1

Tema: Nekviesta meile

Lietuviskas serialas... Patinka? kas nepatinka? kaip vertinan lietuvisku aktoriu mokejima vaidinti? wink aciu uz nuomone;)

2

Re: Nekviesta meile

Visai neblogas:) man patinka.

3

Re: Nekviesta meile

Visai fainas. Kai turiu galimybe, pasiziuriu:)

4

Re: Nekviesta meile

kartais paziuri

5

Re: Nekviesta meile

Taip man irgi patinka visada stengiuos pazeti..Ir pagalvoju kodel LT nera kuriama daug tokiu serialu, juk jie nera brangus sukurti, o populiarumas tikrai nemazas..bent jau tol kol neatsibodo..:D

6

Re: Nekviesta meile

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!

7

Re: Nekviesta meile

Karolina, 19 parašė:

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!

O tu atsipalaiduok..nesigilink i tai..Man irgi kliuna kai jie texta jauciasi kad painioja, arba pasakoja kaip eilerasti..:D bet siaip nuo rusu serialu kaikuriu mazai kuo skiriasi..Nevisu aisku, nes kiti yra zymiai geresni..

8

Re: Nekviesta meile

Karolina, 19 parašė:

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!


Karolina, o tu paziurek i tuos visus meksikietiskus serialus. Ten juk irgi daznai matosi, kad aktoriai ziauriai nenaturaliai vaidina:)

9

Re: Nekviesta meile

nesakykit tikrai daug geriau nei meksikietiski serialai.

10

Re: Nekviesta meile

Nu neziuriu as nei tu meksikietisku, nei rusisku, nei lietuvisku.. negrazu man.. cia kiekvieno skonio reikalas aisku, gal kam ir patinka.. sakykit ka norit, itikinekit kaip norit, bet man nepatinka ir tiek tongue

11

Re: Nekviesta meile

man jis patinka isvis megstu lietuviskus filmus...visur vietos vaizdai pazistami:) tik deja ju mazai rodo...manyciau aktoriai visai neblogai vaidina...

12

Re: Nekviesta meile

idomus , tik neturiu laiko ziuret smile

13

Re: Nekviesta meile

neblogas serijalas, retkarciais paziuriu

14

Re: Nekviesta meile

man jis patinka isvis megstu lietuviskus filmus...visur vietos vaizdai pazistami tik deja ju mazai rodo...manyciau aktoriai visai neblogai vaidina...

15

Re: Nekviesta meile

Dovile, 13 parašė:

man jis patinka isvis megstu lietuviskus filmus...visur vietos vaizdai pazistami tik deja ju mazai rodo...manyciau aktoriai visai neblogai vaidina...

neturi savo minciu,kad mano posta kopijuoji?ar smegenu galvoje per mazai...?

16

Re: Nekviesta meile

o man irgi patinka... tirkai idomu.. kj dar katoriu puse sutinki ciut ne kas dien.. suuper ;]

17

Re: Nekviesta meile

Man jis patinka, o dar toki kasdieniska realu gyvenima rodo, kad net smagu ziureti. Del aktoriu vaidybos neturiu priekaistu vien todel, kad manau, jog tikrai nera lengva isijausti i vaidmeni ir vaidinti be priekaistu smile

18

Re: Nekviesta meile

serialas kaip ir serialas.  bandoma atvaizduoti realybe tik kaip ir visuose ji uzastrinta smile na ar realiame gyvenime tikrai tiek daug nesitikimybes melo  ir nesantuokiniu vaiku... bet jau geriau uzpildyt eteri tokiasi filmukais nei mexikietishkais ir panashej... vis arciau tiesos.

19

Re: Nekviesta meile

Juste, 22 parašė:

serialas kaip ir serialas.  bandoma atvaizduoti realybe tik kaip ir visuose ji uzastrinta smile na ar realiame gyvenime tikrai tiek daug nesitikimybes melo  ir nesantuokiniu vaiku... bet jau geriau uzpildyt eteri tokiasi filmukais nei mexikietishkais ir panashej... vis arciau tiesos.

Deja labai daug..:/

20

Re: Nekviesta meile

Karolina, 19 parašė:

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!

daugiau pagarbos reikėtų aktorių darbui...