus, tai is virtualiu susitikimu buvo tik vienas nenusisekes...o ju is viso buvo keturi smile po dvieju is ju susiradau merginas smile o tas likes vienas neutralus...

17

Re: Pirmas pasimatymas

Na is cia.. "ieskok.lt" draugavau su viena panike.. Tj buwo pati paskutine is visu... O susitikenejau seniau.. Ojjj... gal apie 10 ar daugiau kartu...
Ruta: Na kai ji pasimeta as pradedu klausineti jos ko nors.. Kad pradetu pasakot ka nors..Nes kai as pasakoju o ji tik ziuri ir nieko nepriduria pasidaro kvaila situacija ir jauciuosi tarsi jai nuobodu klausytis butu..Tada as is jos pradedu ka nors pest..Nors siaip klausinet ziauriai nemegstu.. Kox cia bendravimas jai tu paklausi ji atsako.. Man asmeniskai geriau tokiu atveju patylet smile

18

Re: Pirmas pasimatymas

oj yra buve..... laiskiukai budavo ilgi, idomus.. ir viena dienele susitikom, is tikruju buvo labai smalsu.. ( is ir kur tas nepaprastas smalsumas per merginas .. ) :::138  maciau ir nuotraukyte.. atrode simpatiskas.. sake, kad ir nerukantis.. paaiskejo prisimelavo.. susitikom mieste, atejo su cigarete.. 10cm zemesnis negu rase anketoje ir is isvaizdos, kaip narkomanas.. pasimeciau.. pavaiksciojom valandele ir atsisveikinome.. bet koks tikslas apsimetineti internete kokiu nesi (!) (?) nesuprasiu as to.. taip buvo vieninteli karteli.. fjiu.. :::138

19

Re: Pirmas pasimatymas

Bent jau jo fotke buwo?
Niu kiti vengia tokio kox yra is tikruju..  Na jai as tep meluociau tj pries susitikdamas tikrai pasakyciau kaip is tikruju yr.. O rukyt susitikes su panele tikrai vengciau.. (Aisq jai rukyciau)

20

Re: Pirmas pasimatymas

buvo buvo..  na, manau, kad tiesiog ta nuotraukyte buvo seniau daryta.. gal jam sunkus periodas buvo ar ka.. na nezinau..
Taigi jeigu panele rukytu ir jeigu tu pats rukytum, taigi tikrai nevengtum rukyti:) as tai nerukau.. :::138