41

Re: Nekviesta meile

man visai patinka, is pradziu maniau, kad nesamone bus, bet db nepraleidziu nei vienos serijos smile:)

42

Re: Nekviesta meile

is pradziu patiko , bet dabar jau nusibodo , arba nera laiko , kada ziuret

43

Re: Nekviesta meile

nemegstu sio serijalo...  dar niekada neziurejau... nagrinejamos kazkokios lietuviu problemos...  kurios ir taip seniai visiems aiskios...

44

Re: Nekviesta meile

nu wisai nieko kartais rodo nubodziai bet nieko ir dar biski pertrumpaj.......wa

45

Re: Nekviesta meile

Pasizhiuriu per neta, vien del Miroslavo, Baronienes ir Vecherskio (nors jau mire). Jei ne jie tai nezhinau kazhkokia nuobodybe butu. Dar Meta visai nieko. Bet jau Balandis tai toks ten lochelis nors ish tiesu jis ten realiai turetu daugiausiai klases rodyti bet visishkas nulis.

46

Re: Nekviesta meile

Man labai patinka... smile Pritarsiu jusu nuomonei, kad Lina nelabai vaidint moka... smile Man tai labai Meta patinka ir Baroniene...Dar juste...;) Rytoj pirmojo sezono uzdarymas:| ugh kaip gaila, nebus ka spoksot vakarais smile

47

Re: Nekviesta meile

As tai manau, kad lietuviu aktoriai nera tokie geri kaip, kad uzsienio ;] bet siame seriale visi pakankamai gerai vaidina ;D

48

Re: Nekviesta meile

baigesi kaskaip netaip,bet siaip filmas nieko.

49

Re: Nekviesta meile

Serialas nesibaigė...:) Tai tik pirmas jo sezonas pasibaigė... wink

50

Re: Nekviesta meile

vadinasi lieka laukti tesinio. ir tiketis kad bus idomu.

51

Re: Nekviesta meile

siaip tai ziuriu as ta seriala net nelietuvoj budama per neta laukiu kada imes nauja serija,bet truputuka tokiu smulkmenu yra kad jos juoka kelia. pvz:ta pati scena bet joje aktoriai su nevienodais rubais,arba kad jo ir tas tekstas kaip eilerastis pilamas ar jau taisyklingumas kalbos(greituke,paduska ir t.t.). bet laiko stumimui tai gerai paspoksot,profesionalumo tai nulis....

52

Re: Nekviesta meile

Tai specialiai ta kalba padaryti paprasta šnekamoji...

>>> Gerda, kaip gali sakyti, akd tau nepatinka, jei net nematei... :::909

53

Re: Nekviesta meile

žiūrėjau..nuo pradžios iki galo..
na labiausiai tai man patiko Mėtos bendravimas su mama..;]
tik tikrai šeimyniškas,šiek tiek neįtikinamas..bet..super..;]
galim sakyt tik dėl jų tą serialą ir žiūrėjau..;]

54

Re: Nekviesta meile

Kad dar to galo nebuvo Skaiste. Tik sezonas baigėsi.

55

Re: Nekviesta meile

na turėjau omeny sezono galo..;]

56

Re: Nekviesta meile

Valio!!!Sausio 2d. sulauksime antro sezono pradzios. Jau maniau nebeoryds:D Ar ziuresite antraji sezona?:)

57

Re: Nekviesta meile

Taip as ziuriu, nors kazkoks jis man pasidare ne idomus... mazai veiksmo gal..

58

Re: Nekviesta meile

Danguole, 20 parašė:

man jis patinka isvis megstu lietuviskus filmus...visur vietos vaizdai pazistami:) tik deja ju mazai rodo...manyciau aktoriai visai neblogai vaidina...

cia ne filmas nepainiok wink cia geru geriausiai galetu lygintis su spektakliu, nes nemoka musiskiai vaidint, perteikti jausmu, kad ziuretum ir galvotum jog viskas tikra, kad galetum isijausti. zemas lygis cia, apskritai bet kokiu serijalu lygis yra baisus nuo ju nukvarsejama ir pavirstama bobutem tongue

59

Re: Nekviesta meile

Pastebiu, kad daugumai užkliūva aktorių vaidyba. Pati kiek esu mačiusi epizodų visąlaik nejauku, net kažkaip koktu darydavosi. Čia gal uždaro lietuviško mentaliteto ypatumai išdykauja, kad tiek aktoriai, tiek žiūrovai nesijaučia patogiai (aš, aišku, pagal save sprendžiu).
Todėl ir tas pietinės Amerikos muilas visai kitokį pojūtį suteikia - žmonių temperamentas kitas, jie atviresni, lengviau reiškia jausmus, tai jiems ir prieš kameras didelės bėdos nėra tą gyvenimą vaidinti.
Lietuvis linkęs sau viską pasilaikyti, paskui kai reikia vaidinti tai, kas paprastai tarp keturių sienų lieka, gaunasi tragikomedija.
Išskirtinius vaidmenis kuriant daug lengviau atsiriboti nuo savo ego, o tą statistinį pilietį pavaizduoti, pasirodo, ne taip paprasta smile

60

Re: Nekviesta meile

O man kaiptik atrodo, geriau nei tie kvaili meksikietiski serialai... ;>