1

Tema: Kaip prisiversti mokytis?

SOS
kaip prisiversti mokytis?

2

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Pagalvok apie pasekmes, kas bus kai nesimokysi, kaip tau tai atsiliepas. Pagalvok, ar tai, ka mokaisi tau yra pakankamai svarbu. Susigalvok kokia dovanele uz ismokta dalyka, pvz va sian eiciau i kina, bet neisiu kol neismoksiu to ir to. Sekmes wink

3

Re: Kaip prisiversti mokytis?

nesimokyk

4

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Saulius, 23 parašė:

nesimokyk

o as juk nesakiau kad is egzo blogo ivertinimo noriu :::526

nu sazine mane grauzia juodai ir naktim sapnuoju kad nesiruosiu rytojaus egzui,ale kaip sedejau prie Pc taip ir tebesedziu :::851

5

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Raimonda, 21 parašė:
Saulius, 23 parašė:

nesimokyk

o as juk nesakiau kad is egzo blogo ivertinimo noriu :::526

nu sazine mane grauzia juodai ir naktim sapnuoju kad nesiruosiu rytojaus egzui,ale kaip sedejau prie Pc taip ir tebesedziu :::851

Paskambink imonei, kuri teikia tau interneta, ir paprasyk ji atjungti keliom dienom smile

6

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Karolina, 19 parašė:
Raimonda, 21 parašė:
Saulius, 23 parašė:

nesimokyk

o as juk nesakiau kad is egzo blogo ivertinimo noriu :::526

nu sazine mane grauzia juodai ir naktim sapnuoju kad nesiruosiu rytojaus egzui,ale kaip sedejau prie Pc taip ir tebesedziu :::851

Paskambink imonei, kuri teikia tau interneta, ir paprasyk ji atjungti keliom dienom smile

geras patarimas ;D ;D ;D ;D ;D ;D

siaip klausimas del ko mokais? neprisiversi... arba is prisivertimo bus maza naudos... reikia pergalvot gyvenimo tiklus ir ar eini tinkamu keliu link ju... :V

7

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Diana, 17 parašė:
Karolina, 19 parašė:
Raimonda, 21 parašė:
Saulius, 23 parašė:

nesimokyk


siaip klausimas del ko mokais? neprisiversi... arba is prisivertimo bus maza naudos... reikia pergalvot gyvenimo tiklus ir ar eini tinkamu keliu link ju... :V

einu tam, kad eiciau... mokinuosi ne tai ka noriu,o tai kas yra po ranka. bet mokintis niekada nepatiko, ali vis kazkaip prisiversdavau

8

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Geriausia mokytis univero bibliotekoj ar kokioj panasioj vietoj nes namuose prisiversti tikrai sunku - kiti dalykai nukreipia demesi. Pati taip darau nes namuose irgi neprisiverciu. Na skaityti dar nieko - visur galima, net autobuse. Bet jei rasyti reikia tai visuomet bibliotekon kompa atsitempiu ir ten rasau.

9

Re: Kaip prisiversti mokytis?

kadangi as dienom dirbu ir studijuoju neakivaizdziai, tai neiseina bibliotekoj mokintis

10

Re: Kaip prisiversti mokytis?

nu bet esme supratai ar ne ? nebutinai tai turi buti biblioteka, uzsidaryk savo kambary, issijunk kompa, atsiribok kelioms valandoms nuo isorinio pasaulio ir nuosirdziai pasimokyk. jei tu to nori, o jei nenori, tai nesimokyk, darykis spargalkes, gal bent jas darydama sio to ismoksi.

11

Re: Kaip prisiversti mokytis?

pradek gyventi su tais, kurie mokosi... sazine uzgraus, kad nesimokai ir eisi pati pasimokyti.. man taip buna.. nors as ismokstu viska, ka man reikia, bet mano kambariokes dar mokosi, tai kazkaip keistai norisi dar pasiziuret kazka,gal pamirsau... nius nebent su tevais gyveni,, va tada nekas

12

Re: Kaip prisiversti mokytis?

gyvenu su vyru, tai jei parsivesciau kursioku kartu pasimokyt jauciu ne kaip sureaguotu

13

Re: Kaip prisiversti mokytis?

o ne gali is ryto trupti anksciau atiskelti ir kol visi miega pasimokinti? as tai taip darau ir man kol kas sekasi, nes vakare tikrai labai tingiu.

14

Re: Kaip prisiversti mokytis?

kad ryte ie taip septinta jau i darba keliames sad

15

Re: Kaip prisiversti mokytis?

jau ryte as niekada nesimokau,  nes neprisiverciu is lovos issikabaroti wink keliuosi tik tik, kad tik pasiimt daiktus ir jau einu ;D
>>>>nzn, va gal siek tiek ir sunkoka, kad vyras salia.. :? o beje, jis mokosi ar dirba, nes jei dirba, tai tada tikrai sunkoka prisiverst, nes jis grizta ir ka nori ta veikia, o tau jei mokytis reikia, tai sunkoka, sunkoka tada wink
>>>>>>> as kai namo, pas mama, griztu per sesija, tai irgi labai sunku buna prisiverst mokytis, tai stengiuosi eiti mokytis, kai brolis ir mama ziuri tv, tada nueinu i kt kambari ir bandau siek tiek ka nors i galvele sukisti wink nius, sekmes tau

16

Re: Kaip prisiversti mokytis?

na man geriau mokytis namuose, barake tai tas ateina tai tas, ir neina susikaupt, o namuose uzsidarai kambari ir gali saukt ant viso garso, beje man geriau mokytis garsiai, o kai gyvnei su kazkuom jau turi taikytis prie to zmogaus..ir siaip mane pvz blasko kai aplinkui kazkas vaiksto:(o prisiverst ismokt tai reikia susigalvot sau plana, as pvz nesu tokia kad pasilieku paskutinei dienai, susiskirstai kiekvienai dienai po truputi, va tada nei tau smegenis kazkas spaudzia, nei kas, zinai kad snd turi tiek ismokt ir ismoksti, ir stengies igyvendint savo plana, pasilieku visada viena diena pakartot viskam, tada ir nebuna dideliu kiekiu ismokt, ir neskauda galvos ir t.t.;)

17

Re: Kaip prisiversti mokytis?

verskis verskis ir prisiversi iki kitos sesijos big_smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/2161

18

Re: Kaip prisiversti mokytis?

man kas nors paaiskins, ** kam jus tas nuotraukas kisat ka nors pasake ?! iskrypimas kazkoks.

19

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Rosita, 19 parašė:

verskis verskis ir prisiversi iki kitos sesijos big_smilehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/2161


i tave ziuredama ji prisivers :? atsipeikek ;D

20

Re: Kaip prisiversti mokytis?

Aleksandras, 21 parašė:

man kas nors paaiskins, **** jus tas nuotraukas kisat ka nors pasake ?


gal nori kokiom zvaigzdem patapti :? nzn susisuko smegeneles ;D

Žinutės: nuo 1 iki 20 iš 37

Puslapiai 1 2 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis



The pun_bbcode official extension is installed. Copyright © 2003–2009 PunBB.