21

Re: Nekviesta meile

Martyna, 19 parašė:
Karolina, 19 parašė:

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!

daugiau pagarbos reikėtų aktorių darbui...

jei jie nusipelnytu mano pagarba, as ja parodyciau.. as irgi galiu save vadinti aktore! ar tai reiskia, kad pelnysiu pvz tavo pagarba? pagarba darbui.. nu tai sorry.. jei dirbi gerai, tai ir sulauki pagarbos, o jei ne, tai.. kas is to, kad dirbi nemoksiskai ir nieko gero neparodai? tipo as vis tiek turiu tave gerbt ir aukstint? na jau ne!

22

Re: Nekviesta meile

man visai patinka,vis kazkas naujesnio........jei jau rinktis,ka ziurint svaistyt laika ir elektra,tai geriau jau sitas lietuviskas,nei meksikietiskos muilo operos....

23

Re: Nekviesta meile

tiesa pasakius viena karta tesu maciusi ir tai ne visa tai mano nuomone bus tokia neobjektyvi...siaip manau geresnis uz dievu miska serialas,bet bet aktoriai kai kalba kiti taip nenutaraliai net kraupu...

24

Re: Nekviesta meile

Manau mes, ziurovai, turim paskatint musu lietuviskus aktorius vaidint toliau... Juk neimano iskart puikiai suvaidint...lengva kalbet ir teist gulint ant sofos..Manau jie patys viska perziureje pamatys savo klaidas ir kituose filmuose ju nebekartos! :::528

25

Re: Nekviesta meile

Karolina, 19 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Karolina, 19 parašė:

Dar vienas akivaizdus irodymas, kad lietuviai nemoka vaidinti. vakar bandziau ziuret. kantrybe neislaike.. nu nemoka tie lietuviai vaidint, nemoka!!!

daugiau pagarbos reikėtų aktorių darbui...

jei jie nusipelnytu mano pagarba, as ja parodyciau.. as irgi galiu save vadinti aktore! ar tai reiskia, kad pelnysiu pvz tavo pagarba? pagarba darbui.. nu tai sorry.. jei dirbi gerai, tai ir sulauki pagarbos, o jei ne, tai.. kas is to, kad dirbi nemoksiskai ir nieko gero neparodai? tipo as vis tiek turiu tave gerbt ir aukstint? na jau ne!

nesu kino kritikė, ne kažin ką teišmanau apie vaidybą ir panašius dalykus, tad nesijaučiu kompetentinga juos kritikuoti. Juolab, kad pati geriau nesuvaidinčiau. Ir vis dėlto tokie aktoriai kaip, pavyzdžiui Saulius Balandis nėra prasti vaidyboje vien dėl savo darbo patirties. Todėl tu, Karolina, jokios mano pagarbos negautum.

26

Re: Nekviesta meile

o man visai patinka! ir aktoriai neblogai vaidina smile

27

Re: Nekviesta meile

visai fainas serijalas ir intriguojantis wink

28

Re: Nekviesta meile


Man tai patinka, idomu ziureti,o aktoriai tikrai neblogai vaidina.Liuks serialas, geriau uz meksikieciu!:::035

29

Re: Nekviesta meile

jo tikrai geriau uz meksikieciu big_smile fainas toks visai :::833:::833

30

Re: Nekviesta meile

is pradziu tai nezadejau ziuret...galvojau dar vienos "gimines",ale kai pradejau, tai visai patiko, ir aktoriai neblogai vaidina ir siuzetas geras:::833

31

Re: Nekviesta meile

nu neblogai kuria serijalus smile) bet wis tiek tas ju filmawimas kaip kokios laidos.....va tas man ir nelabai patinka

32

Re: Nekviesta meile

ner ne ko lygint meksikieciu su lietuviais,charakteriai labai skirias... meksikieciu veido raumenys be galo dirba,ka jie bedarytu big_smile o vat lietuvaiciai savaime yra daug santuresni,tai ner ko noret,kaip tik durnai atrodytu,jei aktoriai perdaug akivaizdziai demonstruotu savo emocijas... dar kai esam priprate prie muilo operu,tai ir gaunas taip,kad sunkokai priimame lietuviska produkta.. man asmeniskai tik viena aktore nepatinka,ta naujoke Lina... visur atrodo labai vienoda.. smile

33

Re: Nekviesta meile

lietuviai isvis nemoka vaidint,jie isvis nieko nemoka,net dainu patys kurt..vercia is anglu arba is rusu dazniausiai..man geda ,kad esu lietuve... pykit nepykit tongue

34

Re: Nekviesta meile

niu gal visai nieko kartais kai tiuriu laiko uzmetiu aky:D

35

Re: Nekviesta meile

Žaneta, 20 parašė:

ner ne ko lygint meksikieciu su lietuviais,charakteriai labai skirias... meksikieciu veido raumenys be galo dirba,ka jie bedarytu big_smile o vat lietuvaiciai savaime yra daug santuresni,tai ner ko noret,kaip tik durnai atrodytu,jei aktoriai perdaug akivaizdziai demonstruotu savo emocijas... dar kai esam priprate prie muilo operu,tai ir gaunas taip,kad sunkokai priimame lietuviska produkta.. man asmeniskai tik viena aktore nepatinka,ta naujoke Lina... visur atrodo labai vienoda.. smile



Aha, man irgi ji kazkaip ne prie sirdies:D Man ji kazkaip lb jau nenaturaliai vaidina...

36

Re: Nekviesta meile

Pritarsiu jusu nuomonej, Lina nelb moka vaidint... Man patinke kaip Meta vaidina, toks charakteris vrednas pas ja tame seriale ;D

37

Re: Nekviesta meile

na taip Lina tai isvis ten nenaturali juodai, vat Meta tai pavaro, ne tan gal dar keli tokie yra, bet su veido israiskom tai padirbet reiktu, na bet kokia ta musus "sena" kino industrija,tai ko noreti:::225

38

Re: Nekviesta meile

O man patinka sis serialas,tik labai trumpos serijos,o reklamos labai ilgos.

39

Re: Nekviesta meile

Nijole, 41 parašė:

O man patinka sis serialas,tik labai trumpos serijos,o reklamos labai ilgos.

Nejaugi dar nesusitaikiai su esama situacija? ;D

40

Re: Nekviesta meile

wisai neblogas tas serialas, retkarciais paziuriu kai prisimenu kad rodo big_smile
wa o norejua paklaust gal kas zino kaip ta daina wadinasi kur pradzioj groja?